magnetický motor

Rôzne informácie o kluboch, ich aktivitách, aktuálne správy z domova i zo sveta ako i rôzne návody, inzeráty a podobne. Ale viac ako v minulosti sa budeme zameriavať na voľnú energiu.

Moderátor: Waldes

Odpovědět
bob
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: ned 11 úno 2007 22:23
Bydliště: SK
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

magmotor

Příspěvek od bob »

tiež som sa hral asi mesiac so zaručene fungujúcim a overeným magnet motorom z oceľovými guľami z elektrobastlírny, ale napriek dodržaniu návodu mne zaručene nefungoval. Ak sa ti to podarilo rozbehnúť "po svojom" tak úprimne gratulujem a len smelo do toho!!! napíš skúsenosti aj pre nás menj šťastných, ktorím sa to zatiaľ netočí. Dostal som maily od viacerích replikantov tohto motora aj s fotkami výtvorov a ticho sme sa priznali, že to nikomu z nás nebeží. Zaslúžiš si bodík za nápad a trpezlivosť .
BOB ;)


Bob
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Magnety

Příspěvek od Aquarius1 »

Potřebné magnety na stavbu zkoušky a možné další úpravy jsou k dostání na této adrese
http://www.neomag.cz/cz/katalog/feritov ... y--ferity/

Padesát kousků magnetů FH009 F30 40x20x10 mm vyjde cirka na 650Kč i s poštovným .Už jsem u nich nakupoval přes net a vše v pohodě a rychle.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Varianta

Příspěvek od Aquarius1 »

Nerad bych naštval ,,sabous" jeho práce je dobrá ale koumám a zajímá mne to tak jsem cos načmáral.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Pro doplnění

Příspěvek od Aquarius1 »

Byl jsem upozorněn na na nedostatky v kresbě tak to napravuji.Omlouvám se všem kterým jsem jakkoli pletl hlavu jelikož to není ,,Můj" nápad ale sabous a jeho týmu a již nebudu cokoliv k tomuto tématu dodávat ani se do něj plést.
Aby vše bylo jak má posílám celou kresbu.

Ps:Doufám že nebudu muset ještě domalovat stojan s ložisky,ty si snad dokáže představit i laik. :idea:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
jarop
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: stř 08 lis 2006 12:47
Bydliště: Košice
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od jarop »

Ja mám pocit, že na tej lavičke by mali mať magnety opačné polovanie. Jedna časť má severný pol orientovaný hore a druhá časť dole.
Ako inak by sa prevažovala lavička ?


Jaro
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

jarop píše:Ja mám pocit, že na tej lavičke by mali mať magnety opačné polovanie. Jedna časť má severný pol orientovaný hore a druhá časť dole.
Ako inak by sa prevažovala lavička ?
Taky by to šlo ale pak by musely být magnety na rotoru orientovány souhlasně,Mrkni se na fotky co poslal sabous a všimni si toho uštíplého magnetu ,přitahuje na obou stranách lavičky takže podle mne jsou orientovány tak jak jsem to nakreslil střídavě S-J na rotoru a na lavičce souhlasně.Otázkou je jakou funkci mají ty dva sloupky magnetů na druhé straně a ty magnety nalepené na tom hliníkovém rámu.Koule jsou nejspíše jako závaží překonávající mrtvý bod.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Omlouvám se ale po neustálých ,,vykašli se na to " a pod, přestávám cokoliv publikovat :evil: Možná mě to přejde ale teď mám tlak pěkně vysoko :x


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
blackjoe9
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: ned 02 bře 2008 1:16

Příspěvek od blackjoe9 »

Prosim sabousi povedz nám o tom viac, aj mna by zaujmalo "štartovanie"..


Sme až príliš ďaleko na to, aby sme prestali...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

SABOUS SOS

Příspěvek od martin11 »

...tady martin11 :lol: .....prosím sabous-i....napiš nám fakt něco víc.....v zákulisí se kvuli Tobě hádáme,že co tedy jako a jak....jedni tvrdí blbost...druzí.... ha genius....dostal jsi kladné karmičky...tak si jich važ...nejsou zadarmo...ale...stalin byl také 4 násobný hrdina...a.. :bhead:
tenhle smajlik patří stalinovi ....tak se nestyď hochu a vyfoť to co máč ...1 - z boku 2.zezhora 3 zezadu 4 zespoda....fršten zí..???? ....videa nás zas tak moc nepřesvědčují...animovat se dá cokoli...děkuji za všechny co jsou postiženi nemocí magnetické motory....latinsky magnetis motoralis domentos....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Vzkaz od sabous

Příspěvek od Aquarius1 »

Tohle mi dnes přišlo tak žádné emoce vážení ;)

ležím ve špitále jak se mi udělá lépe a pustí mě tak budem pokračovat zatím děkuji za zájem sabous. prosím pošli to ostatním nemám tady možnost internetu děkuji.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

sabousovi

Příspěvek od martin11 »

....omlouvám se Sabousovi...a na dálku posílám " uzdravovací vlny " také Akvariusovi , že jsem mu zvedl tlak.....také sobě , že jsem se nechal vytočit....a tak....doufam , že až bude lépe tak se dozvíme více......zdraví a zdraví všem martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

to znám

Příspěvek od jeff »

a opravdu to přijde líto, trávit tyto krásné dny ve špitálu. Tak se chlape brzo pořádně uzdrav, ať můžeš pokračovat v práci i zábavě a večer si dát pěknou porci třeba Protivínského Platanu 11. Doufám, že se brzy dočkáme, že ten mg. motor bude pohánět alespoň malinkatý kompresorek na tlačení piva :lol:

Jeff


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Aquarius1

Příspěvek od Iv »

Připojuji se k Jeffovi,tady je parta jak by řekli páni vědci "Bláznů",ale věř,že ti blázni dělají dějiny!!!!!Ne tituly!!!!Někdy mně taky houpne tlak že bych jim mohl tlakovat vodárnu,ale věř,sleduji Tě a držím Ti palce,vše bude dobré a potřeba si dělat ze života trochu šoufky,já vím,ikdyž to někdy moc bolí..........
a srdíčko neví kudy kam...Ahoj Ivan


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Připojuji se k Jeffovi

Příspěvek od Aquarius1 »

Díky za slova tohle člověk někdy opravdu potřebuje alespoň přečíst.Někdy mám stavy že bych se na to už vykašlal ale tohle forum a lidi v něm jsou dobrej motor.Jsem už v pohodě já se dlouho vztekat stejně neumím ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
jarop
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: stř 08 lis 2006 12:47
Bydliště: Košice
Dostal: 1 poděkování

sabous-mašina

Příspěvek od jarop »

Je niečo nového čo sa týka sabousa a jeho stroja ?


Jaro
Odpovědět

Zpět na „Asociacie UFO Badatelov - http://www.aufob.org“