Diskuze - VMS - Základní informace

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Citrát Sodný-informace

Příspěvek od Palo »

early123 píše:
Palo píše:dostatek v žaludku (doporučení užívání MMS2 samostatně je toho důkazem).
Nazdar,teda ako sa má užívať MMS2 spolu s HCL?Dobre tomu nerozumiem.
Dá se MMS2 zapíjet naředěnou HCl, nebo se k MMS2 tobolce přidá ještě tableta Betain HCL. Tobolka Betain HCL je nešikovná, musí se dávat několik minut před tobolkou MMS2, narozdíl od tablety dlouho trvá, než se obal rozpustí...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Citrát Sodný-informace

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Nemluvě o tom, že to může s tou tvorbou HCl v žaludku ještě taky být všechno jinak.
Souhlasím... Žel mě moc nezajímá, co se kde v těle děje a jak se to děje, spíš mě zajímají výsledky... Už nám hodně nalhali ohledně zdraví, tak nelze ničemu "oficiálnímu" věřit a lze jen vycházet ze svých pokusů...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Citrát Sodný-informace

Příspěvek od early123 »

Palo píše: Tobolka Betain HCL je nešikovná, musí se dávat několik minut před tobolkou MMS2, narozdíl od tablety dlouho trvá, než se obal rozpustí...
Hmmmmmmm,aký pomer HCL a H2O doporučuješ?Chcel by som MMS2 začať užívať.............

Ináč zásielka od Teba dorazila,zajtra to idem vybrať na poštu,resp.moj chalan mi to vyberie...

Vďaka

Všetko dobrééééééééé................


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Citrát Sodný-informace

Příspěvek od Palo »

early123 píše:Hmmmmmmm,aký pomer HCL a H2O doporučuješ?Chcel by som MMS2 začať užívať...
Tekutá HCl podle běžného návodu - 10 kapek 10% HCl do 300 ml vody, takže raději 16 kapek do 0,5 litru vody... Tento roztok nějaký před tobolkou (necelou polovinu) a zbytek po tobolce MMS2...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od zajva »

Mám vlastní zkušenost, MMS brát dle jejího autora a HCL samostatně, když je třeba, Vše řádně vynechávat, aby nedošlo k návyku na tělo neztrácelo možnosti sobě vlastní. Co se týče rakoviny uvidím, má to nyní moje sestra i její muž, jsou po operaci a dal jsem na to vlastní typy. Takže žádné dedukce ... Podám raport a případně i hlášení PS. Jen vlastní postřehy - když se nás to netýká, tak se o nic netýká, jinak najednou je zájem i o ostatní. Prosím o rady podložené -Vašek


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

zajva píše:...MMS brát dle jejího autora a HCL samostatně, když je třeba...
...prosím o rady podložené -Vašek
I tak se dá... MMS udělá svoji práci a HCl podpoří organizmus ve vyloučení látek, které by jinak bez doplnění HCl dřív nebo později nezvládlo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

zajva píše: Editováno. SDK Nemám rád aby si někdo místo mě, kdokoliv psal co si o čímkoliv myslím.
Můžeš to upřesnit - kde co atd.? Nějak nevím o co jde.

Nazdar Palo. Nicku Zajva jsem vrátil jeho příspěvek SZ k přepracování, zde jsem ten drobek ještě zdrobnil o to hulvátství pro které jsem ani nenašel příčinu a taky mi uniká, o co mu jde. Ne, že by mne to zajímalo osobně, jen jaksi pro představu. Každopádně tento způsob vyjadřování a jednání zde nebude nadále tolerován. Ahoj, Slávek.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Naso
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 10 bře 2012 10:04

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Naso »

Dobrý den budu novým uživatelem VMS, musím dopředu poděkovat Palovi, který mi zaslal chloritan sodný v rekordním čase. Ve Čtvrtek nebo Pátek jsem poslal email došlo přesně to oč jsem žádal už v Pondělí. Jako začátečník mám několik dotazů.

Dočetl jsem se zde že je potřeba zředit HCL na 3,5% ať je to technická nebo lékárenská. Pro ředění 1:1. Mě by zajímalo z jakého důvodu je ta koncentrace tak malá, když u MMS je 50% kys. citronová ? A s chloritanem se ředí v poměru 1:1.

Další věc mám 31%technickou HCL jak jí mám zředit na těch 3,5%?

Pití zředěné HCL by mohlo snad i odvápňovat a to především zuby, doktorka mě upozorňovala na to že mám odvápněnej krček jestli piju džusy nebo sladká pití. Nato jsem řekl že džusy jen sem tam občas, tak se mi docela zdá logické že neneutralizovaná HCL bude fungovat obdobně.

A další věcí teď mám u jednoho zubu arsenikovou vložku cca za 20 dní to mám jít nechat vytáhnout i s nervem a nechat si čistit kanálek. Je tedy vhodné užívat VMS aby se při nabuzení imunity neproudloužila doba likvidace nervu? A nebude reagovat arseniková vložka s VMS?

Děkuji za odpovědi. Petr


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

Naso píše:Dočetl jsem se zde že je potřeba zředit HCL na 3,5% ať je to technická nebo lékárenská. Pro ředění 1:1. Mě by zajímalo z jakého důvodu je ta koncentrace tak malá, když u MMS je 50% kys. citronová ? A s chloritanem se ředí v poměru 1:1.
Kys. chlorovodíková je mnohem silnější než kys. citronová... Proto jí stačí mnohem méně, co se týče koncentrace. Je prostě kyselejší, tak se ředí více ;)
Naso píše:Další věc mám 31%technickou HCL jak jí mám zředit na těch 3,5%?
Když namícháš 9 dílů vody a 1 díl 31% kyseliny, získáš 3,1% roztok kyseliny chlorovodíkové, který stačí na aktivaci 1:1. Údajně stačí i 2% roztok pro aktivaci 1:1...
Naso píše:Pití zředěné HCL by mohlo snad i odvápňovat a to především zuby, doktorka mě upozorňovala na to že mám odvápněnej krček jestli piju džusy nebo sladká pití. Nato jsem řekl že džusy jen sem tam občas, tak se mi docela zdá logické že neneutralizovaná HCL bude fungovat obdobně.
Na odvápňování nevěřím. Kdyby to tak bylo, tak bych neměl už v těle žádný vápník po tom, co jsem vypil konkrétní množství chlorovodíkové. S odvápňováním páni doktoři lžou, stejně tak s tím, že kvalitu kostí zajistí doplňování samotného vápníku.
Naso píše:A další věcí teď mám u jednoho zubu arsenikovou vložku cca za 20 dní to mám jít nechat vytáhnout i s nervem a nechat si čistit kanálek. Je tedy vhodné užívat VMS aby se při nabuzení imunity neproudloužila doba likvidace nervu? A nebude reagovat arseniková vložka s VMS?
Někde se objevil článek, že čištění kanálku je pěkná prasárna... Ale nevím, jak odpovědět, asi bych to nějak neřešil... Podle mě nebude rozdíl - ať už s tím nebo bez - až tak velký...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Markus8
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14 dub 2012 22:43
Bydliště: Štěkeň

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Markus8 »

Jaký dávkování VMS pro dítě 10let, 23kg? Má bezlepkovou dietu a diabetes insipidus(co vypije to vyčůrá, špatně zadržuje vodu) Děkuji


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

Markus8 píše:Jaký dávkování VMS pro dítě 10let, 23kg? Má bezlepkovou dietu a diabetes insipidus(co vypije to vyčůrá, špatně zadržuje vodu) Děkuji
To je poměrně složité odhadnout. Navyšoval bych, dokud by se to neprojevilo. Děti toho někdy snesou i třikrát víc, než co odpovídá jejich váze - funguje dost věcí u nich mnohem rychleji... Je celkem možné, že 5 kapek zvládne úplně v pohodě...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od lena »

pokud ma nekdo potize s odvapnovanim, pak je velmi ucinne brat

tkanove soli pod Schüsslera,

vygoogluj si to, zde najdes dost informaci proc nektere pochody v tele nejsou tak
jak maji byt.

Mam s temito soli dobe zkusenosti.


Naso
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 10 bře 2012 10:04

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Naso »

Tak a jsem tu zas. VMS beru teď jen zřídka kdy. Zajímala by mne účinost proti VIRÚM jak otakovým všeobecně.

Problém: Přeji dobrý den. Jmenuji se Petr 22let. Od Uterka mě pobolívala levá mandle, ve čtvrtek mi bylo ráno divně po pár hodinách silné bolesti v krku, točil se mi svět okolo a byl jsem rád že jsem stál na nohách extrémní citlivost na zvuky. Přítelkyně si mě odvedla domů po zavolání. V Pátek jsem navštívil obvodní doktorku, která diagnostikovala Akutní angínu nasadila PenBene 1500 000 první dva dny 2tablety po 8h. V Sobotu ráno spíše k odpoledni jsem pociťoval nepříjemné pocity na nohách první vysemení puchýřků. Téhož dne k večeru ruce a v ústech jen 2afty. V Neděli plně zmizel otok krku (především uzlin a patra) a stím spojená bolest. Dnes v Pondělí při podezření na alergickou reakci na léky jsem byl odkázán na kožní, tam mi doktorka okamžitě určila diagnozu: Nemoc rukou,nohou a úst. Protože se věnuji alter. med. Zařadil jsem ve Středu a Čtvrtek ustně a projevy se nijak VMS neměnily, spíše zhoršovaly, je docela dost možné že by se mohlo jednat o špatně léčenou nemoc antibiotiky? Děkuji Petr

VMS bráno každou hodinu po aktivovaných 5kapkách.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Palo »

Naso píše:VMS bráno každou hodinu po aktivovaných 5kapkách.
Každou hodinu je nevhodné VMS brát. Běžně se bere tak 2× až 3× denně. Jen při subjektivním pocitu zlepšování lze brát častěji. Osobně bych dával i kromě VMS samotnou naředěnou HCl, při 3,5% koncentraci HCl to bývá 10 kapek na 100 až 200 ml vody. Také je otázkou, jestli je prováděna aktivace správně - tedy při smíchání po náznaku hnědé barvy dolít vodou a vypít. No a dále, jestli se ten člověk neláduje vitamíny, zejm. vit. C, který nuluje účinek VMS – často se stává, že lidé dělají tuto chybu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Naso
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 10 bře 2012 10:04

Re: Diskuze - VMS - Základní informace

Příspěvek od Naso »

jednalo se o mě 5 kapek snáším v pohodě, doplňování HCL probíhalo současně s aktivovanými kapkami.


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“