Vichrová medicina

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

lajos píše:Jsem o dva roky mladší a taky málem spadl z barové židle když jsem mu řekl kolik mi je
Věřim ti, my jsme stara generace mladych do ted, podivej se kolem sebe ti mladi kolem 30-35, to jsou dědkové, je to plešatý, čuráky jim nestojej, nebo je to neplodný, mám par kamošek kolem 30-45let, a co kolikrát vypotí o svych frajerech, je na zamyslení, kdyz vidiš Žbirku rocnik jako já, a ostatní. Ale i u nas to smrt kosí, plno mych kamošu v Phe, je uz na onom břehu, ale dost jich ještě žije a jsou čily a pracanti. ja jsem vyrustal na Praze6-Ruzyne, krásné misto, obora Hvězda, skaly Šárka, pamatuju že jsem se elektrikou narodil, uz jako kluk jsem šmejdil po smetištích a hledal stara radia pripadne TV, tenkrát LEDky to byla novinka pamatuju ze jedna stala 20Kcs, to byl majland, mam i prvni pistolku pajecku na kterou jsem z kapesneho šetril pul roku.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Tak jsem konečně koupil ten UTP kablík(9kč za metr) a převinul jsem 6˝ cívku který měl s lankovým drátem rezonanci na 483 kHz, bohužel s UTP drátem se zvýšila na 714 kHz tak že 5˝ jsem ani nepřevíjel. Rezonanci jsem kontroloval jak na osciloskopu s měřením frekvence a současně LED indikační cívkou. Je tam zřejmě míň závitů než s lankovým drátem který má vnější Ø 0,67mm a UTP má 0,87, tak že řekl bych že typ drátu nebude rozhodující ale průměr neboli počet závitů. Čím menší cívka, tím menší průměr drátu. Pro 6˝ odhaduji Ø kolem 0,4-0,45 a pro 5˝ 0,25-0,3mm lakovaný Cu.
Jsem dodělal svůj experimentátorský generátor do krabičky a dokomplikoval jsem zapojení o měnič 12-21V s IO MC34063-pro regulace výstupního výkonu, 3xnabíjecí Li-Ion typ 1865 (12V) z noťasu a regulací zesílení výstupního zesilovače, indikaci podpětí aku při 10,5V s LED, mAmetr do 400mA který při max. napájecím napětí ani nestačí (asi 600mA) ale už se mi to nechtělo upravovat proto že 0,4x15V je 6W.
Jestli budete chtít celkové schéma můžu zhotovit své obvyklé hnusné schémátko (ruční výkres).
Pokud někdo nemá ten integráč TDA a rád bastlí doporučuji zhotovit generátor s TL494 s FETy na výstupu, funguje perfektně-pár součástek za pár korun, žádná cívka, ovšem zapojení není samonalaďovací.
Přílohy
131220161028.jpg
131220161029.jpg


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Mě to vychází tak, že pro hodnotu rezonančni frekvence je rozhodující počet závitů, ale roli v tom bude asi hrát i průměr vodiče (obojí bude mít vliv na kapacitu ploché cívky).

6" a 5" z lakovaného vodiče 0,5mm bylo moc nízko, pod doporučenou dolní hranicí (moc závitů).
Až u 4" cívky stejným drátem jsem se dostal na 378kHz, tedy skoro na horní doporučenou hranici. Počet závitů tam mám cca 36 dvojzávitů. Na překlžkové podložce, kterou jsem impregnoval liholakem, opatřil dvoustrannou lepicí páskou a protože závity měly tendenci se odlepovat, domlouval jsem jim vteřinovým lepidlem. Finálně je cívka opatřená přelepením pruhy široké izolepy (5" a 6" jsem impregnoval epoxidem, ale někde je zmínka, že epoxid NE).

Jsem připraven na další 4", s vodičem 0.4mm, od které očekávám, že by se mohla frekvence pohybovat někde kolem 310kHz. Chci ale koupit novou oboustrannou pásku a vyzkoušet, jestli to nebude lépe držet, tu původní už tu mám řadu let. Nějak mi to ale pořád nevychází ji dokoupit, takže zatím nemám konkrétní výsledek.

U toroidu mi frekvence vycházela stejná, když jsem použil stejnou délku vodiče a vnitřní průměr i výška cívky byly různé, takže i počet závitů byl různý.
Ale tady asi ta "kapacita" cívky vzniká kolem celého vodiče, jak jsou závity na sobě, proti ploché cívce, kde jsou jen vedle sebe.

Výsledky působení cívky.
-O pozitivním vlivu při rýmě jsem se zmínil již dříve.
-Bolest v zádech, která se mi začla projevovat po hlubokém předklonu a byl problém se narovnat a dávala o sobě vědět i při mačkání spojky v autě.
Aplikoval jsem plochou cívku 378kHz, 1-2x/den, na 0,5-1hod, jak se povedlo. Po týdnu záda OK.
-Bolest zubu s korunkou, něco asi pod zubem se začalo probouzet, pocit byl, zub je jakoby vyšší a otok dásně.
Cívka trochu ulevila, ale nejsem takový hrdina, abych to nechal a čekal, jestli to zvládne jenom cívka a proto jsem spolu s cívkou aplikoval i jiné metody (hřebíčkovou tinkturu a jakýsi gel na dásně). Průlom nastal asi po týdnu, když jsem použil hřebíček plus DMSO. To během půl dne bylo znát výraznější zlepšení.
Nyní asi po dvou týdnech, kdy otok skoro pominul, se na vnější straně dásně objevil rudý flek se světlým středem a z něho lze vytlačit hnis. Momentálně to vypadá velmi slibně.
Průběh v druhém týdnu byl mírný prakticky bez bolesti, ale jen v případě, že jsem na něj nekousal.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Tady je celkem osvedcena tabulka z Ruska, myslim ze vse souhlasi.
Přílohy
tabulka disku Mishina.jpeg


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

sken tvaru elektrostatickeho vichru kolem disku disk se nachazi horizontalne, ve stredu disku vidno soustrederni protisobe pusobicich vichru
Přílohy
sken tvaru vichru kolem disku.png


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Jirkason píše:sken tvaru elektrostatickeho vichru kolem disku disk se nachazi horizontalne, ve stredu disku vidno soustrederni protisobe pusobicich vichru
HMM. :roll: :)
Zajímavý obrázek a ještě zajímavější by bylo vědět, jak je to nasnímané.
Napadá mě snad jen jedna možnost.
Kyvadlo na dlouhém závěsu a na něm "naladěná"(průměr a počet závitů) testovací cívka s LED tak, aby jejich svit byl nejsilnější ve středu zkoumané ploché cívky.
V úplné tmě pak snímat kmity kyvadla klasickým foťákem na negativ.
Kyvadlo by muselo postupně klesat k cívce. To je tedy ta horní část vichru. Spodní nevím jak zobrazit.
Jedině snad místo kyvadla vozík pro horizontální posun v kombinaci s vertikálním.
Dost komplikovaný vehement, takže třeba rameno pro nástroj nějakého NC strojku.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

cimirku, dobre napady, jen realizece jak pises neni hop na kravu a je tele, i tak kdyby jsi to zrealizoval, posleme to klukum do ruska a primi Alexandru, ten sken delal oon v narodni laborce, maji tam jiste drahe zarizeni,...jeste k tomu obrazku, na obrazku jak jsem psal je videt proti sobe vertikalne jdouci vichry budeme rikat elektrostaticke kmitani, stred je jasny, smer nahuru je postupujici vlna, dulezite je ze je to stojata vlna a kdyz jdes smerem nahoru ledkou ledka sviti sviti pohasina a na bode kde hasne je vrchol stojate vlny, to je velmi dulezite, okolni ne tak silne vyzarovani je taky dulezite pro nese ucely, Alexander tvrdi ze staci dokonce mit disk polozeny vedle sebe a on pusobi lecive nebot ledka nam signalizuje jen opravdu tam kde je pole silne, to same i sken zachycuje dostatecne elstat pole, ovsem vzdalenejsi rozsah nezachyti. Taky je dobre do lahve nabrat cerstvou vodu , kdyz z vodovodu tak nechat odstat aby vyprchal chlor, potom lahev s vodou postavit na disk, cca 1/2 hodiny, voda ziska jakousi polarizaci, navic dokonale zlikviduje pripadne patogeny, ale co je hlavni pitim pusobi lecive. Dale jsme konzultovali jakym napetim napajet disk, ..uplne postaci 10V, cisteho sinusu, nedoporucuje obdelnik, obdelnik jedine kratkodobe pri vaznych onkolo. problemech, dale maximalni napeti na disk do 24V, on uprednostnuje mensi U a delsi terapie. Ted moje poznatky, mam presny generator ten cinsky, vystup je max 10V, mam disk F= 289kHz, pripojeno primo na generator a na skopu hledam implozi, je ji mozno presne najit a nastavit, pokud pouzijes zesilovat imploze se maze a mas jenom cisty sinus, a samozrejme silnejsi pole, ja po experimentex jsem zjistil a Alexander mi to potvrdil ze primo z generatoru ktery tlaci tuto formu imploze do siku je mnohem efektivnejsi pri onech 10V,
nez po zesileni a smazani imloze. Dale napriklad zapustis z generatoru do disku 9,5V implozi, meris skopem na vstupu disku a zjistis propad-ubytek napeti, kolem priklad 2,5-3,5 V zalezi na disku a jeho F, propad je normalni reakce, protoze napajeni disk ktery je vinut bifilarem a obe stany jsou volne vytvari v zapojeni proti sobe jakoby skrat, presneji vykon jde do vichroveho elstat pole.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

obrazek skenu vichrovodynamickeho pole....
Přílohy
vichrovo-dynamické pole-sken.png


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Modest »

Od posledního příspěvku již uplynul delší čas, tak nevím, zda již všichni odložili své výtvory do šuplíku nebo si v klidu užívají blahodárné působení elektrostatiky. Já již delší dobu užívám denně nebo obden asi půl hodiny střídavě disk (1 mm lak, 25/175, 275 kHz) a tor (320 kHz) na prostatu a starší operační jizvu, ale zatím jsem nějaké výrazné výsledky nezaznamenal. Možná to bude chtít delší čas. Používám také onen čínský generátor, ale při implozi mám napětí kolem 1,8V, tak nevím, jestli to není málo. Takže bych uvítal nějaké zkušenosti.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Modest píše:Od posledního příspěvku již uplynul delší čas, tak nevím, zda již všichni odložili své výtvory do šuplíku nebo si v klidu užívají blahodárné působení elektrostatiky. Já již delší dobu užívám denně nebo obden asi půl hodiny střídavě disk (1 mm lak, 25/175, 275 kHz) a tor (320 kHz) na prostatu a starší operační jizvu, ale zatím jsem nějaké výrazné výsledky nezaznamenal. Možná to bude chtít delší čas. Používám také onen čínský generátor, ale při implozi mám napětí kolem 1,8V, tak nevím, jestli to není málo. Takže bych uvítal nějaké zkušenosti.
Ahoj Modest, osobné ja i mamina denne nebo alespon obden provádíme aplikace jak torem tak i diskem. Tady je doslovná pandemie chripkoky nebo jakeho svinstva, lide se toho téźko zbavuji. Na me to znnadani padlo pred nekolika dny, z nosu okap a v krku zname priznaky, ihned jsem nasadil K.S. a vecer pred spanim, tor na krk asi 45minut, a taky generator ltery mi zavoni ozonem po celem byte a desinfikuju tak cely prosotr. Do 3 dnu jsem v poradku. Alikace diskem na hrudnik po 1/2hodince a bricho, tez mocak a prostata, ovsem i zada, mam to nacasovane protoze vzdy pri aplikaci na bricho tvrde usnu.
To ze mi to cisti organiusmus se projevuje i neprijemnymi fleky nejake podivne vyrazky, poradne svedici, vyrazku desinfikuju K.S. ale flek tam ci jinde po nejake dobe zmizne a objevi je jinde to same ma i mamina. Preventivne piju K.S. denne i disk a tor aplikuju alespon obden.
Zda se mi ze nejlepsi vysledky mam pri pouziti jen cinskeho generatoru, nekdy prepnu i pres zasilovac, bude mi 64 a myslim ze se citim v poradku, jen ten fakt je podstatný, ze celej barak je nakazenej, kazdej chrchla, prská a je unaveny, bolesti kloubu a.t.d.,..antibiotika nezabiraji a kdyz tak jen na nekolik tydnu a maji to zase!!! nikdo to nevyleci a chodej vesele do prace. Jestli nemas generator na K.S. bezpodminecne si ho udelej!!! Kdyz jedeme na nakup, vystrikam se sprejem a nadycham se z rozprasovace do plic a do oćí a kdyz se vratime opét! Jak rikaš viditelne zmeny nevidim, protože mi nic neni, a kdyz neco začne, tak do tří dnu mám pokoj. Pracuju taky na F kolem 300kHz. A. Mishin jasne preferuje, ze neni treba velkeho vykonu, ..nezapomen vzdy pred aplikaci testnout diodami jestli opravdu mas v toru nebo disku efekt, tedy musi ti svitit pri priblízeni. Vetsinou jedu jen pres cinsky gen. Je tam super imloze a tomu verim nejvíc. Ty generatory na TDA, jsem sice udelal ale nepouźivám, myslim ze je to nahovno v teto konfiguraci! Ode me myslim vse. Drz se a zase pisni.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od felda »

Ahoj chlapci, tak jak léčíte?
Již též provozuji Mišinovy katušky... zatím se mi podařilo s velkou cívkou po dvou aplikacích v oblasti solar plexu se odbourat do totální únavy a spánku.........pocit,kdy chceš vstát a nemůžeš je zajímavý...


felda
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

felda píše:.... oblasti solar plexu se odbourat do totální únavy a spánku........
Tak to jsi dopadnul jako myška v tomto videu.
Эксперемент с мышью Катушки Мишина.

Já se snažím jak je nějaký problém to aplikovat. Kromě již dříve popsaného, jsem to zkoušel na kolena a kyčle, když začly pobolívat, zřejmě z větší námahy, proti běžné zátěži. Po aplikaci (pokud nešlo o placebo) OK. Nefunguje to hned, chce to vytrvat několik dní. Doba aplikace klidně i delší.


Jirkasone, máš nějaké info jak dopadla maminka na kontrole se štíticí?

Dneska jsem potkal tato video, kde ukazuje dva toroidy u sebe .... (chce to vydržet ke konci, nebo skočit začátek)
Как изготовить двойной тор со свастикой

a
Катушка Мишина сравнение катушек стандарт и новая геометрия


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Ahoj cimirku, v podstate vim o nove geometrii ale sam se zatim drzim toho puvodniho co mam, lecebne zarizeni jsem delal spis jako test, primarne se venuji generatoru alternativni energie na principu N. Tesly. Na test stitne zlazi jsme nebyli mamine bylo 86let, aplikuje si casto ne vsak pravidelne disk, tor uz skoro nepouziva, primarni problemy se zlazou nema a nechce se ji trmacet po doktorech, v podstate na svuj vek je OK, nepotrebuje berle ani hole , beha celkme dobre, mysli ji to dobre az na nejake zapominani a snizene reflexi, krevni obraz ok, tlak ma po ruznu jednou nahore jindy dole, to podle psychiky, pretrvavaji bolesti hlavy ktere ma z posrateho tezkeho zivota. Ja si aplikuju disk obcas, klasika na hrud a solar, v intervalech 15min hrudnik 15 min solar, dale tesne za tim bez prestavky 20min hrud 20min solar a znova po 15 15, potom dam na 45min na zada a samozrejme usnu jako poleno a to krasne spani beze snu. Problemy ve svych 64letech zatim zadne fatalni. Vyvoj a testy zdokonaleni generatoru uz nedelam s tim co je jako prvni verze s cinskym generatorem co mam na videu pouzivam, neboli spis lepe receno drzet zdravi na relativni hodnote. Ono to s tou aplikaci je tak jak jsi se zminil, ne hned se deji zazraky, je treba vydrzet aplikaci a jednoduse verit ze disk te ocistuje a likviduje latentni problemy v tele, mozna bez tohoto by jsem uz byl pod drnem, nikdo nevi. Muj kamarad v Kijeve-ukrajina se tomu venuje maximalne, ma tam velke vysledky se vsim moznym, leci lidi s problemy vseho druhu, a kdyz dotycny opravdu po jiste dobe dosahne i doktorum udivitelne a prekvapiveve vysledky, vyrabi pro zajemce tyto generatory za simbolickou cenu soucastek a neco za praci, je zahrnut zakazkami. Osobne by jsem zde u nas toto neriskoval, protoze clovek nikdy nevi, a situace je zde takova ze kuli kazde kravine jdes pred soud aby z tebe chytraci vytahli penize za ujmu na zdravi. Na rozdil ode mne on je clenem krestanu adventistu a pracuje jen pro sve krestanske bratry a sestry, drzi se zasady pomozte si a Buh vam pomuze. Osobne jsem presvedcen o pozitivnim ucinku generatoru. Byl jsem na testech prostaty, sestru jsem ukecal aby me dala primo rozbor krve, nemel jsem naladu vysetreni ze mi nejaky teply Dr. bude strkat prst do zadku, tedy to riskla a vysledky negativni ve vsech ohledech, jak jsem se jiz davno zminil nase skupina pred mnoha lety vyvinula generator na vyrobu koloidniho stribra, pred jeho alplikaci jsem trpel kazdorocnymi chripkami a ruzne jine neduhy, pravidelne preventivne aplikuju od te doby K.S. nevim co je to chripka, ani jine nemoci,je mi 64let a vypadam jak tvrdi okoli na mene i se tak citim,... prikladam soucasne foto pro porovnani starce 64let, ktery se cely zivot dost namakal, vojenska sluzba 2r. 15let prace na vystavbe prazskeho metra a potom uz jen technicka prace. Dale je treba zduraznit dodrzovani zivotospravy a vyhejbani se stresu a delat dobro, nezavidet a verit v Boha, tedy dusevni, duchovni a fyzicka ocista je dulezita, uz od 34let nekourim, piju jen fernet, pivo a vino, neožírám se, kazdy den smrdim cesnekem a cibuli-velmi dulezite, uplne se vyhejbam masu, jen ryby mam rad. Z masa se mi zveda zaludek, a kureci a praseci maso mi smrdi na zbliti. Asi tak ode mne!!! drzte se.
Přílohy
web_100_0431_thumb.jpg


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

A ještě jedno zajímavé video.
Jestli jsem to správně pochopil, tak ty pasivní cívky rezonují s cívkou připojenou na generátor a rozšiřují tak působení téměř na celé tělo současně. Což šetří čas pro aplikaci a není třeba přesná lokalizace cívky.
ALE. Trochu bych se obával, obzvlášť na začátku používání, aby se v organismu neuvolnilo příliž velké množství patogenů najednou a aby se tak nepřetížily vylučovací orgány. Zejména ledviny a játra.

Мишин Вихревая Медицина! Статический Кокон Эмплозии! Работа 6 Пассивных Катушек Живительного Синуса!


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

cimirek píše:A ještě jedno zajímavé video.
Jestli jsem to správně pochopil, tak ty pasivní cívky rezonují s cívkou připojenou na generátor a rozšiřují tak působení téměř na celé tělo současně. Což šetří čas pro aplikaci a není třeba přesná lokalizace cívky.
ALE. Trochu bych se obával, obzvlášť na začátku používání, aby se v organismu neuvolnilo příliž velké množství patogenů najednou a aby se tak nepřetížily vylučovací orgány. Zejména ledviny a játra.

Мишин Вихревая Медицина! Статический Кокон Эмплозии! Работа 6 Пассивных Катушек Живительного Синуса!
souhlasim s tebou, je třeba s rozumem, nespechat, leta jsme zanášeli telo odpadem, tedy pomalu a postupne, tuto verzi jak je ukazano na videu by jsem doporucil po nejmene pulrocni aplikaci jednoho disku, dal tuto aplikaci by jsem nasadil na smrtelne nemoci, ,,rakovina a.t.d.,, jsem rad ze se dale tomu venujes,...preji uspechy a samozrejme pis svoje postřehy


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“