Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
triskac
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 13 čer 2012 14:29

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od triskac »

Jasne, že som sa tu už pozeral. Som tu v tom namočený už zopár dní, ale vieš to tu už potom nikto nič nemusí písať keď to tu už všetko odznelo alebo môžem ďalšie 3 dni ďalej čítať, hľadať a mojej mame to môže byť neskoro. Taktiež som to mohol čítať niekedy na začiatku, ale vtedy som nevedel čo skôr si mám zapamatať. Tak sa ospravedlňujem. Takže ešte raz prosím ak mi môže niekto poradiť či sa dá MMS narieďiť aj na niekoľko dní a v čom to skladovať.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

triskac píše:.. či sa dá MMS narieďiť aj na niekoľko dní a v čom to skladovať.
Na několik dní to nejde, používá se dávka na jeden den. Počet kapek chloritanu na celý den se aktivuje a naředí do PET láhve, ze které se pak upíjí po takových množstvích, aby vyšel počet dávek.
:idea: Nemusíš pročítat všechno, když se naučíš používat funkci [Hledat] nebo [Pokročilé hledání] - může Ti to ušetřit dost času.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
triskac
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 13 čer 2012 14:29

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od triskac »

ja som to nariedil do fľaše a tú som podľa dávky rozdelil na dieliky. Vždy takto odpije iba jednu dávku. ďakujem moc za radu...


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím, po dlhej dobe asi 2 mesiacov som prešiel naspäť na vitamín c jamieson. Dva mesiace som užíval klasický celaskon. Po 4 dňoch užívania sa mi znovu rozrástol ekzém na ruke. Zatiaľ ekzém nebol úplne preč, ale viac menej v pokoji a žiadne boľavé pľuzgiere. Mohol to spôsobiť vitamín c Jamieson ? Máte niekto zlú skúsenosť s tou značkou ? Ďakujem, prajem veľa zdravia všetkým.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Poradí někdo ?

Příspěvek od arabela777 »

Doma mám universální indikátorové papírky pro pH 0-12 je možné je pro CDS použít ? Dle barvy bych řekla, že 50-100 ppm odpovídá 8-11 pH.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradí někdo ?

Příspěvek od Palo »

arabela777 píše:Doma mám universální indikátorové papírky pro pH 0-12 je možné je pro CDS použít ? Dle barvy bych řekla, že 50-100 ppm odpovídá 8-11 pH.
Nelze. Nic to neukáže, chemie papírku reaguje s chlordioxidem a nic se nenaměří.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Poradí někdo ?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: chemie papírku reaguje s chlordioxidem a nic se nenaměří.
Ono bude záležet asi na indikátorovém papíru, co to je zač. Mně můj chlordioxid měří jako neutrální pH7. Asi by to chtělo pH meter. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Milan_Sk píše: Po 4 dňoch užívania sa mi znovu rozrástol ekzém na ruke.
Počti si v parazitech, hlavně co tu je ve vlákně Bláhová. Tohle vypadá na vlasovce. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Poradí někdo ?

Příspěvek od Batles »

Slavek Krepelka píše:
Palo píše: chemie papírku reaguje s chlordioxidem a nic se nenaměří.
Ono bude záležet asi na indikátorovém papíru, co to je zač. Mně můj chlordioxid měří jako neutrální pH7. Asi by to chtělo pH meter. Ahoj, Slávek.
Při maximální nasycenosti roztoku CDS (1litr chlazené destilky probubl. 5 minut) to dělá 5,3 pH.
Ty vedra se mnou ve středu pěkně smékaly, až mne to děsilo, málem jsem odlítl bez rozloučení s vámi :angel:
Batles :D


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Slavek Krepelka píše:Počti si v parazitech, hlavně co tu je ve vlákně Bláhová. Tohle vypadá na vlasovce. Ahoj, Slávek.
Ďakujem veľmi pekne p. Krepelka. Stačí mi na vlasovce vybrať Vermox ?


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Poradí někdo ?

Příspěvek od sisa »

Batles píše: ....Ty vedra se mnou ve středu pěkně smékaly, až mne to děsilo, málem jsem odlítl bez rozloučení s vámi :angel:
Batles :D
Dávej na sebe pozor, létání nee. :D


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »

Účinná zbraň pro boj s chemtrails se jmenuje MMS


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím, skúsim opísať môj problém a príznaky aké mám, možno niekoho napadne čo to je.
- vybral som poctivo 21 dní MMS (CDS)
- po kúre s MMS všetko strašne cítim, hlavne jedlo, kopec vecí mi už nechutí, čo mi pred tým chutilo a chutí mi viac ovocie a zelenina
- menej ma bolia nohy, ako keby sa mi ľahšie chodilo
- schudol som z 120 na 108 kg
- niekedy asi po 15 dňovom užívaní CDS ma chytil kašel ktorý ma drží dodnes, asi mesiac po MMS,
kašel je veľmi nepríjemný, chytí ma možno 10 x denne, niečo aj aj vykašľávam, ale sú to ako keby bezfarebné sliny, najhoršie je to ak ľahnem do postele trvá to možno aj hodinu
- kašel jednoznačne spustilo MMS, o tom som presvedčený
- fajčím poctivo 30 rokov a pijem aj 6 kávy denne
- môj ekzém bol ako tak ukludnený, čiže nebolavý, nesvrbel, bez nijakých večších komplikácii, po užití asi 4 dní vitamín c jamieson sa ekzém asi zbláznil a bolavé malé pupence sa veľmi rozrástli, nesvrbí ma to vôbec, len strašne boľavá pichlavá bolesť pri dotyku
- zvyknem mať k večeru biely povlak na jazyku, ktorý ide dole zubnou kefkou a pastou
- nijakú zvlášť únavu nepociťujem, možno trošku
- PH moču merané, je v norme
- krvný tlak v pohode
- krvné testy OK, trošku zvýšený cholesterol
- po zápale krčových žíl mi ostaly akokeby zhrubnuté žily, čo veľmi pomaličky odchádza, za 2 mesiace sa možno zmenšili o polovicu
- skúšal som už aj doplňovať Betaine HCL – žiadna zmena
- skúšal som už aj mega dávky vit. C – ešte horšie
- skúšal som už aj diety, žiaden výsledok
- tiež som pil koloidne striebro asi mesiac, na ekzém žiaden efekt ale celkovo super vec
- trošku mi pomáha ruku močiť v sode bikarbone
- privítal by som aj stránku ING. HANA BLÁHOVÁ, neviem nájsť jej stránku
- či niekto nevie či robia poctivo EAV diagnostiku, našiel som ich na stránke http://komhelp.meu.zoznam.sk/produkty/, robia aj v Košiciach
- p. Slavek Krepelka typuje na vlasovce, myslíte, že na vlasovce stačí vybrať Vermox ?
Veľmi by ma potešilo ak by niekto tu bol “jasnovidec” a trafil čo mi vlastne je a prečo sa mi tak vrátil a ešte zhoršil ekzém, prípadne by mi poradil na čo sa mám zamerať samozrejme okrem diet a výživových doplnkov, skúšal som už všeličo, len to zhoršuje môj zdravotný stav a psychiku.
Prajem všetkým veľa zdravia.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Milan_Sk píše:Veľmi by ma potešilo ak by niekto tu bol “jasnovidec” a trafil čo mi vlastne je a prečo sa mi tak vrátil a ešte zhoršil ekzém, prípadne by mi poradil na čo sa mám zamerať.....
Prajem všetkým veľa zdravia.
Ahoj Milane, tak tvůj příběh mne velmi zaujal a proto ti odpovím, ale až v pondělí v Soukr. zprávě :D
Pokud to nezvládnu, tak v úterý určitě...
Ahoj a hlavu vzhůru, všechno bude dobré :good:
Batles :D


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Wau Batles, veľmi pekne ďakujem a budem čakať na Vás :)


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“