Zničí příchod VE stávající společnost ?

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nesouhlas

Příspěvek od Merlin »

Voda na Moravě přerovnala celkem prdlajz, pole se vzpamatují, chalupy vyčistí a bahno uklidí. Finanční "pomoc" stejně z valné většiny skončila v Čechách. Jen těch ouřednických chat, co tam bylo nutně třeba opravit...
A holky na Moravě si umý poraďyt.

Rodové osady? Jo, ale až po válce. Dva a půl milionu hektarů k usazení tady prostě není.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Rodové osady....

Příspěvek od Mim »

Četl jsem to....a souhlasím, ale až po konfliktu lidí a zásahu přírody....až přijde to vědomí....které přijít má. Mám rád kniho Jitro kouzelníků, ve které je to tak jasně formulováno, že to jasnější ani být nemůže. Pokud jste to nečetli, tak doporučuji. :idea:


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

2 Gewo a Mim

Příspěvek od sano »

Už niekoľko dní čítam že čoraz viac ľudí berie ako istotu, že príde vojna. Ako prvý to odpublikoval vehementne na fóru gewo. Ostatní (mim a ...) tie bludy šíria ďalej.
Gewo odkiaľ ste zobrali, že príde vojna?
Odkiaľ ste zobrali, že po vojne bude lepšie. len prosím, žiadne sofistické rečičky, že ste to nepovedali ( nenapísali). Odkiaľ beriete istotu, o tej strašnej veci? napíšte prosím
Odkiaľ beriete istotu, že po vojne bude lepšie? Napíšte prameň. Zdá sa vám, že po prvej , druhej svetovej vojne bolo lepšie?
Myslím si, že nechcete vojnu. Rovnako ako ja. Prečo o nej píšete potom ako o istote? Odkiaľ beriete túto istotu, že ste to publikoval, zatiaľ na serióznom verejnom fóre? Napíšte prosím vaše pramene.
sano


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Válka?

Příspěvek od Mim »

Nikdo nechce válku, ale některé věci jsou nevyhnutelné....osud lidstva je předurčen....a příroda je mocná.Sano, těch věcí je mnoho. Odkazů ještě víc, nechceme přece nikoho strašit, ale chceme, aby i ostatní prozřeli a připravili se , to není málo.


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 Gewo a Mim

Příspěvek od Merlin »

sano píše:Už niekoľko dní čítam že čoraz viac ľudí berie ako istotu, že príde vojna. ...
sano
Nepovedal som, že bude lepšie. Bude horšie a prežije velmi málo ludí. Potom tady určitě bude dost místa... jako vždy předtím.

Pesimista je napravený optimista. Protože, jak už tady někdo napsal, těch jsou plné hřbitovy.

Víš, Šaňo, já nežiju ve snu. Žiju v realitě. A díky tomu, že jakž takž ovládám několik jazyků mám možnost sledovat, co se děje... ne jen to, co se na nás chrlí ze sračkometů, kterým se říká televize. A ono se toho děje velice mnoho, a NIC z toho není pozitivní. NIC! Víš, kdy se vždy nejvíce mluvilo o míru a pohodě? Tehdy, když ho bylo málo, nebo měl namále. Historie ví své. Když Ti tady uvedu prameny, obávám se, že Ti nebudou moc platné. Není to ani česky ani slovensky. O těchto věcech se s otroky a ovcemi nemluví, to je věc bačů a otrokářů.

VE jsem se začal zabývat už před mnoha lety. Zajímalo mne to jako technický problém, hlavně proto, že nemám rád slovo NEJDE. Později jsem se začal zabývat pozadím a přišel na to proč to "nejde". Ale to je dlouhá historie.
Od té doby mne VE zajímá jako možnost přežití. Protože mraky se stahují a ti, kteří chtějí Armagedon ho nakonec spustí. Stačí tak málo...
A měl bys to vědět, jistě jsi četl Bibli. Já si v ní čtu pořád. Podívej se tam a porovnávej. Otevři oči a přestaň lhát sám sobě!

Přikládám článek, který jsem právě dopřekládal pro magazín. To, co tam stojí je velmi poučné a zdaleka se netýká jen Argentiny. Nechám to tu ale jen do zítřka večer, tyhle věci sem vlastně nepatří. Nebo ano?
Přílohy
argentina.doc
(133.5 KiB) Staženo 471 x


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Krátký citát.....

Příspěvek od Mim »

Jitro kouzelníků:
......Nepřipadá nám nesmyslné představit si, že lidé jsou v poměrně blízké budoucnosti povoláni, aby "změnili stav" jako legendární alchymista, aby podstoupili určitou proměnu. Pokud naše civilizace nezahyne v jednom okamžiku celá, dříve než dosáhla cíle, jako zmizely jiné civilizace. Ale nezoufali bychom ani v poslední chvíli, kdy bychom ještě jasně viděli, při myšlence, že dobrodružství ducha se opakuje pokaždé na vyšším stupni ve spirále. Předali bychom dalším tisíciletím starost dovést toto dobrodružství až ke konečnému bodu, až k nehybnému středu a nechali bychom se s nadějí pohltit."
Naposledy upravil(a) Mim dne pát 15 pro 2006 21:24, celkem upraveno 1 x.


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

literatura

Příspěvek od martinq »

doporučuji přečíst šestidílnou trilogii Nadace, první tři určitě, (tři napsal Asimov a tři dopsal syn)

je to o pádu civilizace, telepatii, ostrově poznání a o chápání/přístupu k jevům okolo nás ..

Mime, Iv, Kutile, Rivale, A a F !!! POVINNÁ ČETBA !!!

GeWo jistě zná, tomu doporučím knihu, jejíž název jsem zapomněl, autora taky (myslel jsem, že Asimov ale nemá jí v seznamu knih), je to o paralelních vesmírech a jedné soustavě, na jedné straně jsou lidé a přijdou na to jak z hvězdy donekonečna odčerpávat obrovské množství energie, v té samé soustavě, na té samé planetě, dojde k vysávání paralelní hvězdy a zničení tohoto systému, existují zde tři druhy bytostí, energetické pole, které je inteligentní, prochází materiály, polopropustné pole a málopohyblivé, něco co jen intenzivě používá intelekt a řídí vše co řídit lze a celou dobu dumají, jak těm v druhé paralele (energie o nás vědí my o nich ne) povědět, že dělají špatnou věc, která je zničí, to naruší rovnováhu a zlikviduje to i paralelu, tedy nás ... v názvu knihy je prvek s neexistujícím izotopem, který má poločas rozpadu 10ms, a ten prvek se povede udržet donekonečna v zářivém stavu a odebírat z něj kvanta energie ...


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: literatura

Příspěvek od Merlin »

Mno, myslím si, že "postarší členové" to všichni znají. Svého času to byla přímo kultovní četba.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

GeWo

Příspěvek od martinq »

Myslíte, že co píše Sitchin o "vyrobení" člověka moderního je pravda ? Dle přístupu američanů k černochum, otroctví, diskriminace soudím, že znají pravdu a tím nepřímo potvrzují pravost Sitchinova tvrzení, že černoch byl opravdu vyroben jako první, až po něm byly:
1. vyrobeny ostatní barvy "pracovníků"
2. vliv podmínek (a radiace) v jiných částech planety, změnily zabarvení do běla, červena, žlutobíla.
3. po opuštění duchovních otců, kteří zde zanechaly černochy, se i jiná inteligentní rasa z vesmíru postarala o šíření svého kódu, takže několik ras dnes je vlastně pozůstatek experimentu několika vesmírných inteligencí ? Mnohačetnost kultur a posvátných spisů by tomu nasvědčovalo.

Nevím zda jste na toto téma již něco psal, ono číst vše co píšete/přeložíte je pro jednoho více než namáhavé...

Kdo neví o čem píšu, doporučuji: Zecharia Sitchin : Genesis, Války bohů a lidí, Ztracené říše


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: GeWo

Příspěvek od Merlin »

martinq píše:... otců, kteří zde zanechaly...
To by sem bylo móóóc dlouhé... a nerad bych Tě unavil...


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: GeWo

Příspěvek od Palo »

martinq píše:Myslíte, že co píše Sitchin...
Ono je to těžký, protože naše planeta má svoji historii, ale ne takovou, jakou se dočteš z povinného dějepisu...

Lidé přicházeli na planetu postupně...

Mimojiné jsem dokonce i zaslechl, že ještě před Kristem (což je docela nedávno ve smyslu změn polohy planet) to bylo s Venuší (planetou) úplně jinak, než tak, co o ní víme dnes...

To, co se učí ve škole jako dějepis mě nikdy nebavilo. Samý žvásty vo tom, jak se kde bojovalo... ...bože...

"Seberte lidem historii..." že jo GeWo? :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: GeWo

Příspěvek od martinq »

gewo píše:
martinq píše:... otců, kteří zde zanechaly...
To by sem bylo móóóc dlouhé... a nerad bych Tě unavil...
aspon link ? to co jste napsal bru jako "neodpověď"

je těžký se dostat do jeskyní v Himalájích k bambusovým knihovnám ?


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Pro martinq......

Příspěvek od Mim »

Hele....já jsem ten, kdo sci- fi hltá, nebo hltal. Problém je v tom, že to rozlišuji....Dnes stačí párět a poznám, co je autor zač. Nemám rád nereálné výmysly i ve sci-fi. Mohu ti doporučit Kulhánka. Naprosto jsem se v něm zhlédl.....Je perfektní.....Kdybych měl dost peněz, tak Noční klub bych zfilmoval.... :lol: Jinak papír snese všechno! :idea:


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Kulhánek

Příspěvek od martinq »

Četl jsem jen dvě Cesty krve, prý je už třetí díl, neni to špatné, ikdyž je to plné "nedotažeností" ...


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Pro Martinq

Příspěvek od Mim »

Tady máš odkaz na všechny kompletní Kulhánkovy knihy na netu. Tedy kromě Stroncia. Noční klub je nejlepší :!:
http://www.kulhanekj.wz.cz/
Naposledy upravil(a) Mim dne stř 13 pro 2006 16:08, celkem upraveno 1 x.


Však ono to půjde!!!
Odpovědět

Zpět na „Universum“