Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

O těch možných reakcích a projevech jsem už kdysi psal ve fóru, samozřejmě u každého je to individuální, konkrétně tady http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... tml#msg475

Ano používáme záměrně pouze akustické pásmo do 20kHz. Pokud jsou známé pouze vyšší hodnoty funkční frekvence, stačí je skalárně nebo binárně podělit a funguje to stejně (ověřeno na Salvii). Můj názor na účinnost vysokých frekvencí jsem tu již někde ve starších příspěvcích už taky uváděl, stejně tak na další módní výstřelky v oblasti zapingu. Přečti si taky ty dva odkazy, které jsem tu dával na předešlé straně, kde je i vyjádření od někoho, kdo do problematiky elektronické eliminace vidí dost dobře.


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Craft píše: Tyhle by měli účinkovat na všechny 4 druhy Plasmodii (jsou v Hz):
13692.19 (8 minut)
13812.5 (8 minut)
13909.38 (8 minut)
18535.72 (8 minut)
18570.57 (8 minut)
18610.4 (8 minut)
Tak takhle jemny frekvence na SRZ nenastavim, pac kHz to bere na 3 des. mista, tzn. muzu zadat jen 13,692 kHz :)
Jsou tak hodne dulezity ty drobny ? Asi jo co?
Ty dalsi 2 co se posouvaj mi jdou.


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Plasmodium...
Vypadá to, že na Plasmodium Malariae a Ovale mě stačilo na likvidaci pár dní s tobolkama extraktu z Artemisia annua (Artemisinin) + pár tablet Betain HCL... Ale pravda, že jsem to bral zase "po svým" ;)

Zítra jdu za Bláhovou na měření pro potvrzení. Pocení je pryč, tak věřím, že tam ty brebery už nebudou... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Drta.tom »

Craft píše: Tyhle by měli účinkovat na všechny 4 druhy Plasmodii (jsou v Hz):
Ahoj Crafte,
jak jsi na tom s vývojem toho přístroje pro Salvii pro získání frekvencí pro zapper/plasmu pro likvidaci dotyčného patogenu?

To by pak mohl vzniknout nový postupně aktualizovaný seznam frekvencí - akorát místo CAFL tomu budem říkat CRAFTL :-)


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

doubleingram:
No jo Ravo :) V drtivé většině ty desetiny jsou zbytečné. Zapomeň u Rava na ty jemné posuvy frekvencí a pokud to jejich obslužný program umožňuje, naflákej tam všechny ty frekvence ručně. Jde o to, že jejich posuv (sweep) generuje vždy určitou frekvenci pouze nepatrnou dobu, což je naprosto nedostatečné, i když dle výrobce je to světová bomba :roll: Zapping jako takový není ani tak o přesných frekvencích, ale o schopnosti přístroje generovat co nejširší škálu harmonických frekvencí dostatečně dlouhou dobu. Objevuje se tady taky oblíbený příklad se sklenicí, která se při nalezení její rezonanční frekvence rozbije. To je sice hezké, ale už se jaksi neuvádí, že ta rezonanční frekvence musí být také dostatečně silná a hlavně musí trvat dostatečně dlouhou dobu a ne zlomek sekundy ;)

Palo:
Je zvláštní pokud jsi měl plasmodie, že jsi neměl žádné herx reakce, ty jsou tam snad vždycky. Bývají i otoky nohou a uzlin, jak se vzniklé toxiny hromadí v lymfě. Zatím nejvíce případů plasmodií je z oblasti Novomlýnských nádrží, taky jsem si je odtamtud přivezl.

Ahoj Drta.tome, přístroj už je po praktické stránce finálně hotový, kdy po dobu cca. 1 roku byl i průběžně testovaný a vylepšovaný. Bude se napojovat pomocí rozdvojky přímo na Salvii, čili nebude tam nutný žádný zásah do přístroje. Je samozřejmě určen pro detox. poradce a ostatní, kteří se Salvií umějí pracovat. Jiní jej asi nevyužijí. Teď se řeší jeho maloseriová výroba, ale je období prázdnin a doba dovolených, takže se to trochu pozastavilo. Jsou na světě už i nějaké vlastní vyměřené frekvence, ale je to takové ještě neuspořádané, čili až na to zbude čas, vytvoří se jednotlivé soubory s frekvencemi a hodí se to pak ke stažení k nám do fóra pro uživatele přístrojů Craftgen (PCL a CPZ), ale to už zase předbíhám :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Palo: Je zvláštní pokud jsi měl plasmodie, že jsi neměl žádné herx reakce, ty jsou tam snad vždycky. Bývají i otoky nohou a uzlin, jak se vzniklé toxiny hromadí v lymfě. Zatím nejvíce případů plasmodií je z oblasti Novomlýnských nádrží, taky jsem si je odtamtud přivezl.
Měl jsem zvýšenou teplotu 38,1 a řekl bych, že herxky celkem hezky tlumí ten Betain HCL, ale musí být v pořádku lymfatický systém, což bývá u lidí např. s (opravdovou) rakovinou právě problém. Naposledy jsem měl naměřené Plasmodia v plicích a v žilách (prý ne v tepnách). Předpokládám, že ze sleziny jsem je vyhnal homeopatikama (po homeo zahřátí organizmu ve vaně, jinak bez úspěchu), dřív mi slezina celkem poškubávala a při pelyňku mi opět poškubávala (možná se tam zase plasmodia natentovaly). Při tom pelyňku mi poškubávalo i pod krkem u hrudníku, ale později také nohy. Osobně si myslím, že poškubávání různě po těle dělají právě Plasmodia... S těma otokama zřejmě hodně souvisí ta slezina... Otoky jsou hodně problém u lidí s rakovinou, zřejmě problém se slezinou a lymfou. Tak vesele naháním lidi s rakovinou do sauny ;)
Co se týče té rakoviny, tak to vypadá, že tam Plasmodia hrají také celkem zajímavou roli. U jedné paní ze Slovenska, co má dle doktorů rakovinu v kostech, jsem si tipl, že má Plasmodium falciparum (tropická), ale do tý doby nikde v zahraničí nebyla, i přesto jsem byl přesvědčený, povídala o nárazových horkostech. Nedávno mi napsala, že po porodu dostala infuzi a od tý doby má problémy. Takže je to jasný, nikde v zahraničí ani být nemusela... Zatím to ještě není potvrzené z diagnostiky, ale nepochybuju, že ji u ní najdou.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Drta.tom »

Craft píše:Bude se napojovat pomocí rozdvojky přímo na Salvii, čili nebude tam nutný žádný zásah do přístroje. Je samozřejmě určen pro detox. poradce a ostatní, kteří se Salvií umějí pracovat. Jiní jej asi nevyužijí. T
Ahoj dík za odpověď, ta Salvia musí mít počítačový program, aby to fungovalo, nebo stačí Salvie s kapslemi - tchyně totiž Salvii má, ale pouze s asi 3 sadami testovacích ampulí. Představa, že bych mohl v domácích podmínkách (tchyně bydlí nedaleko) stanovit přesné frekvence pro plasmu/zapper je lákavá. Jak to s tím je?.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jao »

Craft píše:a po dojetí se mi automaticky vypne nejen plasma, ale i notebook a nemusím nic řešit
S tým vypnutím notebooku to nieje problém. Ale nieje mi celkom jasné, ako automaticky vypínaš plazmu.
Už sa teším na tie "pravé" frekvencie.
Deti si z tábora doniesli vši, tak som trochu experimentoval s VMS a Craft-plazmou na vši.
Všetko som to kontroloval pod mikroskopom, mám z toho aj fotky a videá.
Prvý pokus - 1 kvapka chloritanu a 1 kvapka 3,5% HCl, po aktivácii zriedené trochou vody, kvapka na jednu veľkú dospelú voš a jedno bábätko. Okamžite sa prestali hýbať a už to nerozchodili, perfektná účinnosť.
Druhý pokus - na nete som našiel frekvencie od Clarkovej na Head lice (voš detská). Skúšal som rôzne harmonické a sweepy, skákali a točili sa a zjavne im plazma nerobila dobre, ale z troch žijú dnes ešte dva kusy. Ten jeden to asi vzdal kvôli dlhovekosti :? , alebo mi len chcel urobiť radosť. :D. Takže tu vyhráva VMS.
Pred pár dňami som si dal naslepo na Craftplazme svalovca. Veľmi ma pri tom svrbeli oči a tiekli mi slzy z očí (asi mi bolo ľúto tých svalovcov) a samozrejme som pri tom tiež zaspal :zzz: a ráno som mal stolicu zelenú, ako po špenáte. Pre istotu som sa ženy spýtal, či som nejedol niečo zelené. :D .
Plazmu trápim aj na boreliozu. Vždy na druhý deň mám problém rozchodiť nohy, ale keď to trochu "vybehám" nemám potom bolesti v kĺboch tak ako predtým. Takže tu je plazma účinnejšia, ako VMS a na malé parazity aj spirochéty to funguje, čo je perfektné. :hip:


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

jao píše:a ráno som mal stolicu zelenú
To si "ulevil" žlučník (myšleno "vyprázdnil") ;) To se někdy stává po jaterce, když si dáš MMS2 tobolku.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Palo:
Ona průchodnost lymfy hodně souvisí také s pohybem. Lidé kteří mají málo nebo žádný pohyb, těm se lymfa prakticky nepohybuje, protože lymfatický systém, na rozdíl od krevního nemá žádnou pumpu (srdce), čili průchod lymfou je hodně závislej od pohybu. Pokud se lymfa nepohybuje, toxiny se v ní hromadí. Existuje ale jeden prostředek, který dokáže ten bordel z těla a z lymfy vytahat a tlumit i herx. reakce a tím je detoxikační vanička. Sauna je určitě dobrá věc, ale přílišné vedro jaké je v sauně, kdy tě pálí až dýchací sliznice osobně nesnáším dobře, vanička je mě mnohem příjemnější :)

Drta.tom:
EAM set je potřeba, protože se 3 sadama, toho moc nevyměříš. Nejdříve totiž je vhodné zjistit na Salvii s čím máš u klienta tu čest, čímž se vše urychlí.
Pak by šla udělat ještě jedna možnost a to vytvořit si vlastní vzorky od - do a ty si nahrát pomocí toho přístroje do ampulí, nebo malých lékovek (5ml) a vytvořit si tak vlastní testovací frekvenční sady. Pak by jsi ani nemusel vědět s čím máš tu čest a pouze by jsi používal tyto vytvořené testovačky na snadné určení vhodných frekvencí. Tím samozřejmě ale nezjistíš, co za mikroba se za problémem skrývá, pouze sadu eliminačních frekvencí. Zvažuji také variantu, že se v obslužném programu předpřipraví nějaká taková UNI nahrávací sestava na vytvoření vlastních fyzických testovaček a pak to bude už rychlovka. Ta která bude nejllepší, tak to přímo pustíš z obslužného programu přístroje na Craftgen PCL nebo CPZ, kde se pouze upraví čas generování celé sestavy a nebo si můžeš zkusit pak už i online upravit ještě rozsah celé sestavy. Záměrně nejdu do podrobností, ale snad je to pochopitelné i z toho. Ještě jednou ale zdůrazňuji, že přístroj bude přínosem pouze pro ty, kteří umějí se Salvií pracovat, čili umí měřit.

jao:
Jasně že funguje, pokud se ovšem používají správné a funkční frekvence po dostatečně dlouhou dobu. Sweep (posuv) je taky dobrý, ale skokový minimálně po 1Hz (ne jemný prolaďovací posuv, který používají jiné výrobky), ten je pak doslova na 2 věci. U těch vší mě to ale nepřekvapuje.
Ty reakce taky bývají různé. U někoho minimální u jiného dosti silné. Hlavně když se s plasmou začíná není dobré hrát si na hrdinu, ale pěkně pozvolna. Znám pár případů, kdy to lidé udělali a bylo jim pak dosti zle, než se jejich tělo vyčistilo od toxinu a pak se jim ulevilo. Jak jsem již psal je dobré používat detox. vaničku, vše se velmi výrazně urychlí a úleva nastává poměrně rychle.
Jinak na to vypínání PC v určitý čas jsou na instal. CD dva malé prográmky (utility), takže si stačí vybrat. Na vypínání plasmy, aby zbytečně nejela naprázdno do rána používám časovou zásuvku, koupíš ji v každém hypermarketu za pár kč. Nač to jinak komplikovat ;)


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cimirek »

Tak mě tak napadlo - detoxikační vanička:
Co jsem se o ní dočetl, měla by ionizovat vodu v ní a produkovat jakési magnetické pole.
To by mělo kromě "vodní očisty" stimulovat reflexní body na chodidlech, což by zřejmě mělo být hlavní funkcí.
A tak co třeba provádět koupel v "živé" vodě - ta je taky ionizovaná a magnetické působení nahradit permanentními magnety?


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od la »

cimirek píše:Tak mě tak napadlo - detoxikační vanička:
Co jsem se o ní dočetl, měla by ionizovat vodu v ní a produkovat jakési magnetické pole.
To by mělo kromě "vodní očisty" stimulovat reflexní body na chodidlech, což by zřejmě mělo být hlavní funkcí.
A tak co třeba provádět koupel v "živé" vodě - ta je taky ionizovaná a magnetické působení nahradit permanentními magnety?
Zdravím ,ta detoxikační vanička je velice zajímavý problém ovlivňuje buněčnou fyziku,
http://www.wikiskripta.eu/index.php/Mem ... zm%C4%9Bny
v zásadě proti, za sebe námitky nemám jen jednu možná že by stačilo tu mísu bez napájení elektrikou s patřičnou náplní jen uzemnit,nemůže pak vzniknout nežádoucí přepětí a tak k zablokování procesu čištění,otázka je ale co vlastně chcem docílit a jak účinně.Myslím si že jen ponoření nohou do uzemněné mísy třeba z vhodným roztokem , vytvoří dostatečný rozdíl potenciálu.Bez jakéhokoliv rizika ,teda aspoň o něm nevím.Naopak pokud je potenciál externího elektrického napájení příliš vysoký může dojít k zablokování čistícího procesu,buňky mají asi taky svůj obranný mechanizmus.
:pivko: :bye:
Ps:nedovedu si totiž dost dobře představit pro všechny jedince stejnou univerzální detoxikační vaničku .Roztok včetně magnetů to už se individuálně nastavit asi dá,prodlouží se ale patrně potřebný čas ,tipuju vzhledem k úrovni rozdílu potenciálu od pasu tak minimálně 30minut a max 1hod . :D


kerber
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 09 kvě 2012 8:59
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kerber »

Zdravím,
Můžete mi prosím pomoci - už to tady někde bylo nemůžu to najít.
Jaký je vztah paraziti+ krev+ komáři (Pokud jdou z deseti lidí jen na jednoho vybraného).
Co se dá očekávat že takový člověk nese v sobě?
Vím ,že se tato souvislost už někde probírala.

Díky za radu.

Martin


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Dami a pani, dalsi uspech. Dlzka cca 30 cm, ale telo nakonci prilis "rozstrapkane", cize kludne mohla mat predtym dalsie casti, ktore vysli este predtym so stolicou. Odhadujem to na pasomnicu, ale moze to byt aj skrkavka, byvaju niekedy tak velke. Nevidim tam totiz clanky. Pitvat ani vyberat sa mi to nechcelo, uz mam aj tak vcelku dost. Na tomto parazitovi som si vsak vsimol, ako sa telo postupne rozklada, kde na jednej strane ja najviac rozlozene a fakt vyzera len ako taka tenka blanka, z ktorej sa asi postupne, ako ho crevo rozklada, uvolnuju chuchvalce, kym na druhej strane, vyzera este dost mohutne a zachovale... ako som do toho pichal spajglou, boli to este fakt zachovale blany, ktore drzali tvar, mali pnutie, a netrhali sa.

Fuuu, faktze, antiparazitalky niesu pre slabsie povahy. :-) Priroda sa s nami nemazna.

Ta zla sprava ale je:
-Prezila 4 mesiace konstatnych antiparazitalnych kur, kombinovane prirodne, aj chemicke.
-Prezila aj jednu vlnu najsilnejsieho protokolu podla curezone, teda dva tyzdne po sebe, 27 tablietiek praziquantelu behom 3 dni, a 14 dni nepretrziteho albendazolu s tukom, a HCL. Tu vlnu som dal cca pred 3 tyzdnami. Odvtedy preventivne davky Praziquantelu 9 tabliet v jeden den, a 3 dni albendazolu.
-Dal ju dole az niclosamide, ktory som zaradil vcera, presne v davkach podla curezone.

Nechcem vam teda prilis rypat do tych mini-davok, ktore si tu niektori davate, ale podla mojho nazoru si iba slachtite superodolnych parazitov, rezistentnych na antihelmetika. Podla mojho nazoru, je teda na mieste ist PRESNE podla silneho curezone protokolu, a to hned od zaciatku. A Niclosamid ROZHODNE nevynechavat. Praziquantel podla mna posobi viac v tele a peceni, nez v crevach. A rozhodujuci vplyv bude mat aj strava. Ja uz 5 dni jem len melon a trochu bananov, jablk a kefiru denne, cize creva mam prakticky prazdne. Pri kazdodennom hodovani si myslim, ze nehrozi, aby sa crevne parazity pustili... proste sa zamiesaju s potravou, respektive sa presunu tam, kde potrava je, a ucinok antihelmetik rapidne klesne.
A este jedna vec - nikto ma nepresvedci, ze nejaka bzzz-bzzz masinka dokaze zabit takuto potvoru. Nie, ked som ju teraz videl nazivo, aka je velka a mohutna a hlavne nie, ked vidim, kolko toho prezila. A drazdit takuto vec rozhodne nemienim... nechcem aby sa nahnevala. Chcem aby rovno zdochla. :-)

Parazitalnemu boju zdar! :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


doubleingram
Stálý člen
Příspěvky: 49
Registrován: pon 14 kvě 2012 13:33
Bydliště: Praha
Dal: 7 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od doubleingram »

Tak to je mazec, taky naky mam, jen je otazka kde a jak velky a silny. Ty antihelmintika jis koukam na hrste :) To uz si dal tak 10k jen za prasky ne? Co pise Blahova ve svy knizce, tak tam nekdo mel snad 15 tasemnic a jen u nej pise o vetsich davkach ale jinak kolem 10 ks standard, takze 5x o vikendech. Je to samozrejme individualni. Takze tohle podle tebe nema ani smysl jo?
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 98#p104098
na tyhle nadilky?
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 80#p103980

A co MMS a MMS 2?

Diky


Co dáš, to dostaneš, vždycky je to něco za něco.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“