Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Poota děkuji ti moc naředím to tak jako ty na 19 dílu,kolikrat denně to mám zhruba použivat,a jak zhruba člověk pozna že již doplnil hcl?Mě stale bolí žaludek a pod žebrama,tak uvidime jestli se to zlepší,a když už člověk když da panbůh zniči Helicobakter v žaludku,ma stale brat MMS udržovaci davku 2 krat 6 kapek týdně??Děkuji.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Ty si ze mně děláš poradnu ;)
A taky nejspíš legraci. Tvrdíš, že máš helicobaktera v žaludku, což je docela pravděpodobné, ale nikoli jisté. Chceš ho zničit MMSkem a myslíš si, že se Ti tam radostně nevrátí, v čemž se velice hrubě mýlíš. Proč by se tam nevrátil, když tam bude mít vhodné podmínky?

Takže znova a už naposled.

Zneutralizovat jeho kyseliny! To mu bude vyhovovat, protože tím uklidíš jeho odpady.
Potom dodat dostatek kyseliny chlorovodíkové, která Ti pomůže se správným trávením a jemu znemožní další existenci.

Proces opakovat tak dlouho, dokud se nezačne vytvářet dostatek vlastní kyseliny.
Dávkování si určíš sám podle toho, jak se Ti to bude zdát - když budeš mít pocit, že je to málo, tak přidáš. Když se Ti to bude zdát moc, tak ubereš.

Doufám, že sis všimnul, že tam MMS nezmiňuji.
Je výborné, ale je to řešení momentálního stavu a ne příčiny. Takové zastavování auta ruční brzdou - dá se používat, ale lepší je opravit hlavní brzdy. Spoustě lidí je na MMSku nejsympatičtější to, že jim odstraní potíže a umožní jim dál nerušeně tělo devastovat vším, na co jsou už zvyklí.

Jestli Ti nevyhovuje samostatné rozhodování a potřebuješ někoho, kdo Ti bude říkat kolik čeho a kdy jo a kdy ne, tak jdi k doktorovi - ten ví všechno nejlíp a docela odborně a poměrně rychle Tě dovede osvědčeným postupem až k fundoplastice.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Poota bohužel fundoplikaci už mám od letošniho Března,nechtěl jsem tě nějak urazit ani se tě dotknout,Helicobaktera jsem v žaludku měl a možna i mám proto jsem v Dubnu bral prvni volbu antibiotik plus helicida po kontrole jsem stale Helicobakter měl v žaludku za měsíc druhou volbu antibiotik- trojkombinaci plus opět prašky tipu Helicid na sniženi kyselosti,kterou jsem dobral včera,proto jdu ješte 20.6.2012 na hadici a odběr jestli už se konečne podařilo Helicobakter eredikovat.Myslím teda že už snad mi ta kyselina pomůže proto se stale dokola ptám jen nechapu stale čím mám píši tvou větu-Zneutralizovat jeho kyseliny! To mu bude vyhovovat, protože tím uklidíš jeho odpady.Je mi už jasne že HCL mi pomůže k tvorbě vytvoření žaludečnich kyselin a tím se Helicobakter přesune tam kde má,proto píši protože doktorům už nevěřím.A zneutralizuji kyseliny helicobaktera čím?????podle toho jak jsi mi hodněkrát poradil tak je snad zneutralizuji tou kyselinou chlorovodikovou ne??nebo se pletu už v tom mám teda po teto tvé napsana větě trošku zmatek,Vyzkouším jak píšeš davkovani sám na sobě protože máš pravdu každy jsme jinači a já bohužel natvrdlej ješte z těch doktorských kecu..................


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

michalek píše:A zneutralizuji kyseliny helicobaktera čím?????
Čímkoli, co je zásadité. Klidně se dá použít cokoli z toho, co dávají doktoři na překyselení a o čem tvrdí, že to pomůže. Většinou to bývá nějaké antacidum typu Anacid, prostředky s omeprazolem jako třeba Nolpaza, tabletky Rennie, Tepperweinova odkyselovací směs, zažívací soda a vůbec cokoli, co se doporučuje na pálení žáhy - třeba bramborový škrob. Je těch prostředků celá škála a nevím, co Ti bude vyhovovat chutí, účinkem a cenou.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Zdravím všechny zkušene co uživaji MMS1 začal jsem ho uživat před 6 dny a pozoruji že se mi začli na ramenech ,zadech a obličeji dělat a dělaji velke množstvi puchířku vypadaji jak bedˇary -jebaky .Na ně jsem nikdy netrpěl,letos mi bude 40 let,je možne že mi MMS1 nemusi sedět nebo jsou to přiznaky vylučováni škodlivin z těla,dost piju a moč je take celkem žluta,tak nevím.Má někdo podobne zkušenosti,MMS1 BERU 5 KRAT DENNĚ 3 KAPKY,mám to snižit poradi někdo a měl někdo podobne problemi že se mu začli dělat jebačky po těle ve velkem množstvi,moc děkuji za odpověd. :?:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

michalek píše:MMS1 BERU 5 KRAT DENNĚ 3 KAPKY,mám to snižit
Ano, to je správně, beďary - jde o detox. Snížit můžeš (ať už počet kapek nebo počet x-krát denně).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Už to bude 14dnů cose toto snažím brát. Ale ono pořád se.. .. mám průjem vždycky počkám až seto spraví ale sotva vypiju pár kapek tak do druhého dne opět samá "voda". Rád bych došel ktomu že po vypití budu mít tuhou stolici.. Má už někdo takové zkušenosti ?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

To, co popisuješ, je neklamným příznakem toho, že je ta dávka pro Tebe příliš vysoká. Tím vzniká tak velké množství odpadu, které Tvoje játra a ledviny nedokážou vyloučit "normální" cestou. Udělej si přestávku a dej jim čas na "úklid". Pak začni od minimálního dávkování. Pokud to proběhne bez potíží, můžeš opatrně začít přidávat. Jakmile nebudeš mít na MMS chuť, tak je to první příznak toho, že se blížíš své osobní momentální hranici. Dál nezvyšuj, spíš ještě couvni. Pokud na této dávce vydžíš pár dní, můžeš zase zkusit opatrně přidat. Tím nemyslím třeba o kapku v každé dávce, ale třeba o kapku v poslední dávce večer. Nezávodíš a nehoníš žádné normy, takže hlavně zklidni hormon. Je taky docela možné, že Tvoje ledviny a játra běží na hranici svých možností i bez MMS. V tom případě je napřed vyčisti a taky změň svoje stravovací návyky a teprve potom se vrať k MMS.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Zdravím Poota,myslíš že bych měl take snižit davkovani MMS1,když se mi dělaji ty bedary a jebačky??Prujem nemám stolice je normalni a pocit na zvraceni nemám,jen mě boli dost v kříži v zádech,děkuji ti za odpověd.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Tak Tobě kupodivu poradím, že něco taky musíš vydržet.
Ne že bys ubrat nemohl, ale bylo by to celkem zbytečné. Beďary ber tak, že to ten sajrat má tamtudy z těla mnohem blíž a nechce se mu brát to oklikou přes játra :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

haluzakfest píše:Už to bude 14dnů cose toto snažím brát. Ale ono pořád se.. .. mám průjem vždycky počkám až seto spraví ale sotva vypiju pár kapek tak do druhého dne opět samá "voda". Rád bych došel ktomu že po vypití budu mít tuhou stolici...
No tak to budeš mít málo trávicí kyselinky - doplňovat a spraví se to. Už se to tu probíralo X-krát, hlavně poota o tom hezky povídá.
Zřejmě budeš zrovna v tom stavu, kdy bude oslabená imunita. Můžeš třeba zkusit Merlinovo doporučení se nějakou dobu (týden nebo alespoň 4 dny) ládovat C-čkem (samozřejmě nebrat při tom MMS). Podle mě ta HCl bude mít lepší účinky a co je její plus narozdíl od C-čka, lze kombinovat i s MMSkem - není to antioxidant.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

palo - díky za odpověď, oslabená imunita je na 100%, málo trávicí kyseliny to musim testnout s tou
hclkou,dík za rady.


Dále chci říct dnešní šok přitom jak jsem čistil zuby, potom sem si ještě dojednoho dloubal párátkem a říkam si co to tam mám za velky bordel.. cca rok a pul zpět jsem zaznamenal hodně nepříjemnou věc a tj ustupování dásní a obnažování krčků... doté doby semito stihlo trochu shoršit , tak že jednomu zubu krček hned u dásna zhnědnul což sem vůbec netušil nic dobrého pro ten zub no a cojsem pociťoval bylo to že ať si čistim ty zuby jak chcu pečlivěji tak zkrátka se vemě děje něco co čištěním nevyřeším, může to být ta cysta u kořene zubu, může to být životní styl, dědičnost atd.. no každo pádně to co jsem měl za bordel bylo pro můj údiv ďásno ! Jakmile jsem se podíval na zuby tak sem jakože čuměl !! Ono ty dásna klesly do úrovně téměř zdravých !! to sem nečekal vůbec.. teda jooo :D ale rozhodně ztoho občasného vypláchnutí při pití max 6ti kapek (a i to byly pro mě kapky.. :D). Čím dále více věřím v toto ale pořád vemě převládá něco comi říká pozor nato... opravdu to nemůže způsobit nějaký škodlivý efekt na zdraví ?? Ono jsem už z dnešní doby tak zblblý že každou informaci prověřuji z 5 ti úhlů a tento zázrak nemůže být takový skrytý ďáblík ? Jakože v úžasu jak jeto báječné najednou bum a špital přinejhorším BUM .. Asi né že ale přesto nejsou opravdu případy že byto někomu ublížilo .. žádné jsem nenašel jen teorie cosemi zdály být za účelem odrazení oodtoho.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

haluzakfest píše: Dále chci říct dnešní šok přitom jak jsem čistil zuby, .... ale přesto nejsou opravdu případy že byto někomu ublížilo
Jó, ty vyléčený dásně jsou jedním z nejstrašnějších postraních účinků MMS. Nicméně, máme tady případ a na netu jich pár je taky, kdy to dostalo člověka na intenzivní péči. Pokud jsou ledviny v podstatě v kouři, MMS nevydržej. Humble na to taky upozorňuje. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Leon2
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06 čer 2012 12:07
Bydliště: Praha, Pardubice
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Leon2 »

Zdravím,
uvažuju o vyzkoušení MMS. Ovšem jedna paní, která dělá diagnostiku krve přes temné pole mikroskopu tvrdí, že užívání MMS vytváří v krvi agregace, které jsou velmi nebezpečné. Jaký na to máte názor?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Jestli jsi s ní v přímém styku, tak máš příležitost dát jí svoji krev k posouzení jednak před braním MMS a potom po jeho užívání. Tím by se ukázalo, jak skutečně MMS krev ovlivňuje a jestli je to k lepšímu a nebo k horšímu. Případně Tě může sledovat průběžně, protože předpokládám, že by ji to mohlo docela zajímat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“