Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Na Ovčárně

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

Re: Na Ovčárně

Příspěvek od jarda ovčák »

Je opravdu obtížné pokusný matrjál nezežrat předčasně......Ta trpělivost.. Já předčasně utratil křížence olomouckých syrečků a romaduru.Chtělo to ještě týden. Příště do zamknu a klíč dám ženušce. Ta k tomu nemá tak rozjásaný vstah jako já....Naočkoval jsem to tak, že jsem seškrábnul maz z romaduru a dal to do tvarohu. Ovšem moje měřítko zralosti sýrů je jiné, než obvykle... sýr je zralý, když mu začnou pučet nožičky...


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

Re: Na Ovčárně

Příspěvek od jarda ovčák »

http://www.novinky.cz/koktejl/270358-zl ... -ovci.html
Pokrokoví slovenští bačové mají za ušima...... já si první tři ovce vezl ve stodvacítce, zastavili mě policajti a ovce tak bečeli, že jsem jim nerozuměl ani slovo, tak policajt mávl rukou abych pokračoval.....

doplněno: ... díky vizáži ovcí prý navíc měla policie zpočátku veliké problémy rozeznat je od zbytku osádky auta ... ani jedněm totiž nebylo rozumět, jelikož všichni bečeli úplně stejně ... navíc i stejně zapáchali ...... nakonec se vše vyřešilo samo, jelikož po otevření dveří auta se ovce rychle snažily utýct ven z toho smradu ... :lol: :lol: :lol: ... A(&F) ...


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
peroxid
Stálý člen
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 04 čer 2009 11:04
Bydliště: JM
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Na Ovčárně

Příspěvek od peroxid »

Tak jsem se dnes vypravil do Zlobic zažít Ovenálie 2012. Celou dobu jsem se snažil identifikovat nějakého statného ovčáka, ktrerý by vypadal jako od Svitav. Vyhlížel jsem, Jardo, zbytečně?


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

Re: Na Ovčárně

Příspěvek od jarda ovčák »

Ano, bylo to marné, já seděl s kámošema z fora u mne za barákem a kecali jsme a kouřili veržinka, až se z nás hulilo....


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“