Vichrová medicina

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od deʒa vy »

Jirkason píše:5 tibetanov?:..... cvicim pozdrav slunci uz 20let!!!
Porovnávaš neporovnatelné - nevadí, zvykol som si... :bye:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

deʒa vy píše:
Jirkason píše:5 tibetanov?:..... cvicim pozdrav slunci uz 20let!!!
Porovnávaš neporovnatelné - nevadí, zvykol som si... :bye:
Zvykl jsi si, ale zapominas na ukázku "autonomnich 600W" alespon slabé schema konverze,....mužeš se živit mluvčím. Ani nemaš páru o elektrostatice, leda kdyz dostanes pleskanec od kliky :baby: dveří,....xi,xi.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Dobre tak pokracujeme.
Naposledy upravil(a) Jirkason dne pon 17 říj 2016 10:07, celkem upraveno 1 x.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

lajos píše:------
Už bych vynul jen nejsem vybaven drátově, viděl jsem na těch videích i placatou dvoulinku a kdyby byl drát lanko uvnitř-to bude asi jedno? si myslím-nebo lanko na vyšší F je lepší i kdyš pár set kHz ještě není tak vysoko. ------
V jednom videu (mluvil rusky), že je lepší drát, než lanko, alespoň jsem to tak pochopil.
Naposledy upravil(a) cimirek dne pon 17 říj 2016 5:40, celkem upraveno 1 x.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Modest píše:...sice pár poznámek je, ale nejsou čitelné. Chtělo by to informace k cívce L1 10-15 mH, dále jaký feritový kroužek? Co znamenají ty dvě tečky u aplikační cívky?. Dále při hledání TDA jsem se dočetl, že TDA7056 a TDA7056A nejsou zaměnitelné. Není třeba změnit hodnoty některých součástek při použití TDA7056?
-v obrázku je napsáno, že cívka je drátem 0.5mm cca 50závitů
-dvě tečky jsou začátek vinutí
-TDA7056 a TDA7056A - nejsou stejné (dle datashetu) u A je použit pin5 pro regulaci hlasitosti, je výkonější, jak moc mají vliv další parametry se potvrdí až zkouškou.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

cimirek: ahoj, protestuj to a uvidis, stale je prosotr ke koumání,....ano myslím ze lepsi je pevny vodic nez lanko, lankem jsem nezkousel, s tim TDA7056A kdyz ho nekde splasim prubnu, je to lacine a rychle. S nastavenim si nedelej starosti, dodrzuj geometrii, kolik tam bude zavitu je jedno, vzdy se v podstate vejdes do diapazonu 200-400kHz, nejlepe jak je na obrazcich. Toroid je ti doufam jasny, jak ho zmaknout, kdyz tak si neco dohledej na http://www...ru.
Pis dal. Potom kdyz budes mit zajem a nemas gen na K.S. muzu ti helfnout, dame tady nove vlakno generator koloidniho stribra. Dežo mě dojal s tim lizanim stribra i prej jakekoli rizosti. No nic, kazdeho vec. Tobe předávám štafetu i kdyz jsem pochopil ze jsi se ji ujal statečně! Přeji uspěchy.

Jeste dodam, dulezity je dost stabilni vystup sinusu, da se lecit i s obdelnikem, ale nedoporucuje se je dost agresivni a neni prirozeny nasemu organismu.
Vykon davej max do 3W, jeste ti sem hodim obrazek jak to merit s odporem, i kdyz to asi vis ale pro jistotu i ostatnim.
Teda 1ohm-1R , na obrazku to vypada jako 10, ale je to 1om. idelani je kolem 200mA-300mA max. Drzim palce, je to brnkačka, nic sloziteho. Slozity je probihajici efekt lecení.
jeste ferit tam kydni libovolny treba z PC zdroje nebo vetsi z vetsiho zdroje jde o to ze tyto ferity makaji do 1Mhz neni treba se tim vzrusovat.
Přílohy
schema1.png


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Ten ferit myslíš v sérii s cívkou, těch 10mikroH na feritové čince?


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od deʒa vy »

Jirkason píše:zapominas na ukázku "autonomnich 600W" alespon slabé schema konverze
Neboj nezabudol, no pravda je taká že ani neslúbil. Evidentne máš s hlavou problém - mýliš si povinnosť s ochotou. Skús si na to aplikovať tú "výchrovú medicínu", ak je tak účinná a univerzálná jak o nej píšeš mohla by ti s tým pomôcť... :laugh:
Jirkason píše:Ani nemaš páru o elektrostatice,
Priatelu v tomto je zas pravda taká že keď nám tu budeš s tvojími znalosťami o elektrostatike naďalej tak "fundovane"
Jirkason píše:Zde probiha vstup jakoby do anteny ktera se ladi do F kde se nachazi imploze, je to elektrostaticky vystup, coz znamena ze mame zakladni F dejme tomu 300kHz, tato F je imlozivni, ve strednim bode, dale vznika rezonance dali se to tak nazvat v podobe vichru tvaru tornada
o nej rozprávať, prisámtibohu s velkou pravdepodobnostou skrzeva ten :laugh: :laugh: :laugh: už to :piss: v sebe naozaj neudržím...
Naposledy upravil(a) deʒa vy dne pon 17 říj 2016 14:10, celkem upraveno 1 x.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

lajos píše:Ten ferit myslíš v sérii s cívkou, těch 10mikroH na feritové čince?
činka feririk je bezne v TV viz obr. vyše, druhy ferit je toroidni viz tez obr. vyse, pokud vam to nebude slapat jak ma dejte otazky a ja to prokonzultuju,
s kamaradem v rusku ktery to ma uz zmaknute. Má už dost uspesnych testu.
S pichni to co mas pod rukou v šuplíku a potom uz uvidis prvni efekt a muzeme to řesit pokud bude fatalní problem.
J.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Dežo ty jsi fak nejakej divnej chlap, asi komplex menecenosti, pravdepodobne jsi se tu citil jako nejaky guru kecal a radil a ted prišel silnělší vlk a natrhnul ti kožich.
Nejde ti do palice o čem tu točím. Vědel jsem ze maš v komoře myš a ne 600W, to tě ani ve snu nemuže napadnout jak na to, na tvoje rady seriem a ty jsi tu jako veš v kožichu jen kalíš vodu, dalši vlakno bude jak spravne udelat i spocitat generator K.S. ovsem pokud kluci budou miti zajem,.... to te asi dorazí a budeś kadit ježky proti srsti,.... bu,bu,bu osciloskop na hubu změr si svoje výroky pak spočítej své kroky! Xi,xi, pekné ze?!!! Pobavil jsem se jaky jsi vul, a vedel jsem ze nic nemaš, a jak se z te tvoji nevedomosti chceš vykroutit přes vichrovou medicinu, Bože to je blbec ten chlap, Bože odpust mi ty slova...uz slibuju nebudu reagovat, řikal jsem ze blbec je nebezpečnejśí než medvědice zbavená mláďat!


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od deʒa vy »

Jirkason píše:Dežo ty jsi fak nejakej divnej chlap, asi komplex menecenosti, pravdepodobne jsi se tu citil jako nejaky guru kecal a radil a ted prišel silnělší vlk a natrhnul ti kožich.
Neviem neviem kto z nás dvoch má večí koplex nenejcennosti, či ja čo sa za Boha mám a čí ty čo v Boha len verí. A že vraj silnejší vlk :laugh: :laugh: :laugh: , to sa ti zas podarilo jednu poriadnú uvaliť. Sakra chlape, kam ti preboha na takéto šupi chodíš? Prosím prosím Jirkasone, povedz nám ešte niečo o frekvenciách a harmonických pri statickéj elektrike... :laugh: :laugh: :laugh:
Jirkason píše:dalši vlakno bude jak spravne udelat i spocitat generator K.S. ovsem pokud kluci budou miti zajem,....
Už aby to bolo, som jednoznačne i na túto tému za tvoj "fundovaný" výklad... :laugh: :laugh: :laugh:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Dnes dorazil balíček s TDA7056 od vadas a je to verze TDA7056A, i přesto, že v e-shopu je uveden bez A. :D :jump:


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od felda »

Zdravím Chlapci....Jsem rád, že se tu objevilo něco zajímavého... už jsem udělal ve Vadas objednávku a čekám dobírku....!


felda
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

cimirek píše:Dnes dorazil balíček s TDA7056 od vadas a je to verze TDA7056A, i přesto, že v e-shopu je uveden bez A. :D :jump:
Vyborně sdilim radost s tebou a tesim se na fota a uspech!!


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

felda píše:Zdravím Chlapci....Jsem rád, že se tu objevilo něco zajímavého... už jsem udělal ve Vadas objednávku a čekám dobírku....!
Jsem rád i za tebe a drzim palce k uspechu.


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“