Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »

Po delší době se ozývám a doporučuji si poslechnout zde:


:D :D :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

davidekMTB píše: eště bych se Tě chtěl zeptat, zda by si zatím (než si seženu to udělátko na CDS) mohl potírat tu houbu kterou mám na hlavě MMSkem.
Měj se D.
To víš,že to jde a pracuje. Takhle jsem začal. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od davidekMTB »

Slavek Krepelka píše:
davidekMTB píše: eště bych se Tě chtěl zeptat, zda by si zatím (než si seženu to udělátko na CDS) mohl potírat tu houbu kterou mám na hlavě MMSkem.
Měj se D.
To víš,že to jde a pracuje. Takhle jsem začal. Ahoj, Slávek.
a jaké bys zvolil ředění kolik kepek a kolik vody?

Díky David


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Cina píše:Po delší době se ozývám a doporučuji si poslechnout zde:
:lol:

Škoda komentáře :)

Hlavně mě pobavilo "to nedokáže nikdo" :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Cina píše:Po delší době se ozývám a doporučuji si poslechnout zde:
:D :D :D
Nazdar Cino,
ono se v podstatě dá s mnoha věcmi o kterých je ve videu řeč velice souhlasit, ale s jedním tvrzením mám dost problém a to je poupravená Hulda Clark s těmi ředidly. Pepa se zmiňuje mimo isopropylenu o acetonu a alkoholu. Tyhle dvě věci se eliminovat kompletně nedají. To by musel člověk přestat jíst například většinu ovoce a i tak to nejde. Jak aceton, tak alkohol jsou produkty a meziprodukty nejen fermentace ale i metabilismu mnoha plodin, stejně jako jsou meziprodukty našeho vlastního metabolismu. Není to o tom, (u těchto dvou), že by se v těle nějak střádaly, jako se třeba střádají sloučeniny jedovatých kovů, a to i železa. Jeden příklad za všechny, zralé hrušky obsahují dostatečné množství acetonu na to, aby zblbly staré chemické analytátory dechu při dopravní kontrole a prohlásily Tě za mírně podroušeného, když byly tak moc dobré a spolkl jsi jich kilo. Ono to nelze brát zas tak šmahem.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Craft »

Tak, tak, pravdu díš Slávku. Těší mě, že nejsem sám, kdo se na některé věci od Clarkové dívá stejně. Vděčíme ji sice za hodně revolučních myšlenek a zapping jako takový, ale jak víme všichni, nikdo z nás není neomylný, proto je autorkou i různých přestřelů, bohužel pro některé "svaté písmo" ve všem co napsala.
Ještě bych doplnil, samozřejmě pokud bude někdo vystaven třeba acetonu permanentně a ve vyšší koncentraci, bude to mít určitě své nemalé dopady o tom není pochyb, ale rozhodně ne ve stopovém množství, jak třeba uvádí Clarková. Stejně tak odměřeně se staví k některým pro tělo důležitým minerálním prvkům, jako třeba měď, stříbro, selen, zlato. Jejich nedostatek naopak může způsobovat zdravotní problémy.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Tak, tak, pravdu díš Slávku.
Souhlasím s Váma chlapi. Jenže v tom videu je ještě víc přestřelů. Pán povídá o tom, jak mu bylo blbě a jak to měl přelomit a brát dál - nesmysl - kdyby pokračoval, mohl by skončit jako berky. To je samozřejmě chyba, je to opět kapitola o té trávicí chlorovodíkové, už jsem to tu psal snad stokrát, opakovat se zas tedy už nebudu.

Clarková má u mě také např. vroubek zkrz povídání o tom, že jaterní a žlučníková kůra (s epsomkou či glauberkou) lze dělat až po likvidaci cizopasníků. Takhle to někdy rozhodně nejde. Pokud jsou zašité např. motolice či jejich zárodky v játrech, tak bez jaterky a pročištění - je antihelmintikama ani hřebíčkem zlikvidovat nelze, protože se to k nim zkrz špunty po cestě prostě nedostane. Je třeba tedy jaterku a antihelmintika průběžně střídat, dokud se to tam jednoduše nepropucuje.
Od dob Clarkové jsme poznali nové materiály (MMS1, MMS2 ad.), takže postupy Clarkové, ač byla průlomová, jsou již poněkud zastaralé.

Clarkovou lze doporučit lidem, kteří s alternativkou začínají. Ale pokud jsou v některých věcech neúšpěšní nebo něco nejde podle jejich představ, tak je dobré vyzkoušet další postupy, které jsou zřejmě popsané pouze a jedině na tomto našem fóru.

Ale von každej, kdo chce řešit svoje problémy hopem, stejně sáhne prvně po MMS aktivovaným kyselinou citronovou a pak skuhrá jako pán ve výše uvedeném videu... Tak to prostě je, je to běžná praxe a je to jedno každýmu byznysmanovi s MMS, hlavně když prodá - ono to tak vypadá. Pak na dotaz "jak to mám brát, když je mi po tom blbě a můj zdravotní stav se akorát horší" každej papouškuje bludy od Humbla, protože je to pohodlný.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Palo píše: Souhlasím s Váma chlapi. Jenže v tom videu je ještě víc přestřelů. ..
I já souhlasím.
Ona jedna z potíží je v tom, že když někdo na něco přijde, tak právě jenom "tím svým" řeší úplně všechno. Prostě mu to nasadí "klapky na oči", takže vidí jenom úzký průzor toho svého řešení a okolo je dokonalá tma.
Platí to o cizopasnících, zapperu, plasmě, bylinkách, všech MMS, HCl, peroxidu, jódu, ATB, vodě, půstech a vůbec všech léčebných metodách. Každá z nich je účinná na něco jiného a některé z nich i na více věcí, ale zřejmě žádná úplně na všechno a úplně pro všechny.
Správnou cestou asi bude nespoléhat jenom na jednu metodu, která na organizmus v jiném stavu může působit také jinak. První problém je v nespolehlivé diagnostice. Druhý v tom, že ani při správné diagnóze nemusí být obvyklý postup optimálním. Právě proto jsme odkázáni na vyzkoušení vytypovaného postupu. Pokud se nám zdá úspěšný, pokračujeme a pokud ne, přejdeme na jiný. Nic totiž nevíme předem a už vůbec ne s jistotou.
Doktoři jsou na tom úplně stejně jako my, jenom mají záda krytá "medicínou" a při svém tápání jenom předstírají jistotu, kterou vůbec nemají. Jejich výhodou je jenom kvalitnější "zázemí" a to, že mají předepsány osvědčené postupy pro různé diagnózy i jejich stanovování. Malá až žádná úspěšnost skutečného vyléčení závažných chorob, které bývají pravidelně pouze převedeny do chronického stádia, vzbuzují oprávněné pochyby o skutečných kvalitách jejich doporučených postupů.
U vlastní volby léčení sice nemáme jistotu zvolení správného postupu, ale máme aspoň jistotu, že se snažíme skutečně vyléčit a ne jenom donekonečna léčit. Jenom se musíme nějak zbavit přesvědčení, že o léčení má rozhodovat "studovaný odborník", který je zárukou "správnosti". Právě s přijetím vlastní zodpovědnosti za vlastní zdraví i vlastní léčení má většina lidí stále ještě nepřekonatelné potíže, které se projevují třeba i tím, že se vytrvale ptají "co mám dělat". Nějak se nemohou stále smířit s tím, že si mají vybrat postup a nasadit ho. Podle výsledků v něm potom pokračovat a nebo přejít na jiný. Pořád jim chybí někdo, kdo by jim to "schválil" a tím převzal i zodpovědnost. A koho by už potom zase dokázali podle výsledku ohodnotit jako "machra" a nebo "pitomce".

Zdravím - poota[/offtopic


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Craft »

Sice to video jsem Palo ještě neviděl, reagoval jsem pouze na příspěvek od Slávka, že se nebojí otevřeně vyjádřit, protože mnoho lidí má Clarkovou jako "posvátnou krávu" (myšleno bez urážky). Mám ale za to, že ony antihelmitika se jako většina chemických léku úplně nebo částečně vstřebává do krve a tou jsou pak roznášeny po organismu, tedy i do jater, stejně tak do mozku. Samozřejmě jsou i mezi léky výjimky, např. Nistatin, který se údajně do těla ze zažívání nevstřebává, aspoň se to u něj uvádí. Nějak si totiž nedovedu představit, jak by z trávení putovala účinná látka opačným směrem do jater a kdyby se nevstřebávala, tak by byla pouze vyloučena stolicí ven. Možná jsem to už někde tady psal, ale jednoduchý test na to, jak poznat zda je průchodnost jater ok je pomocí červené řepy. Stačí si dát porci červené řepy a pokud je stolice červená, je to jasné. Pokud je tmavě zelená až černá, nebo není ani po třech dnech nijak zabarvená, což je ideální stav, jsou žlučovody dobře průchozí. Dokonce to dokáže ověřit i stav ledvin. Pokud krátce po užití řepy začnete močit načervenalou barvu moči, pak nefungují dobře ani ledviny. Jak se dají i ledviny do pucu, močíte žlutou nebo ideálně čirou močovinu. Tohle ovšem taky nějakou dobou trvá než se tohoto stavu docílí. Již samotná pravidelná a dlouhodbější konzumace červené řepy a nebo černé řepy rozpouští kameny. Stejně tak je nezastoupitelný čaj chanca piedra. Připravuje se jedna vrchovatá lžíce na 350ml vody a 10 až 15 minut luhovat, čaj se užívá na 2x. Tenhle čaj totiž dokáže rozpouštět i usazeniny v cévách, čili nejen šutry. Nic lepšího snad ani neexistuje. Škoda, že o tom moc lidí neví. Mému známému to dokonce pomohlo od bolesti na srdci a to jej doktoři měli za simulanta, protože měl to "krevní potrubí" již poněkud zůženo, ale pomocí zobrazovacích metod klasické medicíny se nic nezjistilo.

Víš pooto zde hraje také obrovskou roli strach převzít tu odpovědnost za sebe a do vlastních rukou. Před nedávnem se na mě obrátil jeden kamarád, který měl velký strach o svého kamaráda, kterému zjistili nádor na ledvině a jelikož znám dobře postupy klasické medicíny, řekl jsem mu přesně co bude dále následovat a jak to bude probíhat, ale také mu sdělil, že jsou i jiné varianty a dal mu patřičné informace a možnosti. Kamarád mu všechno předal a jak si myslíš, kterou variantu si zvolil? Samozřejmě následovalo operativní odstranění celé jedné ledviny a jenom díky tomu, že to zatím nebylo rozjeté do mízních uzlin a bylo to zapouzdřené, tak k mému údivu upustili od dalšího standardního postupu léčby. Přitom donedávna tady jejich tabulky nařizovali preventivní chemo, což měl nemalé štěstí. Kdyby to bylo v uzlinách dále, tak i jejich odstranění a preventivně i radioterapie. Nicméně nevěřím, pokud s tím nezačne něco dělat, že to nebude pokračovat. Takže zachovat si v této situaci chladnou hlavu a zvážit všechny varianty, tím spíše že na tebe je vyvíjen tlak ze všech stran (rodina, doktoři), dokáže opravdu velmi málo jedinců. Souhlasím taky, že neexistuje dneska metoda, která by se dala se stejným úspěchem používat u každého. Většinou je nutné ty metody postupně odzkoušet nebo kombinovat a držet se těch, které v našem případě jsou dostatečně účinné, protože co je výborné pro jednoho, pro druhého ten výsledek nemusí být dostatečný.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Craft píše:...jak poznat zda je průchodnost jater ok je pomocí červené řepy. Stačí si dát porci červené řepy a pokud je stolice červená, je to jasné. Pokud je tmavě zelená až černá, nebo není ani po třech dnech nijak zabarvená, což je ideální stav, jsou žlučovody dobře průchozí. Dokonce to dokáže ověřit i stav ledvin. Pokud krátce po užití řepy začnete močit načervenalou barvu moči, pak nefungují dobře ani ledviny. Jak se dají i ledviny do pucu, močíte žlutou nebo ideálně čirou močovinu. Tohle ovšem taky nějakou dobou trvá než se tohoto stavu docílí. Již samotná pravidelná a dlouhodbější konzumace červené řepy a nebo černé řepy rozpouští kameny. Stejně tak je nezastoupitelný čaj chanca piedra. Připravuje se jedna vrchovatá lžíce na 350ml vody a 10 až 15 minut luhovat, čaj se užívá na 2x. Tenhle čaj totiž dokáže rozpouštět i usazeniny v cévách...
Souhlas s ostatním textem a tohle jsou dobré tipy ;)

Jen pořád nevím, jak dát do kupy ty ledviny. Slyšel jsem zatím o ledvinových kapkách, ale nic moc víc... V tomhle jsem asi fakt moc nenastudoval...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Craft »

Palo píše: Jen pořád nevím, jak dát do kupy ty ledviny. Slyšel jsem zatím o ledvinových kapkách, ale nic moc víc...
Kouzlo toho čaje chanca piedra spočívá v tom, že právě řeší i ledviny a vleklé záněty ledvin a to dokonce i případy, kdy se močí krev. Jinak z našich bylin je to především přeslička a to čaj nebo lázeň v přesličce, (dává se jedna dvouhrst suché byliny na cca. 1 litr vody). Stačí 2 až 3 litry vylouhované přesličky na vanu a v tom si 20 až 30 minut rochnit. Některé návody sice uvádějí louhování za studena, ale já to vždycky louhoval za tepla a na mírném plameni ještě asi 5 minut povařil, přecedil a nalil do vany. Pamatuji se, jak jsem to dal před lety poprvé večer před spaním, tak jsem asi od 4 nebo 5 rána dostal z ničeho nic nějakou pro mě nepochopitelnou očistu střev, že jsem lítal stále s průjmama na WC a skončilo to v poledne, kdy jsem byl z toho natolik vyčerpán a zároveň nevyspán, že jsem potom spal až do večera. Tohle byl ale extrém, při dalších koupelích v přesličce se už nic takového nedělo, ale v té době jsem měl ledviny ještě v nic moc stavu a ta přeslička je zřejmě takhle nakopla. Jsou i různé čajové směsy nebo kapky, ale určitě pokud je to na ledviny, mělo by to vždy obsahovat i přesličku.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

Palo píše:
Cina píše:Po delší době se ozývám a doporučuji si poslechnout zde:
:lol:

Škoda komentáře :)

Hlavně mě pobavilo "to nedokáže nikdo" :)
Nápodobně mě to pobavilo :-)
A takto si omezujeme pak možnosti.Stejně jako se říká , že osvícení je jen pro velmi málo lidiček a po dloooouhé době práce na sobě .Přitom již dávno jsme , jen jsme to pozapomněli:-)L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
tereza
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 21 dub 2012 19:48

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od tereza »

má někdo zkušenosti s užíváním mms a rakovinou plic? jaké dávky v jakém časovém rozmezí a mms mms2 a jak to je s mms a chemoterapii jestli přestat s užíváním protože by to bylo moc jedu do těla nebo ne? děkuji za odpověd


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

Ahojky,
zkušenosti nemám :oops: , ale když se o mně pokouší zánět horních cest dýchacích, tak stačí dýchat dvoukapkový mmsko a nejpozději druhý den su fit. A to sem míval 2-3x do roka komplet s ATB a 14 ti denním maroděním-grrrr.
Tak si myslím, že by jako podpůrný prostředek mělo pomáhat to dýchání chlordioxinu.
Z hlediska zatížení organismu breberkama to není tak akutní a mmsko působí přímo v plících....

To si uděláš klasickou kys.citronovou 1:10 (zajímavý že s HCl kem to nemělo ty grády :shock:, asi sem měl slabý roztok či co? s tou kys. citronovou je to takové stabilnější)
Nakapeš 10 kapek roztoku kyselinky a dvě kapky chloritanu a zaděláš víčkem. Čekám min. 2 min. a pak čichnu nosem a opět zakryji víčkem (3x za sebou) a potom silný nádech ústy do plic a zadržet dech a pak ještě jednou.
Nepoznáš okamžitou úlevu, ale účinkuje to :hip:
Možná na poprve to bude silnější reakce jako štípání v nose, podrážděná sliznice ap. To chce vyzkoušet a pak navyšovat dávky třeba 2x i vícekrát za den, co organismus bezproblémově snese.
Když po dýchání naředím roztok trochou vody, tak je to výborný pro tampony do nosu při rýmě, klotadlo při bolesti zubů atd... = výborná ústní hygiena ;).

Za zkoušku to stojí
Vydržať H.
PS- nenavyšovat dávky MMS ve smyslu tří a více kapkového mmska :!:
p. Humble to nedoporučuje, v podstatě to nemá smysl= moc to dráždí sliznice i plíce :enaughty:


gaja1
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22 dub 2012 15:40
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od gaja1 »

Ahojte-Môj otec má rakovinu prostaty a užíva v tomto čase mms1 +mms2.Celkom dobre to znáša po počiatočných "prehánkach"...
Teraz je na 7mich kvapkách mms1 X čo hodinu a 3 tobolky mms2 na deň,ale trochu ho vystrašilo(mňa tiež) to že má čiernu stolicu...je to normálne???Nemá bolesti brucha a cíti sa celkom fajn....Máte niekto podobnú skúsenosť???ďakujem vopred za odpoved.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“