Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Je dobré si přečíst tu jednu reakci na pána ;)
Tož jsem se přihlásil a hned jsem se do toho opočlověka, cose se nechal slyšet, že je to s parasitama nějak jinak, než jak se to jeví ze zkušenosti mnoha našich uživatelů, strefil.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Tož jsem se přihlásil a hned jsem se do toho opočlověka, cose se nechal slyšet, že je to s parasitama nějak jinak, než jak se to jeví ze zkušenosti mnoha našich uživatelů, strefil.
Poota?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Poota?
:laugh: Tu Petrovu odpověď jsem ani přes ten červenej hadr neviděl. Odpověděl jsem na tohle, což je co mi vyjelo jako Tvůj odkaz.

Cituji:
"POZOR NA JOALIS a podobné
V Brně působí jedna akreditovaná osoba od pana Jonáše, jmenuje se Hana Bláhová. Tato paní ve všech svých klientech "naměří", že mají po těle nejrůznější parazity a cizopasníky a úplně tak člověku zamotá hlavu. Takhle mi například minule řekla, že mám v těle Škrkavky, Háďátka, Motolice, Filárie, Toxoplazmózu apod. Nejprve předepisovala Joalis přípravky, teď s tím, že jsou neúčinný, doporučuje svým klientům léky jako Vermox, Entizol nebo Cesol. Opravdu se rozmyslete, jestli na to skočíte jako jsem skočil já (tonoucí se stébla chytá). A jestli těmto podvodníkům (Jonáš a spol.) dáte peníze za to, že parazitují na lidském neštěstí."

:D Tak jsem to zkouknul a zjistil, že jsem byl totálně zcenzurován :dknow:

V kostce jsem jim napasal, jak je to s různejma parasitama, účinností ortodoxních testů na parisity a ortodoxním přístupem k tomuto problému vůbec a kam se podívat po více a i doložených informacích o tom, co z lidí padá poté, co se zařídili přes svou počáteční nevěřícnost podle P. Bláhové atd. tedy na fórum U Pramene. Asi to na ně bylo moc silný kafe. Moc toho ta jejich administrativa neunese. Petr hold prošel :good: aspoň tak.

S pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Moc toho ta jejich administrativa neunese. Petr hold prošel :good: aspoň tak.
No jo, lidi chtějí pravdu, ale nedokážou ji spolknout, díky své neznalosti... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

nooooo :D tak tose brzo dovídám o zánětu a ten článek o podvodu.. se mi zdá silně dezinformační pokud opravdu tvrdíte že paní Bláhová je nevinna tak bysi měla očistit jméno ne ? A myslíte že zánět může být vyvolán aktivací kys. cit. ? toto se mi nezdá.. spíš bych to viděl na prostě příliš agresivní moči kterou močove cesty právě podráždí a vzniká zánět, takže zase bych to viděl na nadměrnou dávku a nebo málo pití tekutin... nebo i zadržování moči.. toto mi radí logika a selsky rozum.. i tělo samo se chová po aplikaci tak že všecko naco mms působilo honem ztěla pryč. A ono opravdu bůh ví kolik toho vemě ještě je špatně.. jsem si jistý že jsem vsobě tím mms zabil nějaké živé ani nechcu vědět co.. a ono tosi nemužu připustit ale po aplikaci mms párkrát když sem se zamyslel tak mi opravdu připadalo jakoby nějaký červ vemě utíkal a reagoval na to mms, a né malý. Říkám si klid to sou větry... protože průjem jsem měl taky a nic velkého ani malého sem neviděl. tak jsem vklidu. Ale ty vedlejší efekty a nebezpečí jaká hrozí by měly být sdělovány spolu s pozitivy.. Zácpa hrozí nebezpečná, zánět močovych cest, potom zkrátka byse mělo vysvětlovat to že toje zcela něco jiného oproti léčbě známé..


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

A dále mě zaráží jedna nejasnost.. a tou je doba působení aktivovaného mms ... říkáte a všude se uvádí že působí v těle max 2h jak jsem pochopil.To to jsem chápal tak jak bylo vysvětleno že se mění na sůl... dobrá ale toto semi dokazuje dnem za dnem že není pravda. Jasný mnou známý zápach sava zesebe cítím i po 6ti a více hodinách... jsem typ člověka který okamžitě reaguje a pozná efekt čehokoli co spolkne :) . A dokonce dneska jsem už přišel odkad to země tak táhne :D kupodivu zistím že z plic ... z pusy ale né dutiny ustni ale vydechlý vzduch, několikrát jsem sito ověřil. No a ted se oběvuje otázka zdali se nemůže předávkovat tím že se to bude hromadit hromadit až toxicita překroči mez ? No každopádně bysi lidé neměli myslet že to nemůže ublížit a že to můžou používat na vše a jak se jim zachce...


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Slavek Krepelka píše:
haluzakfest píše: Dále chci říct dnešní šok přitom jak jsem čistil zuby, .... ale přesto nejsou opravdu případy že byto někomu ublížilo
Jó, ty vyléčený dásně jsou jedním z nejstrašnějších postraních účinků MMS. Nicméně, máme tady případ a na netu jich pár je taky, kdy to dostalo člověka na intenzivní péči. Pokud jsou ledviny v podstatě v kouři, MMS nevydržej. Humble na to taky upozorňuje. Ahoj, Slávek.

Velice děkuji za reakci, jen bych se chtěl zeptat jak se dají poznat první příznaky nějakého přetížení nebo poškození ledvin ? Základ vím jako otoky nohou bolest v zádech, při močení... Ale zkrátka se mi zdá že nato jak dostali za mé mládí zahul.. jsou nějak podezřele bez problémů... i po nechtěně nadměrných dávkách neboleli možna že sem je cítěl ale nepoznám teda rozdíl od bolesti v zádech.. jestli neexistujou nějaké skryté nenápadné příznaky ?? A co se může stát v případě dlouhodobého vyčerpání, bez spánku, stres, nemoci, nepravidelna a podřadná neplnohodnotná strava. zkrátka životní styl hrozný.po užití mms ? Může to člověka zabít ??


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

haluzakfest píše: Může to člověka zabít ??
Z 10 milionů lidí, co to berou nebo brali, nezemřel zatím nikdo. Že bys byl první? :mrgreen:


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

sisa píše:Z 10 milionů lidí, co to berou nebo brali, nezemřel zatím nikdo. Že bys byl první? :mrgreen:
No nerad bych byl první :D a taky semi to nějak nezdá aby mezi 10 000 000 se nenašel jeden idiot :D ..


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

haluzakfest píše: ..... Zácpa hrozí nebezpečná, zánět močovych cest, potom zkrátka byse mělo vysvětlovat to že toje zcela něco jiného oproti léčbě známé..
Naštuduj si na google "kávová klysmata", kup si ve zdrav. potřebách 1/2 lt. balonek (nemusíš se zrovinka nalévat klasikou) a máš po problému. Zásada je podobně jak u motorů udržovat čisté véfuk a vše pak šlape jak hodinky :laugh:
Od doby kdy sem o tuto problematiku zakop mám klid a úžasná úleva pro organismus :jump:
Vydržať
H.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

haluzakfest píše:se mi zdá silně dezinformační pokud opravdu tvrdíte že paní Bláhová je nevinna tak bysi měla očistit jméno ne?
Já tu už několikrát psal, že to, co mi našla Hanka Bláhová, následně testovali dochtóři s výsledkem "negativní". Pak to ze mě po lystýru s MMS začalo všechno lítat.
Nemám tedy důvod si myslet, že je H. Bláhová podvodník - ba naopak - (nevědomí) podvodníci jsou u mě dochtóři.

Očistit jméno? Kvůli jednomu poplašenému pánovi? Jedna pětka - žádná pětka. Navíc takto čeřit vodu tímto způsobem nemá smysl, zbytečně by na sebe upozorňovala a to nemá zapotřebí. Hanka má "zákazníků" dost a nemělo by to pro ní žádný pozitivní smysl, leda tak ztrátu času. Kdyby měla řešit každý případ pošpinění jejího jména, tak by nedělala nic jiného. Když jsou dva lidé s opačným názorem přesvědčeni, že je to podle jejich přesvědčení, tak s tím těžko něco uděláš. Každý si musí ve svém zájmu zjistit, jak to opravdu je, žádná debata či handrkování nemá smysl...

U mě má H. Bláhová absolutní podporu, otevřela mi oči, našla důvody mých zdravotních problémů a za to jsem jí velmi vděčen - a nejsem sám, ostatně o její práci si můžeš přečíst například zde na fóru a udělat si obrázek sám: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2713


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

haluzakfest píše:první příznaky nějakého přetížení nebo poškození ledvin?
Bolesti při močení si myslím, že ne. To by se týkalo močovýho měchýře nebo močové trubice. Osobně jsem zaznamenal problémy s ledvinami při bolesti zad (tam kde jsou ledviny a v blízkém okolí) a při Entizolu - šlo o zbarvenou moč dohněda.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Palo píše: Očistit jméno? Kvůli jednomu poplašenému pánovi? Jedna pětka - žádná pětka. Navíc takto čeřit vodu tímto způsobem nemá smysl, zbytečně by na sebe upozorňovala a to nemá zapotřebí. Hanka má "zákazníků" dost a nemělo by to pro ní žádný pozitivní smysl, leda tak ztrátu času. ...
No každopádně být tou paní tak se dotyčné aspon zaťukám na hlavu a popřeju hodně štěstí... není důvod ti nevěřit obrázky radši nezhlížím pak mije totiž na výbul při představě že to mám vsobě taky...


triskac
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 13 čer 2012 14:29

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od triskac »

Ahojte. Som práve začiatočník a chcel by som sa vás opýtať ako je to so skladovaním namiešaného roztoku už aj s aktivátorom a zaliatím vodou vo fľaši. takúto dávku rozrábam už na celý deň. Je to dobré riešenie alebo to treba miešať pre danú dávku pred každým užitím??


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

triskac píše:Ahojte. Som práve začiatočník a chcel by som sa vás opýtať
Než začneš s tím ptaním, rozhlídni se. Tohle tu všechno je a mnohokrát opakované. Pokud nemáš čas na to se rozhédnout sám, nemáš čas na sebe a chceš, aby si jho na Tebe dělali Ti, kteří ho na sebe měli a ještě na druhé a už se rozhlédli. Jenže Ti už maj další starosti a není to fér. Tohle jsou trviality. SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“