MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
lena

citronova kyselina

Příspěvek od lena »

Nejlepe bude uzivat normalni citron, zde mas jistotu, ze neni nakazeny. Pit denne vodu s citronem je to nejlepsi.

Souhlasi to, ze kyselina citronova se vyrabi "za pomocí plísně Aspergilus Niger"

Mam jeste trochu z posledni objednavky od Dr.Clark, zde mam jistotu, ze je vyrobena v dobre kvalite, ale take draha.

Ale jinak si zase myslim, ze pokud bereme i vyrobenou ze spatnych citronu, pote je to jako homeopaticka davka,
nebot jsem pred par dny cetla vysledky, ktere obiloviny ci mouka z obilovin ma v sobe prave tuto "Aspergilus Niger" a kazdy z nas ji pekne denne papa. Asi uz jsme imunni, ci si nase telo vyrobilo protilatky. Pak uz zalezi na nasem prijmu potravin, jestli jime prilis nezdrave. Nutne vseho s mirou. Pokud to jde, vim sama jak je to nekdy obtizne.

Psenice, oves, kukurice a jine, (dokonce oves ji obsahuje z obilovin nejvice) vsechny obiloviny Aspergilus Niger obsahuji a proto je dobre brat ascorbinovou kyselinu jako ji denne
brat, ci ji mit v solnicce a sypat si na kazde jidlo. Tento vitamin C tuto plisen eliminuje ci znici.

Jenom zito obsahuje nejmene teto plisne, da se rici skoro zadne. Bylo to priblizne 1%.

Cetla jsem prave od jednoho terapeuta

staci brat homeopaticke davky techto 3 plisni:

Aspergilus Niger
Mucor Racemosus
Penicilinum

a budeme zdravotne na tom zase dobre, prave se o tuto terapii zajimam. Uvidime co to prinese. Uz jenom podle Dunkelfeldove terapii,
je mnoho nemoci videt a po davkach techto 3 prostredku se krev zase krasne procistuje.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: citronova kyselina

Příspěvek od Palo »

lena píše:Nejlepe bude uzivat normalni citron, zde mas jistotu, ze neni nakazeny. Pit denne vodu s citronem je to nejlepsi.
I citron nám někdy plesniví, ale jak který :) Některý jen uschne, ten bude asi nejlepší, ale už to nebude tak čerstvé ;) Jo, takhle kdybych dopředu věděl, který citron zplesniví a který ne, hned bych měl vše vyřešené ;)
lena píše:Souhlasi to, ze kyselina citronova se vyrabi "za pomocí plísně Aspergilus Niger"
Já nemám důvod si vymýšlet ;)
lena píše:Mam jeste trochu z posledni objednavky od Dr.Clark, zde mam jistotu, ze je vyrobena v dobre kvalite, ale take draha.
Však trochu jí zkus rozpustit ve vodě a dát za okno na slunko, jestli se ti do měsíce neudělá chrchlík, tak je fakt dobrá ;)
lena píše:Ale jinak si zase myslim, ze pokud bereme i vyrobenou ze spatnych citronu, pote je to jako homeopaticka davka,
nebot jsem pred par dny cetla vysledky, ktere obiloviny ci mouka z obilovin ma v sobe prave tuto "Aspergilus Niger" a kazdy z nas ji pekne denne papa. Asi uz jsme imunni, ci si nase telo vyrobilo protilatky. Pak uz zalezi na nasem prijmu potravin, jestli jime prilis nezdrave. Nutne vseho s mirou. Pokud to jde, vim sama jak je to nekdy obtizne.
"Či si naše tělo vyrobilo protilátky na plíseň?" To myslíš vážně? Naše tělo spotřebovává kvanta a kvanta plísní ročně z potravin z obchodu, tělo samo musí vědět, jak to likvidovat a to už od narození. Musí na to mít jen dostatek prostředků a to je jako první - dle mého názoru - dost přirozené trávicí kyseliny.
lena píše:Psenice, oves, kukurice a jine, (dokonce oves ji obsahuje z obilovin nejvice) vsechny obiloviny Aspergilus Niger obsahuji a proto je dobre brat ascorbinovou kyselinu jako ji denne brat, ci ji mit v solnicce a sypat si na kazde jidlo. Tento vitamin C tuto plisen eliminuje ci znici.
Asi nemáš ráda HCl a propaguješ Vit C, OK, beru. Jen podotknu, že s HCl mám lepší zkušenosti než s vit. C.
lena píše:Jenom zito obsahuje nejmene teto plisne, da se rici skoro zadne. Bylo to priblizne 1%.
To je pro mne velice pozitivní zpráva, aspoň vím, který chléb si budu kupovat - ŽITNÝ! ;)

lena píše:Cetla jsem prave od jednoho terapeuta

staci brat homeopaticke davky techto 3 plisni: Aspergilus Niger, Mucor Racemosus, Penicilinum

a budeme zdravotne na tom zase dobre, prave se o tuto terapii zajimam. Uvidime co to prinese. Uz jenom podle Dunkelfeldove terapii,
je mnoho nemoci videt a po davkach techto 3 prostredku se krev zase krasne procistuje.
To silně pochybuju... Z výše zmíněných důvodů... Ale co se týče Homeopatie, začínám měnit názor z "je k ničemu" na "je jen na něco".


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: citronova kyselina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: To silně pochybuju... Z výše zmíněných důvodů... Ale co se týče Homeopatie, začínám měnit názor z "je k ničemu" na "je jen na něco".
Hmm, nazdar Palo, farmácie počítaj až s 35% placebo efektem jejich jedů. Proto vymýšlejí double, triple slepé testy. Jak že je to s těmi homeopatiky a jejích účinností? Podle mne je to povětšinou v hlavě pacienta. Takže podle mého názoru jsou homeopatika jako léky úplně na hovno, ale jako placeba, zvláště pak když si je člověk není líný umotat sám, jsou k nezaplacení. :D

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: citronova kyselina

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Takže podle mého názoru jsou homeopatika jako léky úplně na hovno, ale jako placeba, zvláště pak když si je člověk není líný umotat sám, jsou k nezaplacení. :D
Osobně homeopatika hodnotím jako návody pro tělo, jak se naučit odstraňovat z těla to či ono. Většinou to tělo né že neumí odstraňovat z těla problém, spíš na to nemá dostatek energie - v těchto případech jsou homeopatika k ničemu. Pokud tělo opradu neumí čistit z těla jisté toxiny, pak homeopatika určitě pomohou, ovšem málokdo se trefí do toho, co je opravdu potřeba... Kolik je ale takových případů? Podle mě zlomek oproti tomu, kolik lidí to opravdu potřebuje... Celkem mě baví, jak někteří doktoři s dlouholetou praxí přechází "na povolení" na homeopatii a myslí si, jaké udělali termo a jak teď těm lidem fakt jako pomůžou. Nemají ani pořádnou diagnostiku, natož aby volili správnou homeopatii, pokud je vůbec nějaká potřeba? Jaký bude úspěch - v promilích? "Hypochondrům" s vymlácenou obranyschopností těžko pomůžou...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

MNO,

Příspěvek od jarda ovčák »

Náhodou placebo efekt je mnohem spolehlivější než účinek většiny léků vč homeopatik.
Ostatně věř a víra tvá tě uzdraví. Ovšem, pokud homeopatika fungujou, a já tomu věřím, tak by měly fungovat i obráceně.
Drobné dávky jedu by měly učinit svoji práci a organismus odpravit. Tak to ovšem nefunguje. Kouřím, baštím uzený, občas nepohrdnu i jinými sofistikovanými jedy jako je cukr, škrob nebo ořechy plné mykotoxinů..... furt dejchám, je mi fajn .Jak to, že ty homeopatický jedy nefungujoou jako homeopatický jedy.....


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Že by něco jako hlava 22 dodatku Ústavy USA?

Příspěvek od zajva »

Zkouším MMS na sobě. Propaguji evidentní účinky. A jsem za blba. Počkám, jestli za 20 let neumřu a budu publikovat co to dělalo s mým zdravím. Opravdu je to úsměvné. Doporučuji všem se dobrovolně vzdát života a zdraví. Taky penízek. Každého volba ;)


martinka009
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15 kvě 2011 22:26

žranie

Příspěvek od martinka009 »

Daria Lori,je pravda že som žrala ako nikdy pred tým,ale divým sa tomu že som nepriberala.Ale musím sa zasmiať ked si na to pomyslím,tak rýchlo mi trávilo,že čo som zjedla tak asi do hodiny to stihli črevá spracovať a šlo to hned von.Podotýkam že normálna konzistencia,nie hnačky.A potom zasa vlčí hlad a tak dokola.Teraz to síce neberiem ale chystám sa na to opäť.Ked to tak pojde aj tento krát,a trochu sa dokážem ovládať v tom "žraní",tak si myslím že tie kilá pojdu preč neuveritelne rýchlo :D


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hubnuti a MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Je to znamka, ze telo potrebuje vycistit. Behem prestavky mu davej i neco na prilepsenou - spirulina (sladkovodni rasa) a vitamin C v prirozene forme (sipkova ruze v kapkach - 25 kapek denne). Casem pridej i Enterosgel (opet behem prestavky mezi MMS z rozestupem 3 hodin od vitaminu, leku nebo jidla) pusobi jako kdyz doma zametes!!! Zatim ahoj a hodne zdaru - hlavne jed pomalu a poslouchej telo, nesmi se vycerpat!!! :P


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Klystýr

Příspěvek od Merlin »

Jednorázově možná ano. Ale úplné vyvraždění střevní flóry určitě nebude smysl hry... ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

UPOZORNĚNÍ

Příspěvek od Merlin »

Chloritan sodný smísený s HCl – kyselinou solnou – V JAKÉMKOLI POMĚRU – NENÍ MMS!

Přípravě této směsi je vyhrazena jiná část fóra. Prosím diskutující, aby tuto skutečnost respektovali a zařídili se podle ní. Děkuji. M


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
lennis
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 10 úno 2011 19:37
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: UPOZORNĚNÍ

Příspěvek od lennis »

V době, kdy jsem tento dotaz psala, to ještě zřízeno nebylo, neměla jsem to kde jinde umístit. L.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Znáte?

Příspěvek od sisa »



Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Chloritan sodny?

Příspěvek od stevo69 »

Ahojte chlapci
Mohli by ste sa pozriet na toto je to chloritan sodny ale bo je to nieco ine, mozem to pouzivat bez nasledkov
dakujem

Ospravedlnujem sa za viacnasobne pridanie obrazka bolo to nechtiac, prosim zmazat dva obr
dakujem
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
peroxid
Stálý člen
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 04 čer 2009 11:04
Bydliště: JM
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Chloritan sodny

Příspěvek od peroxid »

stevo69 píše:Ahojte chlapci
Mohli by ste sa pozriet na toto je to chloritan sodny ale bo je to nieco ine, mozem to pouzivat bez nasledkov
dakujem
Štefane pozor!!!
Na obrázku je chlornan sodný NaClO - je to chemikálie, kterou obsahuje například Savo. Použít bez následků (za dodržení správného postupu) se dá například na bělení prádla nebo dezinfekci podlahy. Co se týká postupu a koncentrace je možno začít třeba zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Chlornan_sodný
V žádném případě se nedá zaměnit za chloritan sodný NaClO2 používaný k přípravě, MMS. Doporučuji důrazně nejprve pročíst vlákna, která se MMS zabývají. Tyto základní věci jsou tam také již řešeny. Chloritan sodný doporučuji obstarat od někoho, kdo má osobní zkušenosti s přípravou a používáním.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

O úpadku církví, chemtrails a zázračném léku MMS

Příspěvek od rival »

Přednáška kněze Církve čs. husitské Rudolfa Špačka na akci pořádané časopisem Ve hvězdách v Chotěboři dne 12. 6. 2011



rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“