Vichrová medicina

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

[/quote]Už aby to bolo, som jednoznačne i na túto tému za tvoj "fundovaný" výklad... :laugh: :laugh: :laugh:[/quote]

Dežo chlape, nejde o fundovaný výklad kteremu nikdo nebude rozumet, ale o fundovanou věc a výklad třebaže nefundovaný ale kterou každý muže udelat a použít!!!
Ty, narozdíl jen fundovaně kokrháš, udelej vlakno toho svého autonomního 600W generátoru jak jsi se vytahoval, ostatní to určitě ocení.
Že ne?! Aha, ty jsi nám fundovaně lhal!..., nic autonomniho nemáš, leda plné kalhoty prdú, xi,xi, dobré že? Ty ze sebe tady postupně udeláš uplného pitomce, že se nestydíš takovej vejkej chlap.
Začíná mě to tu bavit, dežo je prima klaun na oživení.


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Modest »

Vírová dynymika-medicina.doc
(1.33 MiB) Staženo 372 x
Narazil jsem na obsáhlejší Myšinův článek. Obsahuje teorii i praktické pokyny. Automatický překlad byl nesmyslný, tak jsem se pokusil to trochu učesat.Samozřejmě ne všechno chápu, mohou tám být některé chyby, ale pro neruštináře to snad může být zajímavé.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Modest píše:
Vírová dynymika-medicina.doc
Narazil jsem na obsáhlejší Myšinův článek. Obsahuje teorii i praktické pokyny. Automatický překlad byl nesmyslný, tak jsem se pokusil to trochu učesat.Samozřejmě ne všechno chápu, mohou tám být některé chyby, ale pro neruštináře to snad může být zajímavé.
Modest:, super práce, jasné a srozumitelné, toto jsme tu opravdu potřebovali!!!


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Toroid. Bude nějak velký problém, pokud by se toroid namotal do podoby válcové cívky, mezy dvě rovnoběžná čela při zachování proporcí jako s husím krkem? Byla by to jednodušší práce.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od deʒa vy »

Modest píše:Narazil jsem na obsáhlejší Myšinův článek...
Konečne niečo čo má aspoň z časti hlavu i pätu k preberanéj veci v tomto vlákne +1...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od deʒa vy »

Jirkason píše:Dežo chlape, nejde o fundovaný výklad kteremu nikdo nebude rozumet, ale o fundovanou věc a výklad třebaže nefundovaný ale kterou každý muže udelat a použít!!!
Chlape zas to maš neaké popletené. V tejto veci pravda je taká že fundovanému výkladu už z principu fundu sa nedá nerozumieť ponevadž ak je výklad naozaj fundovaný tak ho na rozdiel od erudovaného nemá problem pochopiť ani absolutný blbec ktorý následne ak ma o vec záujem, nemá žiadny problém si čokolvek fundovane vysvetlené sám vyrobiť, nastaviť, použiť atď...
Jirkason píše:Ty, narozdíl jen fundovaně kokrháš,
Potešils, som naozaj rád že tie moje výklady sú i pre teba fundované...
Jirkason píše:udelej vlakno toho svého autonomního 600W generátoru jak jsi se vytahoval,
Už zas máš v tom zmetok, evidentne si pletieš vyťahovanie sa so spomenaním...
Jirkason píše:ostatní to určitě ocení.
Prepáč mi to ale na rozdiel od teba už dávno viem že život je treba žiť a nie ho len prežiť. V tejto veci pravda je taká že rád si žijem len ten svoj život, životy tých druhých nechávam len na nich a ich rozhodnutiach. Kto si čo u iných ludí ocenuje je len jeho súkromna vec a keďže ide o súkromie iných, nie len zo slušnosti k nim mi neprináleží i túto časť ich súkromia akýmkolvek spôsobom riešiť alebo do nej zasahovať - neriešim. Prepáč až teraz som si spomenul - zatial nie si jedným z nás z Bohov, si len jedným z veriacich v nás... :bye:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

cimirek píše:Toroid. Bude nějak velký problém, pokud by se toroid namotal do podoby válcové cívky, mezy dvě rovnoběžná čela při zachování proporcí jako s husím krkem? Byla by to jednodušší práce.
Beboj se toho vezmi kroucenou dvojlinku jeden par a namotej bez husihi krku na kostricku danych rozmeru pekne zavit paru vedle zavitu. S presnosti navinu se moc netrap, namotej za zmeř a potom uz budes vedet jak to zlepsit. Preji uspech. Nejlepsi je kostricka rozebiratelna nebo z kartonu slepena potom jen paskou stahnes a kostricku das pric, ja to zabalil izolaci a kostricka je z plastu funguje a pusobi, le neni to ono.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

deʒa vy píše:
Modest píše:Narazil jsem na obsáhlejší Myšinův článek...
Konečne niečo čo má aspoň z časti hlavu i pätu k preberanéj veci v tomto vlákne +1...[/quote
Ano modest je chlap na spravnem miste, tedy tady!!!
Naštesti od kecala jako ty!
Rád chytáš na švestkach, xi,xi, máš pravdu tady jich je hodně.
Naposledy upravil(a) Jirkason dne úte 18 říj 2016 13:05, celkem upraveno 1 x.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od deʒa vy »

Jirkason píše:Naštesti od kecala, ktery nedal do placu nic a ani neminí dát protože nic neví, jen kvákat, vse spochybnit a udusit, nepomuže jen škodí věci. Vetšina lidí je tady pokorných a k veci se staví kladně. Ja se nevyhlašuju za Boha, jsem jen jeho služebník a nastroj v Jeho rukách.
Ty jsi podle tvych vyroku, pekná svině, i kdyby jsi nahodou veděl o něčem co lidem pomuže vysereš se na ně a nedáš, tvoje dílna jede jak jsi tvrdil na 600W z okolniho prostředí, hmmm a nedáš, oháníš se zduvodňovaním za kterým je závist, nepřejicnost, neplodné poznámky. Nejsi dobrý člověk. Nenašel jsem zde nic co by někomu prospělo. Musel jsi se hodně přemoci aby jsi kydnul palec Modestovi, ty prase! Kdysi davno tu byl jeden kokot v klobouku, strašně nadaný mudrlant, same keci a spochybnovani a nadané vyroky, taky nedal nic jen kalil vodu a snažil se rozeštvat lidi,.... nejsi to nahodou ty?! Xi,Xi, nechces si se mnou pokecat po skype? A nebo se nekde sejit v Bratislave, možná najdeme společnou aspon jednu F.
A sakra, zase sme tu niekoho nachytali na hruškách... :laugh: :laugh: :laugh: . "Služobníček boží" nože sa nás upomeň a prezraď nám ty ak je to v tvojéj moci kedy ti to už konečne dojde že aj to celkom obyčajné poukázanie na nezrovnalosti pri šírení nezmyslov a blbosti je pre ludstvo rovnako prospešné ako ich nešírenie? Skype nepoužívam (bespečnosť) no s Blavou nemám problém... :bye:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

OK, pojdme dat pokec v Blave, u strkoveckeho jezera, z druhe strany kde je dreveny domek a maly ponton.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Jirkason píše:OK, pojdme dat pokec v Blave, u strkoveckeho jezera, z druhe strany kde je dreveny domek a maly ponton.
Vlastně nemám zájem, kašlem na tebe!


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Ahoj kluci, jak pokracujete? Uz jste nekdo z vas spíchnul generátor? Testy na oscilu, test svitivosti led, a.t.d. Dejte do placu pro porovnání.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od felda »

Ahoj,přišla mi ta tdáčka, v sobotu budu motat cívky....


felda
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Super, at se daŕí.
Ještě jednu věc sem musim napsat: Skryvají to před nami už desetiletí. Kluky co mam na genetice to dali do placu uz davno ja to samozřejme roztrubuju, ale asi malokdo o tom vi nebo to opravdu dělá.
Tedy lečení citronem: V obchode nakup citrony trochu je pošouchej prstem aby jsi ucitil jak voni, kup ty ktere voni jasne citronove a necitiš tam zadnou chemii.
Citrony umyješ osuśíš a kydneš je do mrazaku zmrazit aspon tyden. Potom je strouhaš davaš do vlažneho čaje a všede do potravin, citron opet das do mrazaku. Proč a co se zmrazenim citronu odehrava.
Tak jako se nechava prejit mrazem hrozno a potom se vyrabi specielni vino napr. Tokajské ,! hrozno prodelá vlivem mrazu chmické procesy, to same se udeje v citronu, je zjiśteno źe takto uzivany citron zmražený a nastrouhany ma vysoko protikarcinogenni učinky, vysokou antioxidační schopnost, na genetice a v zapisech o testech je napsano dokonce lepe pusobí nezli chemoterapije. Ja to delam uz mnoho let co mi to kamarad z genetiky prozradil. Denne bylinkovy čaj kvalitní med a takto nastrouhany citron, citron do čaje davej jen pod teplorou +50st. Rekl jsem ti uz mnoha lidem, ale po case dotazu nikdo z nich to nedela, je to lenost sama k sobe.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Jirkason píše:Ahoj kluci, jak pokracujete? Uz jste nekdo z vas spíchnul generátor? Testy na oscilu, test svitivosti led, a.t.d. Dejte do placu pro porovnání.
Zatím samé přípravné činnosti.
Mám přichystaný telefonní 3pár kabel na toroid (takže mě čeká jeho rozpárání a rozseparování na tři samostatné páry.
Namotal jsem plochou cívku, kterou jsem bohužel impregnoval liholakem, který čiperně naleptal lepidlo oboustranné pásky a vodiče se neopravitelně naježily. Takže budu muset motat jinou a impregnovat akrylátem.
Mám připravené součástky s TDA na generátor a ferity z úsporky, cívka 50závitů z 0,5 lak.drátu..
Doufám, že po neděli by snad mohly být nějaké konkrétnější výsledky.


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“