Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

modroočka píše: - je vhodné dodržovať surovú stravu popri užívaní MMS? (zaujala ma teória oxidanty vs. antioxidanty)
- zhoršil sa mi zrak, vidím rozmazane a deň dňom je to horšie a horšie - mám prestať brať MMS, či vydržať a pokračovať, a čakať či to prejde... :ethink:
Syrová strava nemá žádný vliv na MMS. Jen synt. vit.C.
Nepřestávala bych, jen bych ubrala na 1-2 kapičky za hod., vždyť uvidíš.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

sisa píše:Syrová strava nemá žádný vliv na MMS. Jen synt. vit.C.
Pomeranče, mandarinky a grepy jsou dle Humbla také nevhodné, ikdyž jde o syrovou stravu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
modroočka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25 črc 2012 10:21

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od modroočka »

ok, ďakujem za odpovede :) bol mi tiež poradený kávový klystír na posilnenie pečene, zhoršenie zraku vraj súvisí s jej oslabením + som nasadila kúru ostropestreca mariánskeho...


triskac
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 13 čer 2012 14:29

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od triskac »

Prosím vás, máte niekto skúsenosti s priamym nasadením MMS do žily ako pri infúzke??


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

triskac píše:Prosím vás, máte niekto skúsenosti s priamym nasadením MMS do žily ako pri infúzke??
Pokud vím, Jim Humble to v jednou videu kdysi zkoušel na sobě, dopadlo to na řiť a nemám pocit, že se k tomu vracel. CDS se ale prý hospodářskému dobytku do krve stříkat dá a to s úspěchem. Dávkování neznám. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Aquarius1 »

Jak tak čtu lidi jsou asi nepoučitelní??!!.MMS klidně užívat,ale z mojich osobních skušeností nehrotit.Úplně stačí pravidelně užívat i slabší dávku a dosáhne se velice dobrých výsledků.Strava není až tak důležitá jestli je syrová či jinak upravená,jen se vyhnout chemii,ale zase jak se dnes někdo chce vyhnout chemii když i v ,,čerstvém chlebu" z marketu je jich tolik že na to kolikrát nebude stačit chemická tabulka.A to užívání žilně mi s prominutím připadá jako sado maso.Dobré jsou koupele,osobně vyskoušené ;) .Já osobně doporučuji klasiku užívání,nějaké ty experimenty budou asi dost mimo mísu.Ze skušeností mých,mé rodiny a přátel vím že MMS pomáhá ať člověk věří v jeho účinnost nebo ne a není k tomu potřeba nějakých zvláštností.
Jindra.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
triskac
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 13 čer 2012 14:29

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od triskac »

no vieš Aquarius1 to keď už ide niekomu o život tak vtedy by dával aj do žily aj hoci ako, len aby to pomohlo..


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

triskac píše:no vieš Aquarius1 to keď už ide niekomu o život tak vtedy by dával aj do žily aj hoci ako, len aby to pomohlo..
Svatá pravda, i když jak kdo. Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Aquarius1 »

Jistě,život je jen jeden.Vyhrocené stavy vyžadují vyhrocené jednání ale je třeba si uvědomit že složky MMS se dostávají i do krve bez nutnosti přímé aplikace do žíly.Nedokážu si představit co by se pak stalo asi rychlí konec právě toho života.Nevím jak dobře dotyčný prostudoval účinky a způsob aplikace ale je tam v úvodu popsáno že i téměř beznadějné případy se vyléčili bez této metody.Nic nejde najednou je to dlouhodobí proces a kdo čeká zázraky ten se nemusí dočkat.
Přeji uzdravení Jindra.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

Aquarius1 píše:Jistě,život je jen jeden.Vyhrocené stavy vyžadují vyhrocené jednání ale je třeba si uvědomit že složky MMS se dostávají i do krve bez nutnosti přímé aplikace do žíly........
Nic nejde najednou je to dlouhodobí proces a kdo čeká zázraky ten se nemusí dočkat.
Přeji uzdravení Jindra.
Lidičky ahój,
téměř vše již tu bylo řečeno na skle a tak fórum sleduji jen občas.
Musím dát za pravdu Jindrovi protože mockrát zde bylo psáno o tom, že své problémy jsme si pěstovali a vytvářeli celé roky a najednou bychom se jich chtěli zbavit nejlépe včera i za cenu riskování svého zdraví :shock: :(
Vzpamatujte se a netlačte na pilu :!: Já si vyčistil organismus až za dva roky užívání mmsek a to ještě kombinuji s jinými očistnými kůrami. Zásada je prevence, vzniklý problém se již řeší hůře.
Rada do života:
Berte preventivně MMS jak si vzpomenete, semo-tamo enem tak a tělo si samo řekne kde je třeba zaměřit další úsilí. Život není peříčko a fakt se o něj musíme starat sami ....

Přeji všem hodně úspěchů v těch netradičních způsobech léčení
H.v.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Aquarius1 píše:...složky MMS se dostávají i do krve bez nutnosti přímé aplikace do žíly...
No někdy je dobré i využít pro aplikaci otvorů mezi zadnicovými půlkami. U mužů většinou jen ten jeden - řitní, ženy mají jinou, řekněme méně nepříjemnou variantu, zejména při použití nacucaného tamponu, což se již párkrát osvědčilo. Je to rychlejší, účinnější a dostane se to dál než při užívání "vrchem", jen to není radno přehánět...

Je celkem parodie, že ženy, co dostanou na gyndě nějaké ty tablety "dovnitř", tak kdyby to braly vrchem, tak je výsledek víceméně stejný (no pravda, bude asi slabší)... Odtam se to dostane do celého těla...

No znáte to, jak se banda lidí vožere z jednoho panáka, ne? :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: No někdy je dobré i využít pro aplikaci otvorů mezi zadnicovými půlkami. ...
Jenom opět špitnu, že osolení čehokoliv jdoucího touto cestou vstřebávání podstatně urychlí a zdokonalí. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:...osolení čehokoliv jdoucího touto cestou vstřebávání podstatně urychlí a zdokonalí.
Osolení je široký pojem... ;) Možná kdyby se udělala "solící směs" pro organizmus na míru, mělo by to zřejmě ještě větší grády - při tomto... ;)

No prozatím jsem si vždycky myslel, že sůl vytahuje vodu, ale přitom to vypadá, že sůl organizmus používá k vyplavení toxinů... Proto nám doktoři zřejmě radí, abychom solili méně a méně...

No všehovšudy vzato, minerální soli (sodíková, draselná, hořčíková atd.) - vypadá to, jsou pro organizmus velmi důležitá věc, zvláště při řešení zdravotních problémů...

S lidma se o solení vůbec nedá mluvit... "Hodně solit" je pro ně těžce relativní...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Osolení je široký pojem... ;)
Není to až tak horké. Trochu slanější než krev a je to doma. Jde o osmotický tlak. S klystýrama to funguje krásně, i když už to pak jsou velice částečné klystýry, protože se toho většina "vsákne". Takže čistá voda, klystýr jak má bejt, i několikrát a pak cokoliv se solí. S pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
skatkas
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 07 srp 2012 0:39

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od skatkas »

Pekny den, pred tydnem jsem zacala s uzivanim mms v kombinaci s hcl...nejprve 2:2 a nyni 5:5...kdyz jsem 5.den zvysila na 6:6, mela jsem nevolnosti, jako bych byla nemocna-zimnice atd...
Ta pachut je silena...davam si to jen do vody - sklenicka. Zachvili si dam dalsi davku a uz ted se mi z toho zveda zaludek...ale zvladnu to, verim, ze mi to pomuze...;-)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“