Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je úte 18 úno 2020 19:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Čárové kódy
PříspěvekNapsal: pon 26 zář 2011 10:32 
Starší člen

Registrace: čtv 15 črc 2010 20:06
Darovaná ocenění: 269
Ziskaná ocenění: 36
vlákno čisté - poo.
Zdravím všetkých,

je možné, že mi už to časté surfovanie po nete lezie na mozok a kombinujem to, čo nemám... Ospravedlňujem sa, ak narúšam priaznivé skúsenosti so spinovaním vody (popisované účinky naozaj fungujú aj u mňa), aj za vybočenie od spinovania telesných tekutín :). Na stránke orgonetu je veľa kladných ohlasov, mňa však zaujal hlavne jeden, myslím, že je to 10 - ty príspevok odzhora, v ktorom sa pisateľ pozastavuje nad gestom pri spinovaní vytvárajúcim číslo 6. Ďalej však nenamieta, lebo ak to funguje...
Už ani neviem, odkiaľ som sa dostala k článku, ktorý hovorí o skutočnom význame čiarového kódu ako o "dokonalé anténě zakódované pomocí trojčíslí 666", viac tu: http://clanky.regeneracnecentrum.sk/201 ... ania-ludu/
Jeho význam nás vraj sprevádza na každom kroku, tak odpusťte, ak mi nestačí len úvaha o tom, že to funguje, čo myslíte, stačí, ak si budem myslieť, že mi občas prepína?

Předmět příspěvku: spinovani ci kod 666
PříspěvekNapsal: pon 26 zář 2011 11:14 
taky jsem byla na jedne prednasce jiz pred 5-6 lety a bylo nam to same receno, ze je zde kod se sestkama, ktery ma byt negativni.

Staci, kdyz pres ten kod napises krizek "+" a nebo jeste lepsi "Y", nebot "Y" smaze vsechny negativni informace, ktere jsou v jidle obsazeny a obrati je v pozitivni energii.
Muze se to psat na jakykoliv material ci produkt. "Y" je pozitivni znak. Ja to delam vzdy, kdyz nakouoim, bud kreslim pres ten podivny kod "+" nebo "Y".

Take mam na produkty s kodama specielni A4 obrazek, na ktery se vsechny koupene produkty s kodem polozi na nekolik minut a pote jsou negativni informace smazany. Jakmile budu zase neco scanovat, budu myslet na ten obrazek a pripojim ho sem.

Předmět příspěvku: Spinovanie vody a kód 666
PříspěvekNapsal: pon 26 zář 2011 11:46 
Starší člen

Registrace: čtv 15 črc 2010 20:06
Darovaná ocenění: 269
Ziskaná ocenění: 36
Leni,

čiže považuješ spinovanie vody v súvislosti s gestom označujúcim číslo 6 a s článkom o čiarovom kóde za kontraproduktívne, nemýlim sa? Ten článok ma fakt dostal. Jednoducho povedané, nezastávala som nijaký názor okolo "mýtu čísiel 666", lepšie povedané, nemala som nikdy tak vierohodne predostreté jeho fungovanie v realite...

P.S. Doplňujem, upravujem a ospravedlňujem sa - Lena, nemusíš odpovedať, takto formulovaná otázka je nefér, ide mi proste o to, či niekto vníma rovnako ako ja vedomé vytváranie gesta označujúceho negatívny symbol..., či nejde o ďalšiu manipuláciu, ktorá, ak funguje, tak sme nadšení bez výhrad. Rada by som verila, že je to pre ľudí užitočná technika, ako napomôcť zdraviu, preto sa pýtam...

Předmět příspěvku: energeticka uprava piti ci jidla
PříspěvekNapsal: čtv 20 říj 2011 13:40 
Ahoj,

tak jsem konecne nascanovala obrazek, ktery cisti potraviny od tech platebnich codu:

Kdo chce si to muze zvetsit i na A3, pak to je jednodussi. Je to napsano v nemcine, ale jedna se zde, ze kazda koupena vec, jedno jestli potraviny se polozi do stredu kruhu na obrazku a necha se priblizne 3 minute energeticky cistit. Pokud neni cas je mozne preskrtnout cody carou z rohu vlevo dole do rohu nahore vpravo.

Staci pote vytestovat tenzorem a ten ukaze jestli je vec ocistena. Taky na to nekdy kaslu a nemam cas ci chut to na obrazek pokladat a tak to jenom preskrtnu a taky tam nakreslim krasne "Y" ten negativni energii smaze a obrati ji v pozitivni a pozitivni energie bude zesilena.

Předmět příspěvku: Re: energeticka uprava piti ci jidla
PříspěvekNapsal: čtv 20 říj 2011 20:16 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 29 led 2011 20:43
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 849
Ziskaná ocenění: 211
Leni prosím jak to přeškrtneš,čím a jak namaluješ to Y ?
Díky,
Milada

PříspěvekNapsal: pát 21 říj 2011 9:51 
Ahoj MIlado,

jak jsem jiz psala sikmo pres ten kod skrtnout, jako ze zdola z leva kolmo nahoru. A pisu to Y s tim co mam po ruce. Tuzka, propiska, fixovka.

PříspěvekNapsal: pát 21 říj 2011 19:30 
Zasloužilý člen

Leni,prosím,"po lopatě"-to Y napíšeš přes kód?Jde to?A proč tedy ještě škrtání?Nerozumím,omlouvám se.Milada

PříspěvekNapsal: pon 24 říj 2011 10:11 
pokud preskrtnes cod, tak si namaluj "Y" kde chces, ja to "Y" nekdy napisu pres ten cod a nekdy vedle. To uz zalezi na tve kreativite.

Ja jsem myslela, ze pokud chces energii toho produktu jeste zlepsit tak muzes nakreslit "Y". To at dela kazdy podle sve predstavy.

PříspěvekNapsal: pon 24 říj 2011 19:26 
Zasloužilý člen

Aha děkuji.Nevěděla jsem jak moc se dá škrtat pře kód. Co vlastně to Y znamená,proč tak funguje?Můžeš mě poučit?Neznám to a vypadá to zajímavě.Třeba si to i další přečtou rádi.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]