magnetický motor

Rôzne informácie o kluboch, ich aktivitách, aktuálne správy z domova i zo sveta ako i rôzne návody, inzeráty a podobne. Ale viac ako v minulosti sa budeme zameriavať na voľnú energiu.

Moderátor: Waldes

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Nikde nic, sabous se už neozval ani nereaguje ne meil,prostě jako by ani nebyl.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »



martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

SABOUS

Příspěvek od martin11 »

...nooooo....sabous....klobouk dolů....jestli to není animace.....překrásně jednoduchý...jen nerozumím tomu proč to je na YOU TUBE...a my zde nic nevíme....lze to replikovat.....prsíme anonymního, co sem dal to video....protože si myslím , že to je SABOUS osobně...i pod anonym...piš piš piš..... budeme hltat....zdraví martin 11 :lol: za magnetáře od motorů :good:


... věřím, že se " TO " povede ......
Návštěvník

Re: SABOUS

Příspěvek od Návštěvník »

[quote="martin11........si myslím , že to je SABOUS osobně..... :good:[/quote]

Mýliš se.
P.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

sabous

Příspěvek od martin11 »

zdravím neznámého....v tomto případě...a rád...toleruji anonyma....
....jelikož jsem notoricky znám jako absolutní amater v oboru magnetické moroty a jiná hejblátka,,,to z titulu mého zaměstnánání a všeobecného vzdělání...
....mag motory jsou prostě moje tajná láska....na You tube jsem toho zhledl dost...nedá se vše postihnout ...lecos uniklo....ale...!!!! SABOUSA se zde realně mihl....prostě JE...Akvarius poslal smutnou zprávu...že je nemocen...osobně jsem mu...poslal.....uzdravující vlny.....to v uvozovkách....no ale ...náhle ...blesk z nebe... ...hle SABOUS motor....no čučim...jak Eskymák na pomeranč....tak prosím anonyme....jé já prosím anonyma...a tak je nemám rád....tak prosím anonyme.....něco bližšího....pro mě je magnet jako kanabis pro feťáka....tak mě nenech čekat....vem to jako dodatečnej dárek k narozkám.....mojim.....hele hele hele tak dík....škemrám jak malej o lízátko......martin11 :lol: :lol: p.s dvě sluníčka...to jsem nikdy neposlal!!!
...ještě dodatek....P...= peter ??? jestli jo tak :good:


... věřím, že se " TO " povede ......
sokol
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 16 lis 2008 14:18
Kontaktovat uživatele:

sabous motor

Příspěvek od sokol »

Zdravím, nějak ten sabous motor nechápu proč jsou z druhé strany ty magnety na sobě jako by tvořily tyč? A nevidím, že by na ně něco působilo a magnety po obvodu pusobí na ocelové kuličky to je divné. Příjde mi to celé nějaké podezřelé... :shock:


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: sabous motor

Příspěvek od gromit »

sokol píše:Zdravím, nějak ten sabous motor nechápu proč jsou z druhé strany ty magnety na sobě jako by tvořily tyč? A nevidím, že by na ně něco působilo a magnety po obvodu pusobí na ocelové kuličky to je divné. Příjde mi to celé nějaké podezřelé... :shock:
zdar - magnetické působení běžně nevidíš - ty magnety na tyči budou docela reagovat i s těmi obvodovými a protože celá konstrukce je z nějakého pertinaxu, tak trochu i s tím kývadlem vepředu - už jsi něco zkoušel postavit?


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
bob
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: ned 11 úno 2007 22:23
Bydliště: SK
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

sabous

Příspěvek od bob »

To video na trubke je to isté, ktoré je na prvej stránke tohto vlákna, Ten motor som urobil podľa videa, aquarisovho nákresu a sabousových fotiek, ale nevydrží sa točiť bez pomoci.
Asi som niečo zanedbal abo neurobil správne.
S pozdravom BOB


Bob
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Z toho si nic nedělej,taky jsem zkoušel laboroval a výsledek nic.Buď je to kachna nebo jsme něco přehlédli.Dnes jsem opět psal Sabousovi e-mail tak se snad už ozve,ozval se jen dvakrát a od té doby nic,bohužel.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »



Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »



Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Jo tohle tady zná asi každý,pokud vím tak sabous tenhle princip také zkoušel a nic.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
sokol
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 16 lis 2008 14:18
Kontaktovat uživatele:

Re: sabous motor

Příspěvek od sokol »

gromit píše:
sokol píše:Zdravím, nějak ten sabous motor nechápu proč jsou z druhé strany ty magnety na sobě jako by tvořily tyč? A nevidím, že by na ně něco působilo a magnety po obvodu pusobí na ocelové kuličky to je divné. Příjde mi to celé nějaké podezřelé... :shock:
zdar - magnetické působení běžně nevidíš - ty magnety na tyči budou docela reagovat i s těmi obvodovými a protože celá konstrukce je z nějakého pertinaxu, tak trochu i s tím kývadlem vepředu - už jsi něco zkoušel postavit?

ahoj - i tak se mi to zdá dost daleko od sebe na běžné feritové magnety kdyby to byl aspon neodým tak snad jo... chtelo by to udělat kopii :D . Jinak jsem ještě nic takového postavit nezkoušel, běžně sice stavím stroje pro robotiku ale to je jen v praci s magnetismen zatím zkušenosti nemám a co se týká M. pohonů jsem úplný chekako - zelenáč. Díval jsem se na perendev vypadá, že by i mohl fungovat má to i patent. Kdo ví.....


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

musim reagovat

Příspěvek od martin11 »

musim reagovat na elektrobastlírnu...viz planek na ten motor....jakožto člověk, který vůbec nerozumí technice....konstatuji, že plánek vypadá velmi ale velmi dobře....věrohodně vypadá i počítačová animace a grafy...ty jsou obvzláště povedené....hezky výtvarně barevné....ale
.....tohle NIKDY NEMŮŽE FUNGOVAT JAKO MAGNETICKÝ MOTOR...
...je mi líto lidí kteří to pracně a v naději vypilují vysoustruží a poskládají....a budou hledat a hledat a hledat, kde že maj chybu..proč se to kurvahoši netočí...chybu nemají nikde...podle plánku....ale jako ftípek.....dobrý.....
mám také něco takového....ale každého předem varuju , že to nefunguje !!!!.......zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: sabous motor

Příspěvek od gromit »

sokol píše:
gromit píše:
sokol píše:Zdravím, nějak ten sabous motor nechápu proč jsou z druhé strany ty magnety na sobě jako by tvořily tyč? A nevidím, že by na ně něco působilo a magnety po obvodu pusobí na ocelové kuličky to je divné. Příjde mi to celé nějaké podezřelé... :shock:
zdar - magnetické působení běžně nevidíš - ty magnety na tyči budou docela reagovat i s těmi obvodovými a protože celá konstrukce je z nějakého pertinaxu, tak trochu i s tím kývadlem vepředu - už jsi něco zkoušel postavit?

ahoj - i tak se mi to zdá dost daleko od sebe na běžné feritové magnety kdyby to byl aspon neodým tak snad jo... chtelo by to udělat kopii :D . Jinak jsem ještě nic takového postavit nezkoušel, běžně sice stavím stroje pro robotiku ale to je jen v praci s magnetismen zatím zkušenosti nemám a co se týká M. pohonů jsem úplný chekako - zelenáč. Díval jsem se na perendev vypadá, že by i mohl fungovat má to i patent. Kdo ví.....
tak to pardon a klobouk dolů - to máš velkou výhodu - pro tebe by neměl být velký problém navrhnout si a postavit mechaniku... docela závidím :) ... kopií toho původního V gate modelu z Elektro-bastlírny bylo asi celá řada, ale výsledky se dají tušit jen podle příspěvků v tamní diskuzi - sabous to "vytunil" a poslal sem. Ty ferity co tam má mi přijdou dost macatý, aby měly nějakou sílu (mám pár obyčejných "nástěnkových" a reagují na sebe znatelně už od 4-5cm, vyskočit dokážou i 2cm)
...a ještě k tomu (originál - na začátku vlákna) videu točícího se motoru - zhruba uprostřed je slyšet nějaký komentář, který jsem identifikoval jako "zpomaluje"... :(


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Odpovědět

Zpět na „Asociacie UFO Badatelov - http://www.aufob.org“