Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Slávku a místni znalci prosímtě ješte se tě chci zeptat zda když užívám na kandidu jícnu MMS1 a HCL,jestli k tomu mohu přidat i ACTIValoe gel forte????Jdem mi o to aby toho všeho už nebylo dohromady moc a neuškodilo mi to třeba na ledviny atd...DĚKUJI VŠEM ZA NÁZOR A ODPOVĚD. :?:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

michalek píše:Slávku DĚKUJI VŠEM ZA NÁZOR A ODPOVĚD. :?:
Myslím, že budeš muset položit oběť na oltář vědy a vyzkoušet to na psovi. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Slavku prosímtě jak je možne že HCL pomaha proti kandodoze jicnu?Děkujiti za odpověd,já jsem ji totiž bral a přesto mi kandidozu zjistili,tak mi to vrta hlavou že mám kandidozu když beru HCL........


constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od constantin00 »

ahoj.
máte niekto skúsenosť s prenášaním chloritanu sodného v lietadle?
môže sa brať so sebou do príručnej batožiny, alebo ho zabalit do velkej batožiny?

ďakujem


constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od constantin00 »

Ďalšia otázka na niekoho , kto by mal skúsenosť s dezinfekciou vody s MMS v studni.
Koľko MMS treba na dezinfikovanie vody v studni?
(voda je nepitná/len úžitková na umývanie riadu a kúpanie prípadne po prevarení na varenie)
Voda je píliš tvrdá a rýchlo sa usádza na riadoch vodný kameň a pravdepodobne obsahuje veľa železa.
Je možné takúto vodu po nejakej tej úprave s MMS aj piť?
ďakujem za rady


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

michalek píše:Slavku prosímtě jak je možne že HCL pomaha proti kandodoze jicnu?Děkujiti za odpověd,já jsem ji totiž bral a přesto mi kandidozu zjistili,tak mi to vrta hlavou že mám kandidozu když beru HCL........
V podstatě dotekem a absorbcí do sliznic. To neznamená, že to odstraní kandidu z celého organismu a taky to neznamená, že to řeší kandidu kdekoliv v těle natrvalo. Je to trochu jak se záchodem. Vypucuješ lyzolem, je chvilku klid, ale okamžitě se po dalším znečištění záchoda začnou breberky opět chytat a rozmnožovat až do dalšího vyčištění. Nejde tedy o vyléčení, ale o kontrolu. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

constantin00 píše:ahoj.
máte niekto skúsenosť s prenášaním chloritanu sodného v lietadle?
môže sa brať so sebou do príručnej batožiny, alebo ho zabalit do velkej batožiny? ďakujem
Suché bez problému. Vzít do velkého zavazadla do nákladního prostoru, tam je kolem toho kontrolování míň štráchů. Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

constantin00 píše:Ďalšia otázka na niekoho , kto by mal skúsenosť s dezinfekciou vody s MMS v studni....
Minerály včetně železa jak je nevadí. Co se týče dezinfikování, dělá se to tady louhem, Hypochlorid sodný, nebo vápenatý, běžně k dostání na bělení prádla. Naleje se 10l bělidla na cca 250l vody. Pokud je voda železitíá, což je většinou provázeno sirnatým zápachem a definitivně zrzavými nánosy, určitě bych vodu nepil alespoň 3 dny po desinfikování, anžto budou originální kysličníky železa přechlorované a to může být dot jedovaté. Je potřeba nechat vodu běžet a studnu pumpovat, dokud nezmizí zápach chlóru. Na chvíli je to fajn, ale bakteriální znečištění se vrací. Nejlepší je si nechat udělat test co vlastně je ve vodě za breberky. Každá studna je má, ale pokud jde o Couliform, je to buřt. Pokud jde o E-coli, máš problém. Pak bys byl na tom nejlíp s průběžnou desinfekcí vody třeba ultrafialovým světlem.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

constantin00 píše:Ďalšia otázka na niekoho , kto by mal skúsenosť s dezinfekciou vody s MMS v studni.
Koľko MMS treba na dezinfikovanie vody v studni?
(voda je nepitná/len úžitková na umývanie riadu a kúpanie prípadne po prevarení na varenie)
Voda je píliš tvrdá a rýchlo sa usádza na riadoch vodný kameň a pravdepodobne obsahuje veľa železa.
Je možné takúto vodu po nejakej tej úprave s MMS aj piť?
ďakujem za rady
Dává se 1 akt. kapka na litr, ale mělo by stačit i půl akt. kapky na litr vody. To se týká desinfekce. Co se týče tvrdosti vody, na to se používá chlorovodíková. Se studnou bych já osobně zacházel jako s bazénem, tak bych se zajímal o bazénové řešení problémů ;) Změř pH vody a srovnej chlorovodíkovou kyselinou na optimální pH. Vápenné složky ve vodě a problémy s tím spojené by to mělo celkem efektivně řešit.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
gaja1
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22 dub 2012 15:40
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od gaja1 »

Prosím vás,máte niekto skusenosti s liečbou epilepsie ? Vdaka za odpoved...


sefora
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15 črc 2012 13:09
Bydliště: Liberec
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sefora »

Dobrý den,jsem tady nová a chtěla bych se zeptat,jestli mohu užívat MMS,když mám titanové zubní implantáty.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sefora píše:Dobrý den,jsem tady nová a chtěla bych se zeptat,jestli mohu užívat MMS,když mám titanové zubní implantáty.
Titániu jako takovému by to vadit nemělo. Je relativně velice chemicky stabilní. Jaký dopad by to mohlo mit na titánium srostlé s dásní a snad i kostí, to těžko někdo bude vědět.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sefora
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15 črc 2012 13:09
Bydliště: Liberec
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sefora »

Ahoj Slávku,děkuji za odpověď.Asi to budu muset zkusit a až se začnou zuby viklat,tak to bude jasné.


modroočka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25 črc 2012 10:21

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od modroočka »

Dobrý deň, beriem MMS 1, Protokol 1000 (8 hodín po sebe po 3 kvapky) , dnes je 4. deň a mám oslabené, rozmazané videnie a každým dňom sa to horší. Mám pokračovať, či vysadiť?
Okrem toho mám dilemu, čo jesť - som totiž na surovej strave a neviem, či to množstvo antioxidantov v nej neruší účinok MMS. Syntetický vit.C samozrejme neberiem.
Poradíte? Ďakujem.


modroočka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25 črc 2012 10:21

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od modroočka »

Dobrý deň,
potrebovala by som radu. Dnes mám 4.deň, čo užívam MMS1, Protokol 1000 (8x denne každú hodinu po 3 kvapky).
- je vhodné dodržovať surovú stravu popri užívaní MMS? (zaujala ma teória oxidanty vs. antioxidanty)
- zhoršil sa mi zrak, vidím rozmazane a deň dňom je to horšie a horšie - mám prestať brať MMS, či vydržať a pokračovať, a čakať či to prejde... :ethink:

Ďakujem za Vaše názory. 8)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“