Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Davemo, nedávno se to tady probíralo. Příspěvky z konce května, prohledej vlákna týkající se rakoviny nebo MMS, už si přesně nevzpomínám.


fidusko
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 08 črc 2012 14:41

kys. citronova

Příspěvek od fidusko »

Neviem ci to pisem do spravnej sekcie, ale chcem sa spytat ako je to stou kys. citronovou. Da sa nahradiť napr citronom? 1kapka mms plus 5 kapiek citronu? Ak sa to takto neda, ako namiešam 10% roztok? Aby ste ma chápali postup 1 PL "toho" a 9 PL destilovanej vody som si nasiel. Len neviem kde to "toho" mam zohnat. Da sa to kupiť bezne v obchode a hlavne ako sa to vola, resp. pod cim to mam hladat.

Za odpoved dakujem


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: kys. citronova

Příspěvek od Slavek Krepelka »

fidusko píše:Neviem ci to pisem do spravnej sekcie, ale chcem sa spytat ako je to stou kys. citronovou. Da sa nahradiť napr citronom? 1kapka mms plus 5 kapiek citronu? Ak sa to takto neda, ako namiešam 10% roztok? Aby ste ma chápali postup 1 PL "toho" a 9 PL destilovanej vody som si nasiel. Len neviem kde to "toho" mam zohnat. Da sa to kupiť bezne v obchode a hlavne ako sa to vola, resp. pod cim to mam hladat.

Za odpoved dakujem
Přehodil jsem Ti to do vlákna zde anžto to sem patří. SDK
Jinak si to tu projdi, odpovědi zde definitivně nalezneš. Pro krátkou informaci, kyselinu citrónovou bys měl dostat v hodně obchodech s potravinama. Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Palo píše:
haluzakfest píše:první příznaky nějakého přetížení nebo poškození ledvin?
Bolesti při močení si myslím, že ne. To by se týkalo močovýho měchýře nebo močové trubice. Osobně jsem zaznamenal problémy s ledvinami při bolesti zad (tam kde jsou ledviny a v blízkém okolí) a při Entizolu - šlo o zbarvenou moč dohněda.
Opět dík za odpovědi, akorát si mě moc neuklidnil jelikož tyto bolesti v dolní oblasti zad mám.... Ale na poklep a jakýkoli dotyk nebolí... ani trochu... Ale díky mojemu životnímu stylu hrozí poškození ledvin otom není pochyb.


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Tak lidi musím zde napsat i zkušenost z minulých dnů. A tyto fakta by se měli sdělovat spolu s prvníma informacema o MMS. Užíval jsem mms.. První den vpohodě, jen měto unavilo, celkově jakoby rozbilo, druhý den průjem... začal jsem na 1 kapce snažil jsem se co hodinu druhý den jsem dával 2... 3. den průjem pokračoval a byl mnohem silnější.. tak jsem si dal pauzu.. nadruhý den průjem již skoro nebyl tak jsem pokračoval už se 3mi kapkami... nadalší den opět průjmy... tak jsem to omezil a došel k 6ti až 8 kapkách jednou dvakrát někdy i třikrát za den ... průjmy pokračovali ale už se mi zdálo že jsem z většiny čistý... ale pak to přišlo jeden den jsem dosti pracoval na pc a nespal jsem moc jsem nepil... večer jsem si dal 7 kapek a ráno dalších 7 a pak to začlo... ráno potěch 7kap jsem si dal na oběd mozeček s brambory... a poté jsem zažil nejhorší zbytek dne v mém životě... do 20 min od snězení, jsem se dopotácel na záchod kde to šlo vrchem spodem a i dotran ! :D zkrátka průjem, bolest břicha blil sem celý oběd mě opustil... spotil jsem se jakoby mě slily vodou... celé to probíhlo v jakémsi křečovitém postoji celého těla ... třepal jsem se zimou spocený jako prase jsem se kýblem odpotácel do postele kde jsem po chvíli usnul.. po probuzení přišla fáze 2 .. :D a to už jsem měl opravdu strach... zbudil jsem se v podvečer a opět průjem a zvracení ovšem stím že jsem chytil takové křeče do holení až po chodidla že jsem se myslel že mě odvezou sanitkou.. nebo že každou chvilí umřu.. opravdu nic pěkného... tak jsem se s křečí v obou nohách odplazil vedle do koupelny kde jsem se napil vody coto šlo, a ulevilo se křeče povolily a já šel zase spát. Po dalším probuzení jsem se cítěl nevím jak to popsat, drasticky a hluboce pročištěný :D ... zhubl jsem zaten zážitek kolem 3ech kil... cítěl jsem se lehce.. od té doby se takto cítím pořád ... bezpochyby měto pomohlo od jisté zátěže... lépe vidím.. myslím... zkrátka celkově se cítím lépe a to odost... demi oto že se všude sděluje že to nemůže ublížit... a já už sem si znova sám nasobě dokázal že to není pravda stejně jako že to vyléčí každou nemoc.. a právě se mi teď po tomto drastickém detoxu naskytl problém s dolními končetinami.. od té doby mi celkem natékají a okolo kotníku potom comě asi štípl komár se mi oběvil otok jako bych si jej zvrtl... toto mi nikdy nedělalo... od té doby detoxu jsem si dalpauzu je to už 4. den kdy jsem neměl ani kapku. A chtěl bych se zeptat jestli to stím kotníkem u pravé nohy částečně i u levé může být způsobeno MMS ? Mám proto dále pokračovat v užívání ? A věřte mi nebo ne.. ale ani bych nemusel moc chtít a moc se snažit a byl bych teda ten první koho mms zabilo.... jde oto aby si lidé uvědomily že to není lék jako takový ale jeto čistič ve všech ohledech... a pokud se používa na živou bytost musí se brát na zřetel vše... od pití až po nevím co ale opatrnosti není nikdy dost.. a hlavně být opatrní a začít klidně na jedné kapce po celý měsíc... ale nemyslete si stejně jako já že jak už snesete víc jak 2-3 že jich snesete 7 několikrát posobě...


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »

Tak lidi musím zde napsat i zkušenost z minulých dnů. A tyto fakta by se měli sdělovat spolu s prvníma informacema o MMS. Užíval jsem mms..

Tak jsi porušil vše co šlo.Za prvé se ze začátku bere 1 kapka 8 krát za den.Když je problém tak se dávka sníží a potom se pomalu zvedá.To je 8 kapek za celý den nebo klidně i 1 kapka.Maximálně 24kapek za den(3 kap x 8).Ne na lačný žaludek,protože se to hned dostává do krve.Křeče - vyvolá nedostatek hořčíku,který vznikne při velkých dávkách.Když nejsou ledviny ok,tak velký nápor.Nehledě na to ,že jsi pěkně za ty léta zanesen toxickým odpadem z jídla.Tak organismus nestíhá se všeho zbavit proto to jde horem i spodem.Chce si to opravdu pořádně nastudovat,zde je toho hafo.
:jump:


Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od stevo69 »

Je MMS účinné aj na osýpky?


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Cina píše:Tak lidi musím zde napsat i zkušenost z minulých dnů. A tyto fakta by se měli sdělovat spolu s prvníma informacema o MMS. Užíval jsem mms..

Tak jsi porušil vše co šlo.Za prvé se ze začátku bere 1 kapka 8 krát za den.Když je problém tak se dávka sníží a potom se pomalu zvedá.To je 8 kapek za celý den nebo klidně i 1 kapka.Maximálně 24kapek za den(3 kap x 8).Ne na lačný žaludek,protože se to hned dostává do krve.Křeče - vyvolá nedostatek hořčíku,který vznikne při velkých dávkách.Když nejsou ledviny ok,tak velký nápor.Nehledě na to ,že jsi pěkně za ty léta zanesen toxickým odpadem z jídla.Tak organismus nestíhá se všeho zbavit proto to jde horem i spodem.Chce si to opravdu pořádně nastudovat,zde je toho hafo.
:jump:
jasne.. dík už to chápu... zkrátka jsem plný problémů .. 12 let jsem odolával vlivům okolí, a dalších 12 let jsem se ničil soustavně všelijakýma chemickýma "dobrotama"...dotoho kuřil jak sadrový ježek, a trávu hulil nonstop dáse říct... a akné se mi postupně dostalo do fáze obrovských mokvajících boláků o velikosti kovové padesátky... tehdy jsem přestal kouřit a hulit... ale opět jsem to obešel... začal jsem vapovat tabák i nikotin... úlevu jsem cítil téměř ihned... od té doby si připadám jak alenka v říši divů, protože jsem zjistil takové informace.. které by nevymyslel ani werne :D málem jsem to neustál... Jenom kdobyto byl řekl já cojsem vyzáblý od děcka, aktivní pohyblivý.... a mám vsobě více bordelu než stary děda co detox neví co je... jediné jak to chápu je tak že zkrátka vyrůstali v relativně zdravých podmínkách.. proto jsou zdraví ti dospělí... no když se srovnám.. tak pokud bych nic nezměnil rozhodně bych neměl šanci dožít se přes 40 let !! Další věc je ta že... kde ty toxíny jsou ??? Přece já vážím přesný součet kůže kosti krve vody a trošku svalů.. proto nechápu čeho jsem seto zbavil jak sem se zbavil asi 3ech kil splašek... no mám vtom troche zmatek vposlední době. Tolik informací co jsem za posledních pár měsícu vstřebal, jsem dosebe nedostal ani za celý život dohromady.. přesto všem dík za rady a snahu pomoct, toho si já cením, když někdo projeví ochotu bez vidiny výdělku... jen tak dál a možná ztohoto světa bude opět dar a né trest :)


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »

Kdo je tlustý - tak má většinu toxinu uložených v tuku.Jináč se ukládají do všech orgánů.Játra,ledviny střeva atd.To je potom horší problém,protože si hubený člověk myslí,že je na tom celkem dobře,ale opak je pravdou.
Chce to upravit životosprávu a očistný program na celého člověka.nemá cenu se čistit a přitom do sebe cpát jedy.
Nejúčinější je naučit se hladovkám.Ze začátku opatrně- žádné kotrmelce. :D

http://www.pust.cz/index.php
Pro inspiraci :bhead:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Cina píše:Kdo je tlustý ... Nejúčinější je naučit se hladovkám.
Pravdu díš. Jsem si teď dal po dlouhé době 4 dny a bylo to na chcípnutí. S pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Mohu mms1 uživat na kandidozu jicnu???Děkuji


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

michalek píše:Mohu mms1 uživat na kandidozu jicnu???Děkuji
Velice úspěšně. Ahoj Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Slavku prosimtě mohu k MMS 1 užívat i HCL na lečbu kandidozi jicnu,děkuji.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

michalek píše:Slavku prosimtě mohu k MMS 1 užívat i HCL na lečbu kandidozi jicnu,děkuji.
Definitivně ano, ale každé samo o sobě to vyřeší taky a dost rychle. Co se týče ústní dutiny a krku, mám zkušenost s obojím a HCl mi vyhovuje podstatně víc než MMS1. Jednou denně vypít sklenici s 5-10 kapkama 10%/3.5% lékařská/chemická koncentrace HCl totálně zruší tvoření kazů, zánětů, zubního šutru a slizu. Bezpečně předchází i zápachu z úst, což znamená, že to taky drží mandle čisté a prosté plísňových útvarů (mandlové kameny) candidy a je od ní v horním zažívacím traktu definitivně pokoj.

Jinak je velice dobrou praxí vyhnout se s HCl všemu kovu, to znamená nepít HCl z kovových nádob, nedržet ji ani v nádobách nekovovvých, ani se závěrem, který je kovový, nebo má na těsnění hliníkovou fólii. Mezi námi, to platí i pro MMS a není mi jasný, proč to i Humblova skupina prodává s lahvičkama, který v těsnění tu Al fólii maj. Do roka z ní nic nezbyde a hádej, kam se poděje. Osobně si to hlídám a měním za ručně upravená těsnění třeba z uzávěrů kanystříků od kapaliny do ostřikovačů na autě.

To řečeno, pokud máš v ústech amalgamové ("stříbrné") plomby, máš poněkud problém jak s HCl tak s MMS. Odleptávání je sice relativně pomalé a nemyslím že by bylo kritické a katastrofální, ale dlouhodobě to problém je a dost závažný. Výměna těch plomb za bílé by měla jednou z prvních věcí, co by člověk měl udělat v momentě kdy už mu konečně dojde, že se musí spolehnout se svým zdravím především sám na sebe.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Děkuji ti Slavku za odpověd. :P


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“