Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »

Díky Siso za radu a povzbuzení. Jsi :angel: 4 kapky MMS1 jsem zvládala v pohodě, problém asi dělá MMS2 i když v tak malých dávkách. JH píše , že skvělých výsledků dosáhli s použitím i MMS2 a je to v protokolu 2000, tak jsem přidala i toto, věříc že do 14.8. se ta moje račí potvora aspoň smrskne a bude se mi snadněji rozhodovat o tom, zda postoupit operaci, či požádat o pár týdnů odkladu, abych mohla důsledně pokračovat v léčbě s MMS a vyhnout se tak chemoterapií a ozářkám.
No 3 týdny je asi málo ,aby byly znát nějaké výsledky. Dnes jsem opět běhala po doktorech, takže jsem nic nebrala. :bye:


mahatma

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od mahatma »

hm... naslepo skúšať liečbu bez zistenia príčin ktoré viedli k nerovnováhe v organizme a k jej prejavom - ochoreniu nie je najlepší nápad. MMS niekomu zaberie, niekomu nie. Každý sme iný... Príčin môže byť veľa, napríklad psychika, prílišná toxická či parazitárna záťaž organizmu, prekyselenie, oslabenie energetiky organizmu, zníženie imunity.... Je potrebné zistiť príčinu zdravotných problémov a tú odstrániť. Nie iba odstraňovať následky. To je princíp fungovania klasickej medicíny...
Dôležité je podporiť organizmus v samoregeneračných schopnostiach, potom si poradí s čímkoľvek.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Mahatma, ona nemá moc času, jestli ji tlačí do operace. :-)

Dádo, tak co kdybys MMS2 vysadila a pokračovala jen s MMS1, ale s co nejvyšší dávkou, jakou sneseš? Já třeba MMS2 po operaci nemohla vůbec. Měla jsem strašné bolesti.
A co DCA? S tím jsou vynikající výsledky. Tumory se smršťují docela rychle a v kombinaci s MMS by to mohla být síla.


mahatma

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od mahatma »

veď práve preto treba zistiť, čo jej zabere najlepšie... je veľa možností - MMS, megadávky C, MMS2, DCA, jód + rôzne detoxikačné metódy, aby mohla využiť čas čo najefektívnejšie a nie skúšať... otestovať vhodnosť prípravku zaberie pár minút...


Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »

Ahoj Mahatmo, dle tvých rad, jsem na noc přiložila lopuchový list na prso.Ráno, když jsem jej sundala byl stejný jak jsem jej tam dala. Zdálo se , že ani nepovadl a byl stéjně čerstvý :-). žádné flíčky, či hnědé skvrny. Co to znamená ?? Dík, že jsi se ozval zde na foru.Z rozhovoru jsem nabyla pocitu, že mě směřuješ na jinou léčbu než MMS a já hlavně prahla po těchto zkušenostech.
No člověk má zatemněný mozek v případě když se na něco upne. Věř a víra tvá tě uzdraví. A já vkládám svou víru v MMS. Po nocích brouzdám po internetu a hledám informace.
Chtěla jsem se zeptat, jestli máš nebo někdo zde na foru nějaké zkušenosti S NLS diagnostikou s přístrojem
Metatron www. hana-medical.cz/nls-diagnostika.
Jinak asi po 10 dnech užívání občas vnímám v okolí nádoru jakoby škubání či jemnou bolest , tlak,nevím jak to popsat. Dnes jsem ten pocit měla nejsilnější. Trvá to jen pár minut, a zopakuje se to pár krát za den. Tak nevím, či ta potvora roste, nebo chcípá :ethink:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Dáda píše: No člověk má zatemněný mozek v případě když se na něco upne.
Dáďo, naprosto upřimně, těch lidí, co se kdy na netu vyjádřili, že je MMS dostalo z rakoviny je jak šafránu. Narazil jsem na mraky zmínek, kdy to pomohlo na kde co, ale s rakovinou je toho z ohromného množsví odkazů skutečně málo. Daleko víc je toho procentuálně na Budwigovou. Další věc je, že mastectomy se zatraceně často během roku až dvou projeví jako neůčinná. Rakovina se rozběhne do lymfatických žláz a pokud byly také odstraněny, pak do žeber a na plíce. Jedinej, kdo takový operace dělal téměř beze tráty květinky je Simoncini, který během operace neustále ránu zaléval roztokem jedlé sody a po operaci jedlou sodou prolil obvazy. Téměř 100% (slyšel jsem jen o jedinném případě, kdy to z nějakéh důvodu nevyšlo a to je ještě otázka, jestli to byla pravda. Vylítla po něm eventuelně celá lékařská byrokracie.)

Velice rychle začne nádor srážet chlorid cezitý a účinnost totálního vyléčení je vysoká, kolem 70%. Jak to je s těmi 30% nevím, ale vzhledem k tomu, že jde o sebeléčení, bych si typnul. že dost lidí s tím přestane dřív, než doléčí. Pokud nedoléčí, rak se rychle vrací zpět a opakování kůry je neúčinné.

Taky bych se podíval na HCl injekce a teď vlastně taky na vodu z brambor.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »

Díky Slávku za tvůj příspěvek, šťávu z brambor po přečtení příspěvku jsem do sebe před chvíli kopla na ex . Pro začátek asi 1.5 dcl . Tuhle jsem ještě nepila.
Štávy ovocné i zeleninové si doma připravují čerstvé již 9 měsíců.Když mi byla oznámena dg. tak jsem si pořídila oštavňovač CHAMPION 2000. Dle receptu Dr. Normana Walkera (Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy) je na rakovinu vhodný recept č. 1 + 61 to je mrkvová šťáva čistá ,mrkev+ špenát.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Dáda píše: Štávy ovocné i zeleninové si doma připravují čerstvé již 9 měsíců. ...
Jen pro zajímavost, mám sestřenici a ta žije s rakovinou ani nevím kde všude už přes 30let. Měla během té doby dvě operace a žije výhradně právě na džusech. Víc moc o tom nevím, nejsme ve styku a tohle je informace přepasírovaná přes mou máti. Nevím jak moc výlučně na džusech, jestli taky někdy nehřeší, ale prý ne.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »


Laboratoř profesorky Gilliany Griffithsové v Institutu lékařského výzkumu na Univerzitě v Cambridgi pořídila unikátní videozáznam souboje na život a na smrt, který mezi sebou svádí buňka lidského imunitního systému s buňkou rakovinového nádoru. Snímek ukazuje, jakými zabijáky umí lidské T-lymfocyty být.

Video zachycuje cytotoxický T-lymfocyt (zobrazen zeleně a žlutě) pod mikroskopem v nelítostném duelu s buňkou rakoviny (zobrazen modře). Oba soupeři měří pouhých 10 mikronů, to je zhruba desetina tloušťky lidského vlasu. Záznam je 92krát zrychlený. O jaké rakovinné buňky na záznamu jde, vědci neuvedli.

T-lymfocyty jsou zvláštním druhem bílých krvinek, které hrají důležitou roli v imunitním systému lidského organismu. „Jsou-li buňky v našem těle infikovány viry nebo rakovinovým bujením, pak je tyto zabijácké buňky odhalí a zničí, aniž by porušily sousedící zdravé buňky,“ vysvětlila Griffithsová.

Její laboratoř zkoumá možnosti, jak ovládnout tyto „nájemné vrahy“ za účelem zlepšení léčby rakoviny a minimalizování jejich útoků na zdravé buňky, jak se to stává při poruchách imunitního systému.


Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »

Tak po měsíci braní MMS1,MMS2 , koupelí a DMSO s MMS1, se nádor nezmenšil, ale není snad ani větší. Jen je přesnější uvedený rozměr 17x15x10 mm. Dnes jsem obdržela výsledky z magnetické resonance, která ukázala nálezy i v pravém prsu, menší 2 do 5 mm , které známky malignity neprokazují. Nepomohl ani javorový sirup se sodou. Takže jdu v pátek na kudlu. Doufejme, že to pomohlo aspoň jako detoxikace.
Dáda


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od hanka »

Ahoj Dádo,
léčíš se velice poctivě a přesto se to nedaří. V tom bude nějaký háček. Každé onemocnění je onemocněním těla i duše.
Tak mě napadá, že by se to mohlo pohnout, když najdeš a odstraníš i psychickou příčinu onemocnění - důvod, proč tělo takovým způsobem reaguje, co se Ti snaží povědět ... zkusila jsi se na to podívat i z téhle stránky?
Myslím si. že když se spojí léčení těla s léčením psychiky (duše), šance na vyléčení se zvýší o dalších minimálně 50%. ;)
Měj se hezky. Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Dádo, držím palce.


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od smajlicekk »

Dádo, taky drzim palce.


Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Dáda »

Ahoj už jsem doma po operaci. Snad to vypadá slibně, ve 3 mízních uzlinách prozatím nález na oper. sále negativní. Z histologie nálezy budou za 14 dní. Tak doufejme, že to nebude aspoň metastázovat a ta potvora je už venku.
Díky všem za podporu, až budu vědět více napíšu.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

To je dobré, že uzliny jsou v pohodě. :-) I když v léčbě budeš muset pokračovat..


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“