Akula0083

Úspěšně replikované otevřené projekty...

Moderátor: sano

Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Akula0083

Příspěvek od Barbucha »

Čau ve spolek, zajímavé, jsem zvědav jestli to bude opravdu chodit i někomu jinému, než jen předvádějícímu.
http://realstrannik.com/forum/freeenerg ... atora.html
Nicméně jednoduché stojící za odzkoušení. :hip: :roll: :pivko:
čágo bélo kompaněro.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od E_man »

Akulu sleduji po očku už více jak půl roku. Dost se o něj pokoušel (pokouší) na OverUnity Tinsel Koala, myslím že se to zatím nikomu nepodařilo zreplikovat.
Existují videa jeho návštěvy v Německu a snad dokonce s návštěvou Číňanů.
Jako vždy jsem raději skepticky a držím se daleko reálnějšího hydrina, ale tohle bych také nikomu zatím nerozmlouval.
Minimálně to hodně pozvedne elektrotechnickou úroveň každého, kdo se do toho dá.

P.S.
Zde je článek “Localized time- space curvature demonstrated from 3 phase alternator powered 666 machine” (radějí název nepřekládám, ještě si nejsem jist jeho významem) http://beforeitsnews.com/science-and-te ... 77069.html .
Tam najdete další odkazy na YouTu z nich nejzajímavější je ten s názvem "Communist Electrical Circuit in first power demonstrations." .
Zde si nejsem jist, zda výraz "Communist" v názvu videa ("Komunistický Elektrický Obvod v první výkonové demonstraci") je ve významu, že pochází z komunistické země (či doby), nebo že umožňuje (přibližuje) dobu komunismu.
V tomto videu "Overunity of voltage summations in actual energized field." ("OverUnity při sčítání napětí ve vybuzeném poli") pak to názorně ukazuje a vysvětluje.
Zde bych apeloval na další "anglisty" či "kanadisty", zda by nepomhli s transcript překladem tohoto videa.
Každopádně však by to mohlo významně souviset s tím, co předvádí Akula, Kapandze a jiní...

P.P.S.
Další vysvětlující dokumentace toho pána Harvey Norris lze najít ve fotodokumentacích zde: a přehled jeho videi na YouTu zde: https://www.youtube.com/user/harvich/videos .

P.P.P.S
A zde je článek zrovna z předvčerejška "HDN finds time expansion at 666 machine poles" http://beforeitsnews.com/science-and-te ... 49832.html .

P.P.P.P.S.
Jo a jště jsem právě objevil jeho snad domovské diskusní fórum na Yahoo:
https://groups.yahoo.com/neo/groups/tes ... s/messages
Je to uzavřené fórum (je nutno se zaregistrovat) založené někdy v roce 2001 a v současnosti má přes 700členů.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od Barbucha »

Zajímaví odkaz pro ty co chtějí do Akuly šťourat.
http://realstrannik.ru/forum/temy-atom/ ... mitstart=0
docela zajímavý výklad. :ethink:
Snad pravdivý :smoke: :pivko:
A kdo by ještě chtěl odzkoušet 105W zdroj , tak tu je schéma, tišťáky, diskuze.
http://realstrannik.ru/forum/48-temy-fr ... mitstart=0
Odťial to vizerá ako "perpetum mobile" snad ne jako obv perpetum debile.
:bye: :jump: :laugh: :pivko: :ewhistle:

P.S. pří procházení netu s tématikou volné energie jsem objevil docela zajímavé dekriptování některých známých zkratek.

NATO = Nuclear Armed Terrorist Organisation.
EU = Egotistical Uselessness. (Imperialised Slaves of Britain.)
USA = Uneducated Silly Army (Imperialist, officially Unaffiliated Army of Britain.)

- neználkům / jako jsem např. já / cizých spřátelených jazyků, pro pochopení vřele doporučuji použít google translátor - apropo umí i převod do čínštiny - docela se hodí pro obchod s honkongem. :roll: :shock:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od E_man »

Heleď Barbušine! Těmi videí jsi mne také navedl na sérií videí "Знания Тесла" tady tohoto borce https://www.youtube.com/user/ZnanieTesla/videos , a zdá se mi, že stojí zato se na ně podívat. Viz třeba tohle video "Резонанс холодного тока. Второй резонанс." .


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od Barbucha »

E_man píše:Heleď Barbušine! Těmi videí jsi mne také navedl na sérií videí "Знания Тесла" tady tohoto borce https://www.youtube.com/user/ZnanieTesla/videos , a zdá se mi, že stojí zato se na ně podívat. Viz třeba tohle video "Резонанс холодного тока. Второй резонанс." .
Jo, hoch je dobrej, když odhlédneme od jeho jistého sklonu k exhibicionismu, nelze mu upřít, že jeho výklad má hlavu a patu, a když nic jiného, tak se stará o zvíšení elektrotechnické gramotnosti neználků, což je počin v pravdě chválihodný :hip: :bye: :pivko:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Tele z jalové krávy aneb VE po česku

Příspěvek od E_man »

Tak to pomalu dávám dohromady. Thane Heinz - Akula (Roman Karnauchov) - Ruslan Kulabuchov a další.
Teprve to video, na které upozrnil Barbucha (ničema jeden previtská, zase mě odvedl od mého posledního cíle - Hydrina) mě přinutilo se pokusit dát tomu konečnou podobu pro pokusy. Mluvím o videu "00033" .
Na tom videu Akula ukazuje, jak budit vpodstatě BiToroid Transformátor (BiTT) a jak to použit pro generování VE.
Ukazuje, že cca 25W budícího výkonu je schopen vybudit v ohmické zátěží cca 110W a říká, že pro uzavření samonápájecího režimu (samozapítki) postačí odebrát zátěži v tomto zapojení cca 40W s čímž bych souhlasil, pokud se opravdu povede to zrealizovat, jako Akula ukazuje.
A protože tady už je vpodstatě všechno pro pokusy ukázáno, přikládam obrázek, jak rozumím Akulovi já.
Pokud to funguje, má to pro nás všechny ještě větší význam, než Hydrino R.Millse s panem Balakiryanem dohromady.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Tele z jalové krávy aneb VE po česku

Příspěvek od E_man »

Děkuji za ocenění mého předchozího příspěvku, ale mám výrazný pocit, že jste tentokrát házeli perly... no však víte.
Protože jsem si v průběhu svého pohnutého života nahamounil pár jader z VN částí televizorů, postavil jsem si ten obvod jak Akula naznačuje.
Ať jsem zkoušel a měřil jakkoliv, pulsoval, rezonoval, na nic mystického, co by jen vzdálené připomínalo OverUnity jsem nenarazil. Neříkám, ten jev jak jej popisuje Thane Heinz jo, ten opravdu funguje. Snad by se hodil pro kradení elektřiny ze sítě, protože by vám umožnil šidit měřáky jalovým výkonem vráceným do sítě. Jak říkám, "VE po česku". Myslím ale, že poslední měřáky na přípojkách už dokážou jalový výkon měřit a pěkně jej pokutovat, takže NEDOPORUČUJI!

Ono když se pořádně na to video "0033" podíváte, tak zjistíte, že na začátku má Akula střídu budících pulsů tak cca 1:5, ale od 2:40 je má kouzelným proutkem tak 1:2-3. A lampočki svítí úplně stejně. Skoro mi to připadá, že si ze světa dělá pěknou legraci. Takže, pokud neuvídím poctivý proud či napětí na poctivým ohmickým odporu může, alespoň co se týká mne, svítit třeba tisíc "lampoček", a určitě mne to nechá v klidu.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od lajos »

Zdálo se mi že akula funguje na 50Hz a na ferity z VN kteři pracujou většinou na 16kHz-je málo nebo mimo jejich účinný pracovní oblast. Na různých fotkách jsou také ferity, takže bůch ví co a jak se děje


E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od E_man »

Hm.., je pravda že jsem to trochu odflákl a považoval jsem frekvenci, kterou jsem nastavil za rezonanční frekvenci sekudárního resonančního obvodu. Když jsem si s tím dále pohrál, dostal jsem o něco lepší výsledek. Pro další zkoumání přikládám oscilográm kde CH1zelená - je průběh budícího proudu FETem snímaného na odporu 0.1R v emitoru FETu(3x0.1R paralelně x 3x v sérii) a CH2žlutá - průběh napětí na zátěžovém odporu 22R.
Střída budícich pulsů FETu odečtená z detailu průběhu je 2.9 : 25.5 usec.
Celé je to napájeno z dvouampérového zdroje LAMBDA 15V, kde odběr snímám na odporu 1R. Při tomto průběhu bylo napětí před odporem 1R 14.963V-(za odporem)14.572V=0.391A tedy příkon do systému je 14.572V x 0.391A = 5.7W. Za odporem 1R mám pak sérii filtračních kondíků, kterým dominuje elyt 3.3G/50V. A to ještě poměrně dost topí nechlazený FET s uváděným odporem 0.56R(při otevření) viz typ W13NK100Z (1000V - 13A - 0.56R), takže zapínám jen na nezbytnou dobu měření odběru. Další reserva je v lepším provedení přívodních vodičů a propojení filtráčních kondiků.
V prvním přibližení v tom stále nevidím OverUnity. Po lepčím přizpůsobení napájení to strčím do termosky s vodou a podíváme se pravdě do vočí (...do voči, ji pohleděl. A černé, a černé, moře snad, moře snad, pro ně neviděl ... :) )
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) E_man dne úte 10 bře 2015 15:38, celkem upraveno 1 x.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od Barbucha »

čau, pokud máš tento průběh na CH2, pak s největší pravděpodobností máš kapku rozdílné rezonanční frekvence obou větví. To potom dělá tuto paseku. Svůj vliv má i střída pulzů, ty zákmity u paty sestupné hrany občas vyvolají podobnou odezvu. Mám odzkoušeno. :pivko: :smoke: :bye:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od E_man »

Ještě přikládám detail průběhu proudu FETem (zelená) a napětí na zátěží 22R (žlutá).
Ono s těma resonancema je to vůbec divné. Já jsem si našel nejdříve resonanci na sekundaru, nastavil na ní frekvenci mikroprocesorem řízenými pulsy do maxima. Pak jsem odpojil sekundár a naladil kondíkama primár tak, aby byl v resonanci při stejné frekvenci i střídě. Primár mám bifilární 2x 8 osmiček tedy vlastne 2x 16z zapojených v sérii (Akula má jen jedno vinutí se 4 osmičkami tedy 8z na primáru a bez rezonance, na primáru, což mi totálně nefungovalo).
+napájení přivádím do středu bifiláru, na koncích mám resonanční primární kondík a jeden konec budím FETem na zem.
No a pak jsem to spustil společně s naladěným kondíkem na sekundáru a primáru.
Vzduchovou mezeru mám cca 2x 1mm vprostřed primárního toroidu (tlustý papendekl mezi obě půlky prostředního U-jádra.
A výsledek je jak vidíš. Ještě přikládám detail budícího proudu a napětí na zátěží.
Teď už jsem to rozdělal a ještě upravim napájení a vyměním FET a dám tlusté dráty a zkusím si s tím ještě pohrát.

P.S.
Možná, že stojí za zmínku idea, kterou sleduji.
BiToroid Transformátor(BiTT) pdle Thane Heinze vrácí do budícího obvodu generátoru jalový výkon (tedy proud posunutý od napětí o 90°C, opravuji o 90°). Ten však mohu (snad bych mohl) udržet vprimárním resonančním obvodu a vrácet zpátky. Toť má idea.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
ufon
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: ned 29 kvě 2011 10:52
Bydliště: Planéta X
Dal: 12 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od ufon »

Na tej schéme na tej zelenožltej cievke - cievkach nemaju byť kondenzátory, ale odpori s nizkou hodnotou.


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od Barbucha »

ufon píše:Na tej schéme na tej zelenožltej cievke - cievkach nemaju byť kondenzátory, ale odpori s nizkou hodnotou.
No, nechci se hádat co to vlastně je, jestli kondík nebo odpor protože to video není zase až tak zřetelné při záběru na to co je pověšené na cívkách, ale pokud mohu porovnat jak ta věc vypadá, tak se velmi nápadně podobá ruským MP kondíkům v kovovém pouzdře se skleněnými průchodkami, které používala především ruská armáda v elektronických zařízeních za komančů. Kromě toho, ty kondy tam mají smysl, protože by mohly tvořit rezonanční okruh, na rozdíl od odporu, který akorát žere, pokud si teda odmyslíme jeho zanedbatelnou parazitní kapacitu. :enaughty: :ethink: :bye:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od E_man »

Možná máš pravdu. Mně se zdálo, že když Akula hovoří o resonancí, že to musejí být kondensátory.
Thane Heinz také používá odpory s nízkou hodnotou. V jedné variantě koncem roku jsem dokonce používal zkrat. Akumulace odražené energie v tom vinutí s nízkou impedanci do zkratového proudu byla zajímavá, ale nepovedlo se mi z toho tehda v daném zapojení také nic dostat. Nevýhodu jsem viděl v tom, že s tím zkratovým proudem se nedalo nijak manipulovat, a musel se vracet zpět do zátěže ve stejném magnetickém obvodě a tím působí polovinu periody proti budícímu obvodu.
Až do dneška jsem to měl složené, a zkoušel jsem to s kondíkama. Zrovna dneska jsem to rozdělal a přemotávám to na jinou variantu, kterou chcí vyzkoušet. Zdá se mi, že po nabití kondíku mohu tu energii využit efektivněji zpětným elektronickým uplatněním v primáru ve vhodné fázi.
Je fakt, že se na tom dala provést spousta dalších zajímavých měření.
Teď sleduji myšlenku s resonancema v jiném uspořádání, ale je možné, že se k tomu ještě vrátím.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Akula0083

Příspěvek od Barbucha »

E_man píše:Možná máš pravdu. Mně se zdálo, že když Akula hovoří o resonancí, že to musejí být kondensátory.
.........
V zásadě je problém v tom, že krom těchto kondů tam žádné nejsou a pokud je to spínané obdelníkem, tak bez kondů tam nikdy rezonanci nedostaneš, alespoň si myslím, protože rezonance je v sínu. Není sice vyloučena nějaká pakřivka při mechanické rezonanci jádra, ale tomu bych moc nevěřil. To dlouho nevydrží. Vím, že se mi podařilo něco podobného naladit, byl tam i nějaký přebytek, ale jádro se strašně rychle zahřívalo a myslím, že by při i relativně krátkém provozu / 1-2min / spolehlivě explodovalo. Po 20ti sec jsi na něm neudržel ruku.
P.S apropo, možná to bude objevení ameriky, ale jen tak pro informaci. Duo generátor funkcí do 8MHz kde lze oba generátory fázové proti sobě posouvat. Je to na ebay za hubičku do 13ti stovek pří shipping free. Jmenuje se to UDB1308S a dá se to programovat přes USB z PC, je tam i frekvencmetr do 60MHz. Software verze z r2014 se mi nepodařilo rozchodit, i když te stažený od výrobce, ale od kamarádů rusů se mi podařilo sehnat verzy r2013 a ta jede. Mám pocit že verze 2014 je pro W7, kděžto 2013 jede na XPčkách.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Odpovědět

Zpět na „OPEN SOURCE PROJEKTY“