PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět

Zapůsobilo na Vás T-MMS1?

Je to naprostý nesmysl!
4
10%
Ne, to toho určitě nepůjdu.
1
2%
Nějak se k tomu neumím vyjádřit.
2
5%
Originální MMS je prostě originální MMS, nic nového zkoušet nehodlám!
1
2%
Je to zajímavé, ale počkám si na zkušenosti od více lidí.
10
24%
I bych si dal(a) říct, ale chce to ještě nějakou podporu ;)
5
12%
Jdu do toho!
16
39%
Ani jedna odpověď nevystihuje můj názor...
2
5%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti

Příspěvek od děda Slavík »

Palo píše:Tak po nějakém tom braní T-MMS1 jsem zjistil, že se mi jakoby zlepšilo prokrvení noh...
Tak to je další důvod, proč to brzy začnu brát taky. Mám nohy jako konve a potřebuji odvodnit. Tedy prokrvit. Ještě ale počkám na nějaký objev, jestli nepůjde T-MMS podávat v tekuté podobě.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti

Příspěvek od Palo »

Můžeš začít HCl tabletami (ne tobolkami) už hned ;) Však jsou součástí PMS1, máš jich 50 ks ;) Můžeš je vyzkoušet už třeba dnes ;)

A PMS1 v tekuté podobě je klasické MMS1 aktivované kyselinou chlorovodíkovou. Nic nového, doporučuji. Ale jak jsem psal, voda "smradlavka" se prostě musí prolít hrdlem narozdíl od PMS1.
PMS1, jak jsem psal na začátku znamená zejména "TOBOLKOVÉ MMS1", takže výraz "tekuté PMS1" není na místě ;)
Naposledy upravil(a) Palo dne ned 27 čer 2010 23:04, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti

Příspěvek od děda Slavík »

Tablety baštím a asi jsem je potřeboval. Dělají mně dobře.

JIž jsem psal zkušenost na vedlejší vlákénko. Klasické MMS 1 s aktivací kyselinou citronovou mně už NEJEDE. Nevadí mně jeho chuť, nebo zápach, ale asi ta kyselina se mnou vždy zatřepe. Zkusil jsem proto tvůj patent s HCl a JE TO V POHODĚ.

Je tam jen jeden zádrhel, že se ten prášek z tobolky (HCi) nechce rozpoučtět. Proto se ptám, jestli není kyselina chlorovodíková v potřebné koncentraci a tekutá k sehnání. Nebudu "chlastat" kyselinou solnou co máme na čistění záchodu.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti

Příspěvek od Palo »

děda Slavík píše:Nebudu "chlastat" kyselinou solnou co máme na čistění záchodu.
Mám potravinářskou, tedy bez železnanů či co to v tom je... Na vedlejším vlákně jsem odpověděl... HCl je, ale je jí omezené množství zkrz prozatímní nedostatek vysoce kvalitní destilky (na rozředění z 33% na 10%)...

A k čemu by, prosím, ta "vysoce kvalitní destilka" měla být? Budeme na tom dělat spektrografii, nebo je to určeno k polknutí zředěné vodou z vodovodu? ;) A beze stop železa? Proč? MUDr. Guy dokonce do své směsi železo přidává... mimo jiné.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mno...

Příspěvek od Merlin »

ne, že bych se tady do toho chtěl míchat, ale Betain HCl žádnou kyselinu chlorovodíkovou (solnou), čili HCl - neobsahuje. (Už z podstaty, ostatně, zkuste si koupit tuhle kyselinu v prášku. Mělo by to být snadné, ne?) Jde o prostředek, který jakýmsi způsobem pouze povzbuzuje tvorbu této kyseliny samotným žaludkem. Chce-li tedy někdo přímo uměle navýšit obsah HCl v trávicím systému, musí pozřít vhodně zředěnou samotnou kyselinu - viz MUDr. Guy. Jinak to prostě nejde.

Marně se tedy snažím pochopit, jak by tím měl být aktivován - navíc bez pití - chloritan sodný, který v tomto případě působí spíš jako účinný NEUTRALIZÁTOR - jako byste spolkli sodu. Proto ta předchozí aktivace - aby čistý preparát nechal na pokoji žaludeční kyseliny.
Na druhou stranu je možné, že právě tímto neutralizačním efektem vyprovokuje příslušné žaludeční buňky k odpovědi... takže se vytvoří ještě více HCl, právě za účelem neutralizace... Tento proces může mít určitou setrvačnost. Otázkou je, jak tělo na tuhle hru přistoupí po dlouhodobějším "šizení"

Braní čistého chloritanu... J.H. tím v podstatě začal, ale jelikož to nezabíralo u všech (patrně kvůli nedostatku aktivující HCl v žaludečních šťávách) přistoupil k aktivaci kyselinou. Podle mého skromného názoru by byla lepší samotná HCl, než jedna z organických kyselin.
Ale jak říkám, jsou to jen úvahy a bez precizního laboratorního výzkumu se člověk nic nedozví. Může jen hádat.

Anebo si jít spočítat potvůrky ke kartářce. Riskuji, že mnohým těžce nakopnu jejich víru, ale nemohu jinak. Zdá se, že karty a skleněné koule nahradila dokonalejší zařízení a orákly o budoucím osudu výčty v těle možných, většinou však nepřítomných breberek, které od návštěvy k návštěvě "zmizí", i když člověk neudělal VŮBEC NIC! Prostě jsem účelově lhal o tom, co že jsem do sebe mezitím nacpal. Nebral jsem vůbec nic. A děly se zázraky...
Dal jsem si totiž tu práci, jsem člověk zvídavý a rád akceptuji cokoli, co se prokáže jako přínosné, a tedy, v rámci "pokus jako exempl" absolvoval 3 vyšetření se Salvií u tří různých orákul... jednoho v nedalekém Polsku. A svět se divil - všechny tři "výsledky" byly úplně jiné, a stejně tak i k nelevnému věštění "lacino" nabízená léčiva a doplňky, lišící se podle momentálního stavu zásob věštce... Nejzajímavější je, že nejvíc u mne převažovaly právě ty známé breberky, které na základě osvědčených postupů laboratorního vyšetření naprosto zaručeně nevlastním.
Stejnou věštbu, jen se zpřeházenými položkami, získal i jeden můj přítel u velmi známé věštkyně tohoto druhu. Počínal si stejně jako já, nic nebral, a při příští návštěvě 2/3 breberek zmizely... ;)

Věř, ale komu věříš MĚŘ!


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mno...

Příspěvek od Palo »

Merlin píše:ne, že bych se tady do toho chtěl míchat, ale Betain HCl žádnou kyselinu chlorovodíkovou (solnou), čili HCl - neobsahuje.
A na to jsi přišel jak? Povídáš tady doslova úplné hovadiny. Betain HCl funguje naprosto stejně jako tekutá kyselina chlorovodíková.

Aktivuje MMS, je to kyselý jako šťavel, odbourává pálení žáhy. Zkus si přečíst něco o Betainu. O tom žádná, že HCl je původně plyn. Prodává se ve vodě, v maximální 35% koncentraci. A Betain je látka, na kterou je navázaný - tento plyn. Tady jsi šlápl hodně vedle. Kdyby tam ten Betain nebyl, pak bys mohl mít pravdu.

Betain HCl JEDNOZNAČNĚ obsahuje HCl. Nech své teorie a myšlenkové pochody, udělej si sám několik pokusů. Budeš překvapen.

Mimochodem Mo (Monika) užívá PMS1 a má perfektní výsledky, konzultujem to spolu na SZ, pak jak půjde opět na měření, tak to sem všechno dáme.

Můžeš zkusit být jako naši "vědci" a vysvětlit nám, proč to nemůže fungovat.
Merlin píše:Anebo si jít spočítat potvůrky ke kartářce.
Hmm... Zajímavé... K tématu ohledně Jelisejevové ochotně přispíváš, ale diagnostiky podle Tebe jsou podvodné? Mohl bys konečně vysvětlit, o co Ti jde.
Připadá mi, jakobys pomalu pukal závistí, že někdo dokázal víc, než jen překládat texty...
Zkus si dávat věci do souvislostí a dělej víc pokusů, než začneš plácat nějaké nesmysly. Na fóru ubyde hodně balastu.

Některé Oberony jsou opravdu podvodné, tak jsi mohl dojít k odlišným výsledkům. Mohl bys nám napsat, kde jsi všude byl a na jaké diagnostice. Třeba to budu schopen vysvětlit - ty rozdílné výsledky.
Merlin píše:A k čemu by, prosím, ta "vysoce kvalitní destilka" měla být? Budeme na tom dělat spektrografii, nebo je to určeno k polknutí zředěné vodou z vodovodu? ;) A beze stop železa? Proč? MUDr. Guy dokonce do své směsi železo přidává... mimo jiné.
No zabij mě za to, že chci použít kvalitní destilku! A nějaký sloučeniny železa tam nechci, kdo ví, jakej bordel by to v těle dělalo. Když ale někdo prohlásí, že železo je vhodné, tak to tam klidně budu přisypávat, jako MUDr. Gay.
Merlin píše:Nejzajímavější je, že nejvíc u mne převažovaly právě ty známé breberky, které na základě osvědčených postupů laboratorního vyšetření naprosto zaručeně nevlastním.
Ano, samozřejmě jsem si také nechal potvrdit či vyvrátit klasickou medicínou to, co mi bylko naměřeno. Absolutně vše negativní. Když jsem ale naměřené věci řešil, stav se mi zlepšil. Zajímavé... Navíc ze mě vypadly dvě motolice, které medicína vyvrátila.

Měl bys Jirko si víc věcí potvrzovat vlastními zkušenostmi, než všechno konzultovat se svým kamarádem "odborníkem", který o věcech, se kterými nepřišel do kontaktu pouze teoretizuje a Ty se raduješ, jak mi to tady vytmavíš. Co tvrdím, tak vím, proč to tvrdím, mám vše vyzkoušené a potvrzené.
Když přijde nějakej teoretik, který mluví proti mě, tak mu klidně dokážu, že je na omylu.

Tak buď tak laskav a než začneš zase s nějakými nesmysly, tak si vše prvně ověř.
Naposledy upravil(a) Palo dne ned 27 čer 2010 23:04, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mno...

Příspěvek od děda Slavík »

No zabij mě za to, že chci použít kvalitní destilku!
Již jsem o tom psal na druhém vláknu, ale o destilce je řeč i rady, tak můj poznatek kopíruji i sem.

Palo, skoro celá Morava pálí slivovici. Na ředění se používá destilovaná voda. Studniční většinou vše znehodnotí zákalem. Letos jsem se byl podívat v nové palírně a dostal jsem informaci, že destilka u nás není a proto se s úspěchem a levněji používá pitná voda z obchodu (v lahvích) bez příchuti.

A mám dotaz. Když HCi je ve skutečnosti žaludeční kyselina, nestačila by aktivace MMS v žaludku pouze svou vlastní kyselinou?? Po případě pro jistotu současně s tím polknout tabletu Betain HCi??


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mno...

Příspěvek od Palo »

Nějakou destilku již mám, v neděli bych měl mít trochu 10% kyseliny chlorovodíkové. Zatím to do nabídky dávat nebudu, nebude toho tolik... Kdokoliv mi může napsat, zeptat se na stav, případně pošlu...

A neřekl bych, že by bylo vhodné ředit HCl obyč. vodou z obchodu... Navíc prý často z kohoutku je lepší ;)

Na dotaz již odpověděno: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 9286#69286


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mno...

Příspěvek od děda Slavík »

Bezva. Počítej s půllitrem (na dobírku) pro mne. Díky.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mno...

Příspěvek od Palo »

OK, pak napíšu na SZ.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ano, pane doktore...

Příspěvek od Merlin »

... zapomněl jsem, že člověk tady už nesmí vyslovit svůj vlastní názor a poznatky. Nechám si je tedy propříště pro sebe.
Jsem publicista a píšu o různých věcech, třeba i o Jelisejevové, což ovšem neznamená, že se s ní plně ztotožňuji, nebo že věřím na jejich "zázračný přístroj". Pokud mám dojem, že by někoho mohlo zajímat, co překládám nebo dostanu jako zajímavost od přátel, skutečných léčitelů s celoživotními zkušenostmi, dám to sem, a je na každém aby použil vlastní mozek a správně si to přebral. Nic nevnucuji a netvrdím. Nikomu neradím, jen sděluji, co bych udělal na jeho místě já sám.

Nemám nejmenší zájem nechat se kvůli zveřejnění názoru napadat člověkem, který nedávno netušil, že kyselina chlorovodíková je totéž, co solná, a který okamžitě integruje libovolné poznatky, vyrábí z nich různé kompozice, o jejichž dlouhodobém účinku nemá ani ponětí, prodává je jiným lidem a chová se, jakoby snědl Šalomounovo hovno. Navíc má tu drzost někoho kárat či chválit ("Hodná holka.."), když se řídí nebo neřídí jeho "radami". Tak takhle ne!
U nás se říká: "Čím blbější sedlák, tím větší brambory." Něco na tom je.

Založ si vlastní web a tam si dělej co chceš, protože tím, co provádíš tady, ohrožuješ Rivala! On je ten, kdo nese odpovědnost za to, co se tady publikuje.

----------------

A pod čarou: než někomu řekneš, že "závidí", kecá a začneš se do něj navážet zde prezentovaným způsobem, zjisti si skutečnosti. (Bohužel, jsou k mání jen v jazycích, jimiž nevládneš a těžko se najde někdo, kdo by tyto věci přeložil a převedl tak, abys je pochopil i ty.) Kdybys mi něco takového řekl do očí, dostaneš bleskově přes ústa, to si piš! Na hrubý pytel, hrubá záplata.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Hmm...
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: úte 18 kvě 2010 17:54

Re: Ano pane doktore...

Příspěvek od Hmm... »

Tak pod toto sa s čistým svedomím podpíšem i ja . Osobne si myslím že na dôsledky tých ,,lavín" ktoré tu Palino spustil nebude treba dlho čakať . Hmm...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ano, pane doktore...

Příspěvek od Palo »

Merlin píše:... zapomněl jsem, že člověk tady už nesmí vyslovit svůj vlastní názor a poznatky. Nechám si je tedy propříště pro sebe.
Napsal jsi zcela jasně, že "Betain HCl žádnou kyselinu chlorovodíkovou (solnou), čili HCl - neobsahuje."
Žádné "myslím si", nebo "řekl bych" nebo podobně. Napsal jsi zcela JASNĚ, že "Betain HCl žádnou kyselinu chlorovodíkovou (solnou), čili HCl - neobsahuje."
Pokud by šlo o Tvůj názor, pak by znělo jinak. Já si na to dávám zatracený pozor, aby to nevyznělo, že "JE TO TAK A HOTOVO". Tohle není názor, tohle je mylné skálopevné tvrzení, které by mohl někdo vzít vážně. A to já ve svém vlákně o PMS1 nechci.
Merlin píše:Jsem publicista a píšu o různých věcech, třeba i o Jelisejevové, což ovšem neznamená, že se s ní plně ztotožňuji, nebo že věřím na jejich "zázračný přístroj". Pokud mám dojem, že by někoho mohlo zajímat, co překládám nebo dostanu jako zajímavost od přátel, skutečných léčitelů s celoživotními zkušenostmi, dám to sem, a je na každém aby použil vlastní mozek a správně si to přebral. Nic nevnucuji a netvrdím. Nikomu neradím, jen sděluji, co bych udělal na jeho místě já sám.
Také jsem Ti sdělil, že bych na Tvém místě udělal test s tobolkami či tabletami Betainu HCl, jestli opravdu náhodou neobsahují HCl. Jestli chceš, tak Ti klidně několik kusů pošlu ZDARMA, abys sis mohl opravit své skálopevné tvrzení.
Merlin píše:Nemám nejmenší zájem nechat se kvůli zveřejnění názoru napadat člověkem, který nedávno netušil, že kyselina chlorovodíková je totéž, co solná, a který okamžitě integruje libovolné poznatky, vyrábí z nich různé kompozice, o jejichž dlouhodobém účinku nemá ani ponětí, prodává je jiným lidem a chová se, jakoby snědl Šalomounovo hovno. Navíc má tu drzost někoho kárat či chválit ("Hodná holka.."), když se řídí nebo neřídí jeho "radami". Tak takhle ne!
U nás se říká: "Čím blbější sedlák, tím větší brambory." Něco na tom je.
Nemusíš se obávat. Své teorie, ještě než je "vyvádím" konzultuji se svým chemickým bioanalitikem, bez kterého bych zcela určitě nedošel k PMS1. Tehdy mě napadla myšlenka o PMS1 a nejprve jsem ji pochopitelně konzultoval s ním, než jsem to začal užívat.
Možná jsem na chemii úplný idiot, ale dávám si na věci sakra bacha, aby nedošlo k nějakému průšvihu.
Merlin píše:Založ si vlastní web a tam si dělej co chceš, protože tím, co provádíš tady, ohrožuješ Rivala! On je ten, kdo nese odpovědnost za to, co se tady publikuje.
Mohl bych Ti navrhnout to samé.
Merlin píše:A pod čarou: než někomu řekneš, že "závidí", kecá a začneš se do něj navážet zde prezentovaným způsobem, zjisti si skutečnosti. (Bohužel, jsou k mání jen v jazycích, jimiž nevládneš a těžko se najde někdo, kdo by tyto věci přeložil a převedl tak, abys je pochopil i ty.) Kdybys mi něco takového řekl do očí, dostaneš bleskově přes ústa, to si piš! Na hrubý pytel, hrubá záplata.
Napsal jsem doslova "Připadá mi, jakobys pomalu pukal závistí, že někdo dokázal víc, než jen překládat texty... "
Vídíš? A o tohle tady jde. Napsal jsem "PŘIPADÁ MI". Nenapsal jsem, že závidíš. Na tohle si dávám pozor, jak jsem psal na začátku.
Taky bych Ti někdy dal přes ústa.
Naposledy upravil(a) Palo dne ned 27 čer 2010 23:05, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od Merlin »

Jdi se vicpat, i s tvým bioanalitikem!

BETAIN HCl

Betaine Hydrochloride: Molecular Formula (CH3)3NCl-CH2COOH – (Carboxymethyl)Trimethylammonium Chloride

Betaine is a kind of alkaloid of quaternaries.
Betaine can substitute for part of methionine or chlorine as methyl-supplier;

Nemusíš mi vůbec nic posílat. K Zajíčkovi se to dostalo od nás... ale až poté, když se to řádně prověřilo. Zbytek, co jsem měl, jsem už rozdal těm, co to potřebovali.

Aktivovat touhle látkou MMS je blbost.

Konec debaty.
Naposledy upravil(a) Merlin dne ned 27 čer 2010 0:01, celkem upraveno 2 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od Palo »

Merlin píše:Jdi se vicpat, i s tvým bioanalitikem!
BETAIN HCl Betaine Hydrochloride: Molecular Formula (CH3)3NCl-CH2COOH – (Carboxymethyl)Trimethylammonium Chloride
Betaine is a kind of alkaloid of quaternaries. Betaine can substitute for part of methionine or chlorine as methyl-supplier;

Nemusíš mi vůbec nic posílat. K Zajíčkovi se to dostalo od nás... ale až poté, když se to řádně prověřilo. Zbytek, co jsem měl, jsem už rozdal těm, co to potřebovali.
Konec debaty.
http://translate.google.com/translate?j ... l=en&tl=cs

Cituji z překladače:
Betain hydrochlorid (C 5 H 12 NO 2 Cl) je zdrojem kyseliny chlorovodíkové, přirozeně se vyskytující žaludku kyselinu, která pomáhá rozpustit tuky a bílkoviny pro další trávení v tenkém střevě. Žaludku (žaludeční kyselina) také podporuje vstřebávání živin přes stěny střev do krve.

A že bys přidal zdroj, ze kterého to máš, Tě ani nenapadne.

To, co tady cituješ, není zdroj. Jen vkusně upravená snůška nesmyslů.

Betaine, also known as glycine betaine, trimethylglycine (TMG) or oxyneurine, is found in most microorganisms and virtually all marine and fresh water invertebrates. The best known natural sources of betaine are plants from the Chenopodiaceae family, namely, the sugar beet. Betaine is often referred to as a quasi-vitamin because although humans and other animals can synthesize it from choline, it can't be synthesized in adequate quantities and generally needs to be included in the diet.
Betaine is required (as a methyl donor) for the synthesis of the amino acid methionine from homocysteine. Used since 1981 in the treatment of high homocystein levels, betaine has recently been approved by the FDA as a prescription medicine for the treatment of homocystinuria. In the kidney, choline forms betaine, which plays a special role in protecting the organ. Based on several studies, betaine also naturally increases glutathione levels within the liver, the body's most important antioxidant.
Betaine works along with vitamins B6, B12 and folic acid to augment the formation of S-adenosylmethionine (SAM), an important amino acid particularly concentrated in the human brain and liver. Recent studies in children with enzyme deficiencies confirm that betaine increases S-adenosylmethionine in the brain.
Betaine has also been shown to raise beneficial S-adenosylmethionine levels within the liver, which helps the liver to metabolize fat and protect against alcohol-induced cirrhosis and other conditions. Betaine also decreases bilirubin, alkaline phosphotase and several other liver enzymes related to a large variety of liver disorders. Significant liver benefits have been shown in over 20 studies with betaine.

Betaine is also used in the hydrochloride form for treating digestive disorders including low levels of stomach acid, indigestion, heartburn, and to destroy pathogenic bacteria in the stomach. Betaine may also be beneficial for individuals with anemia, asthma, gallstones, thyroid conditions, rheumatoid arthritis and vitiligo.

Jde o kyselou (proto zákonitě reaguje se zásadou!) organickou sůl kyseliny chlorovodíkové, která v žádném případě neobsahuje HCl. Žádný Tvůj zootechnik není schopen určit, co reakce NaClO2 s betainem udělá, čili - ruská ruleta.

Důvěryhodný zdroj: http://www.florahealth.com/flora/home/C ... peuticUses

V Číně lze libovolnou ze tří forem Betainu objednat pouze v balení po 25 kg, cena balení okolo 45 USD, FOB.

Nejlepším zdrojem betainu je - cukrová řepa.

Betain v žádném případě nemůže nahradit aktivaci chloritanu na MMS - mimochodem - formule MMS je chloritan sodný aktivovaný kyselinou citronovou - POUZE A JEN! Nic jiného se za MMS - ať už s něčím před či za, vydávat nesmí. Nazývej si své dryáky jak chceš, ale MMS vynech.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“