Diskuze - VMS - Základní informace

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

Naso píše:...doplňování HCL probíhalo současně s aktivovanými kapkami.
Nevím, co si pod tím mám představit... Doplňování HCl se dělá samostatně - pouze samotná naředěná HCl.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Naso
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 10 bře 2012 10:04

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Naso »

Hrnek s aktivovanými kapkami, hrnek doplněné HCl cca 10-15kapek na 100-150ml


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

Naso píše:Hrnek s aktivovanými kapkami, hrnek doplněné HCl cca 10-15kapek na 100-150ml
Sice tohle za doplnění trávicí kyseliny považovat víceméně lze, ovšem VMS se užívá vesměs ne na plný žaludek, tzn. potraviny se konzumují v jinou dobu a právě v tu dobu je vhodné doplňovat trávicí kyselinu.
Ono je celkem možné, že při aplikaci VMS s HCl je sice trávicí HCl dostatek, ale pak HCl hodně klesne s konzumovaným jídlem a v té chvíli vzniká problém...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od constantin00 »

Dobrý deň
Chcel by som poprosiť o radu, že kedy sa Betain HCL nesmie užívať.
Ďakujem


Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Drta.tom »

constantin00 píše: Chcel by som poprosiť o radu, že kedy sa Betain HCL nesmie užívať.
Pokud máš žaludeční vředy, tak bych měl obavy. Jinak mě nic nenapadá.


roderio
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: ned 14 říj 2012 11:50

MMS+HCL

Příspěvek od roderio »

Dobrý deň, som tu nový a chcem sa spýtať. Beriem MMS aktivujem HCL a bolí ma pritom pod rebrom asi pečeň. Má niekto s tým skúsenosti. Ďakujem vopred za radu.

:idea: Nezakládej kvůli dotazu nové vlákno - poo.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od milnem »

Ahoj ,i mně bolelo pod žebry ,někdy vlevo,později častěji vpravo.Užívala jsem PMS a užívám PMS(chloritan s betainem HCl,dávka asi jako zrnko rýže chloritanu a třetina kapsle Betainu HCl),beru ho od ledna.Dr Šabat to při měření vyhodnotil jako slinivku,vyrobil na to kapky-informatorika,a přestalo to po nich (možná z 95%).M.


edruid
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25 lis 2009 22:49

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od edruid »

Zdravím Palo, před chvilkou jsem shlédla video s p. Hamblem a Dr. Ronem, kdy připravili 1 litr MMS z 24 kapek a přidali do něj 0,7g jedlé sody pro lepší chuť. Myslíš, že by to bylo vhodné i při použití HCl místo kys. citronové??? Díky Eva


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

Tu jedlou sodu tam přidávají pro zlepšení chuti... Řekl bych, že u VMS je chuť snesitelná, proto není třeba dávat jedlá soda... On ji zřejmě Humble dává proto, protože dává víc kyseliny, než je třeba... My dáváme kyseliny akorát... Sám jsem to nezkoušel, ani netuším, jaké by to udělalo reakce... S VMS problém není, tak bych se použití jedlé sody radši vyhnul...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od jao »

Prešiel cca rok a ja môžem bilancovať svoje liečebné úspechy a neúspechy.
Začal som s užívaním MMS1 aktivovaným s kyselinou citrónovou. Chcel som sa zbaviť astmy a iných "drobností".
Astmy som sa zbavil, no teraz už s istotou viem, že s tou citrónovou aktiváciou som si aktivoval aj asi 8. rokov starú skrytú boreliózu. Pred rokom som si prežil ozajstné peklo. Ak by som mal Palove informácie pred začatím užívania MMS1, som presvedčený, že spirochéty by sa nezaktivovali, imunitný systém by fungoval a ušetril by som si kopu šedivých vlasov.
Po zmene aktivátora citrónkovej kyseliny na HCl som si začal liečiť potvrdenú boreliozu od MUDrcov a po štyroch mesiacoch som sa dal do stavu približujúcemu sa zdraviu. VMS s inými prírodnými pomocníkmi fungujú na borelku perfektne a to bez gramu chemického antibiotika. Myslím si, že v ak niekto niekedy hovoril o živej vode, tak to bola určite HCl. Dôkazov na to je mnoho. Zbavil som sa zažívacích problémov. Z deci svojho obľúbeného červeného ma kedysi išlo spáliť od ústnej dutiny až snáď ku konečníku. Dnes už také problémy nemám. Občas podporím žalúdok pár kvapkami HCl a ani po sedmičke žiadny problém. Práve teraz si dávam Dunaj 2011 D.S.C. :oops: Ale čo je dôležitejšie, na základe Palových tvrdení som sa o HCl začal zaujímať intenzívnejšie. A to, čo som sa dozvedel bolo pre mňa ozaj šokujúce.
Môjmu otcovi diagnostikovali demenciu, ktorú po čase prekvalifikovali na Alzheimera. Po rôznych testoch, ktoré mu naordinovali MUDrci a ktoré museli stáť neskutočné peniaze, jediné čo zistili bol veľký nedostatok vitamínu B12. Predpísali mu psychofarmaká, ktorých počet na jednej ruke sa nedal spočítať.
Samozrejme, že rodičia boli názoru, že polobohovia MUDrci vedia najlepšie, čo treba užívať na prinavrátenie si zdravia. Nebudem opisovať, koľko námahy bolo treba na zmenu uvažovania a vyhodenia všetkých psychofarmák. Ale stálo to za to.
Ak hľadáte niečo o HCl, dozviete sa aj to, že nedostatok vitamínu B12 spôsobuje klasické problémy starších ľudí, ktoré sú lekármi zle označované ako Alzheimer, demencia, depresia, únavový syndróm, neplodnosť u žien, neurologické problémy ktoré vždy končia u psychiatra, problémy s pamäťou, problémy s krvou, srdcové problémy, určite aj rakovinu a ten zoznam bude oveľa dlhší.
Bez HCl v žalúdku môžte zjesť kilogramy vitamínu B12 a aj tak budete trpieť jeho nedostatkom.
Žalúdok a črevá bez HCl nedokážu produkovať proteíny, na ktoré sa B12 viaže a vzniká jeho nedostatok.
Takže sme u otca začali s doplňovaním HCl a vitamínmi. Posilníme imunitu a začneme s VMS/CDS. Po roku dám vedieť, ako je to s tým jeho Alzheimerom. Ak si to budem ešte pamätať. :laugh:
V jednej staršej štúdii som sa dočítal (žiaľ zdroj teraz neviem dohľadať), že pri nedostatku vitamínov a zažívacích kyselín si telo odoberá vápnik z kostí, aby si tie vitamíny a kyseliny z toho vápnika vyrobilo.
Takže to dáva zmysel, že skoliózou a osteoporózou trpia starší ľudia. Jedoducho majú nedostatok zažívacej kyseliny a vitamínov.
Mám toho v hlave o HCl ešte veľa, ale nerád by som Vás s tým obťažoval, keď sa to už dá vyhľadať na nete.
Len by som zopakoval, že je to naozaj živá voda.
Ďakujem Palo !


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od xdraho »

Možná jsem přišel na daleko výhodnější způsob míchání NAClO2 a HCL než na vzduchu nebo přepouštěním plynu přes vodu.
Vždy zde jde o to, aby se co nejvíce vyvinutého plynu rozpustilo ve vodě. Vzniklý roztok pak vždy rozředíme vodou na pitnou koncentraci.
Při míchání na vzduchu nám mnoho plynu okamžitě uteče do okolí a nemáme absolutně přehled o výsledném použitelném množství ClO2.
Při přepouštění přes vodu (vyrábíme CDS) to není o mnoho lepší. Nehledě na pracnost této výroby, zápach a případné nebezpečí výbuchu. Kromě toho musíme vždy vyrábět do zásoby. Výroba po kapkách není prakticky možná.

Rozhodl jsem se tedy, použít injekční stříkačku jako reaktor, ve kterém v klidu proběhne chemická reakce a ClO2 má dostatek času se rozpustit ve vodě z obou složek, aniž by měl šanci uniknout.

Celé to pak asi probíhá takto:
Smícháme dva vodné roztoky. Reakce by pak měla vypadat asi takto: 2.NaClO2+2.HCl = 2.ClO2+2.NaCl+H2
Uvolňují se tedy dva plyny, z nichž vodík se ve vodě nerozpouští a uniká ven a ClO2, který se naopak rozpouští velmi ochotně. No a pak vzniká ještě kuchyňská sůl, která v tomto množství nestojí vůbec za řeč.
A jestli ten ClO2 rozpustíme už ve vodě z těch roztoků nebo až dodatečně v jiné vodě, tak to přece musí být naprosto jedno.
Hlavně zde jde o to, aby z toho plynu ClO2 uniklo do ovzduší co nejméně a pokud možno, aby se celý rozpustil ve vodě.

Projeví se to ostatně po několika minutách reakce ve stříkačce, kdy barva roztoku postupně hnědne až skoro do tmavohněda. To při smíchání na ovzduší nikdy nedosáhneme. A u těch lahví za cenu daleko větší spotřeby NaClO2 a daleko větší pracnosti.

Mně osobně tedy použití stříkačky jako chemického reaktoru připadá velmi výhodné.

Původně jsem použil 0,5 ml injekční stříkačku pro podávání inzulínu. Ta se ale neprojevila jako nejvhodnější. Je totiž strašně úzká a kapaliny se při vývoji bublin v ní nemohou pořádně promíchat. Zkusil jsem to tedy s normální stříkačkou o objemu 2 ml a s normální tenkou jehlou (cena dohromady cca 4Kč). Tato stříkačka je daleko širší a kapaliny se mohou i přes ty bubliny pohodlně promíchat.

Odkápneme si tedy potřebné množství HCl (3,5%) do nějakého malinkého víčka a odsud to natáhneme do stříkačky. Pak si do čistého víčka nakapeme stejné množství NaClO2 a také ho natáhneme do stříkačky. Jehlu pak okamžitě zakryjeme vzduchotěsnou krytkou, která se s jehlou dodává nebo můžeme jehlu prostě zapíchnout např. do zátky, abychom zabránili únikům plynů. Pak stříkačku postavíme na zadní stranu pístu a chvíli počkáme. Poté celý obsah stříkačky pomalu vytlačíme do sklenice s vodou.

Zkoušel jsem to dnes se 4+4 kapkami a šlo to naprosto pohodlně. Po nějakých 3 až 5 minutách byla kapalina ve stříkačce takřka tmavohnědá. Pak jsem obsah stříkačky vytlačil do cca 2 dl vody a vypil.
Při výrobě nevznikl prakticky žádný zápach a příprava je kdykoliv přesně reprodukovatelná.
Vyrobil jsem vlastně CDS osolené pár miligramy kuchyňské soli. :D

S větší stříkačkou by šlo CDS vyrábět do zásoby vytlačením do láhve se studenou (aby se zbývající ClO2, který zůstal ve stříkačce, lépe rozpouštěl) vodou.

P.S. Už jsem podobný příspěvek umístil do vlákna o CDS. Doufám, že za to nebudu bit. :)
Rád bych, aby tento můj nápad prošel diskuzí v plénu.
Naposledy upravil(a) xdraho dne stř 09 led 2013 23:06, celkem upraveno 3 x.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od poota »

Dávat stejné a nebo silně podobné příspěvky do více vláken se tu opravdu považuje za trestuhodné mrhání jak místem na serveru, tak i trpělivostí uživatelů. Bylo by nanejvýš vhodné požádat o smazání jednoho z těchto příspěvků, dokud je ještě můžeš editovat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od xdraho »

A reakce na ten nápad by raději nebyla? :(

Reakce se konala. Poota byl zatím v dobré náladě a jeho jemný náznak je dokladem jeho shovívavosti. Asi by ses na tu jeho připomínku měl podívat, jinak to někdo z moderátorů, jako třeba právě Poota, udělá za Tebe. SDK


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše:A reakce na ten nápad by raději nebyla? :(
Samozřejmě, kdyby sis to tu trochu prošel, zjistil bys, že se dá aktivovat velice úspěšně přímo v žaludku bez ztráty jak chlordioxidu, tak i (přesně jak jsi sám záslužně vykoumal) bez ztráty vodíku.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od xdraho »

Takže se ve vývoji vracíme pomalu na začátek :)
O používání MMS bez aktivátoru jsem samozřejmě četl. Asi na tom něco bude.
Koncentrace HCl v žaludku bude asi více než dostačující.
Pamatuji si, že jako děcko spolkl můj brácha ocelovou kuličku z ložiska o průměru asi 1 cm. Když z něj vyšla, byl její tvrdý snad chromovaný povrch celý poleptaný se spoustou důlků. Koncentrace HCl v žaludečních šťavách musí být asi opravdu veliká.

Připadá mi, že vhodné použití by asi tedy bylo následující (jak se ostatně píše někde ve vláknu o používání samotného MMS):
Nakapu si požadovaný počet kapek NaClO2 do vody a vypiji. Dám čas, aby se MMS se žaludeční HCl vyreagovalo. Po nějaké chvilce si pak do vody nakapu minimálně stejné množství HCl 3,5 procentního (někde se zde píše o blahodárném vlivu i HCl samostatného. Už to nemohu najít :( , naveďte mne někdo, prosím) také do vody a vypiji. Tím kompenzuji úbytek HCl v žaludečních šťavách a něco třeba přidám i pro zdraví :D

Ten můj postup v injekční stříkačce bude ale určitě vhodný pro výrobu roztoku ClO2 používaného třeba jako ústní voda. Z vyrobené směsi bych si do skleničky s vodou vzal ale pouze třeba jednu kapku. Takto vyrobená směs je opravdu silná a mám strach, zda mi to nakonec nebude reagovat s kovy, které mám v plombách a můstcích :D Jedna stříkačka mi tak v lednici může sloužit jako zásobárna ústní vody na celý týden.

Zdraví
Drahoš


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“