Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je sob 25 led 2020 17:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: a je šmitec.....
PříspěvekNapsal: ned 23 lis 2008 17:18 
asi před hodkou vypadli poslední účastníci setkání.
Jeff konečně mohl zamknout hospodu a šel se věnovat nějakýmu bohulibýmu bádání.
Bylo to moc poučný a kdo nedorazil, tak fak prohloupil.
Tak zase na jaře kucí...
habana :P

Předmět příspěvku: 007
PříspěvekNapsal: ned 23 lis 2008 17:33 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 03 bře 2007 14:40
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 4
Ziskaná ocenění: 7
Děkuji Rivalovi a Všem , že vydrželi to moje kecání a tajně doufám , že jste si z toho vybrali něco ke svému užitku . :pivko:
Rád jsem se s Vámi opět potkal . :smoke:

Předmět příspěvku: Taky sme uz doma...
PříspěvekNapsal: ned 23 lis 2008 19:39 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 05 dub 2008 20:46
Images: 0
Darovaná ocenění: 51
Ziskaná ocenění: 22
i s ekowatt-em sme dorazili v pohode koosek poobede, cesta v pohode, leteli sme nizko .. vlastne primo nad par vrakmi co jeli vysokou...

Jeffe, Rivale a taky vsi ucastnici - DIK moc - me prvni a doufam, ze ne posleni ...

Tak zatim, at se dari!

Předmět příspěvku: Setkání
PříspěvekNapsal: ned 23 lis 2008 20:04 
Pripájam sa k poďakovaniu za zorganizovanie super stretnutia.

Ďakujem Hara

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 23 lis 2008 20:05 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 26 zář 2007 23:23
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 1726
Ziskaná ocenění: 2450
Bylo moc fajn setkat se s "nicky" naživo, a ještě lepší vidět na vlastní bulvy, že se vývoj posunuje mílovými kroky neúprosně vpřed, a to i přes to, že na některých vláknech to tak "zpoza obloka naozaj nevyzerá". Díky všem - poota

Předmět příspěvku: navrat
PříspěvekNapsal: ned 23 lis 2008 22:59 
Stálý člen

Registrace: stř 16 led 2008 12:35
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
tak uz som doma aj ja,cesta bola hrozna,sneh na ceste spravil svoje ;-) tak a teraz som zvedavy, kto sa prizna-nezostal niekomu kluc od studia vo vacku?Sme ho v noci pracne hladali :-P

Předmět příspěvku: tak zase na jaře v Brně
PříspěvekNapsal: pon 24 lis 2008 0:32 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
Jsem rád, že se nám setkání vydařilo, má na tom každý z nás svůj podíl, ať už my s Rivalem jakožto organizátoři, pak včichni, kteří nám přivezli předvést výsledky své práce, aby nám dali inspiraci a ukázali, že nic není nemožné, i ti ostatní, kteří se přijeli podívat a teprve se rozhodují, co vlastně a jestli vůbec budou sami tvořit. Děkuji všem za pochopení a trpělivost v průběhu akce a vlastně i za účast.

Jeff

p.s. Klíč se dnes našel a odnesl ho někdo úúúplně jiný. Je na světě!

Profil  ICQ 

Předmět příspěvku: tak jsem zase nespal
PříspěvekNapsal: pon 24 lis 2008 8:31 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 17 led 2008 17:08
Darovaná ocenění: 385
Ziskaná ocenění: 243
...kdo byl u Jeffa ...tak ví o čem píšu....nejdříve všem...SAO-vi , Novákovi Lubovi, Ilemovi a JOVA-ovi a všem co něco předváděli poděkování....dík za krásný ukázky....Stirlingy makali na hrníčcích s čajem jak steklý.....stejně jsem nepochopil jak je to možný....parní strojek JOVA....kouzelná mechanila...Lajoš se snažil nad zářičema zachechtat...to nevím jak dopadlo....POOTA občas na někoho šáhl, aby mu ulevil od bolestí.....mě osobně také...dodatečně velkej dík..ach ta moje páteř....nad mým mag.motorem zuřivá debata...že ba to mohlo fungovat tak a tak....nefunguje...mrcha magnet..Karel m a sympatické osobní seznámení...a pak tři zlatý hřebíky.....první...SAO...a jak to tedy udělat.....vyvíječ....ukázka lepení...hezky to voní.....navinutí spirálky.....bože jak je to jednoduchý , když se to umí....a info kolem toho....jen to zamrzání se stále nevyřešilo....takže nejlepší je řešení vyndavací z auta.....ale nevím teď kdo mi to ukazoval..ale fotky jsou na SAO vláknu.....takovej malej držáček bub bub za vteřinu vyndaný a zas tam daný.....druhej zlatej ILEM a studená fůze.....moc hezký....ale je tam nějaká dioda a to už nechápu....ale lezla z toho horká pára...a venku byla zima.....no a třetí...ten jsem nechal nakonec NOVÁK...Luba.....raketovej motor....ocelová svítící koule vývěva a vyvíječ injekční stříkačka...PB bomba s plynem pospojovaný .....škrt......rachot......ocelová koule svítí.....kapka vody......plameny a vedro jak hrom......pro mě ...Karkulku Červenou.....nepopsatelný zážitek....tady je budoucnost....200kW /h za 6 kč.-víc popisovat nebudu.......protože jsem z toho nespal jak se mi to líbilo.
....no a dík tedy Rivalovi....za CD s historií...a Jeffovi fakt dobrý pivo... a Habanovi za koloid.....a osobně ještě JOVA za moštík....jablíčkovej .... mňam...gly gly gly.....a Ilemovi za jablíčka.....tak.....na jaře v Brně
zdraví všechny...jedinej co ničemu nerozumí :oops: .....martin11 :lol:

Předmět příspěvku: vizitky
PříspěvekNapsal: pon 24 lis 2008 9:04 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 21 lis 2006 12:01
Ziskaná ocenění: 6
Rivale díky za ty vizitky, konečně si za těmi většinou nic neříkajícími nicky můžu představit i konkrétní lidičky. JOVA :)

Profil Zobrazit autorovy stránky   

Předmět příspěvku: martin
PříspěvekNapsal: pon 24 lis 2008 18:42 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 20 srp 2006 16:33
Darovaná ocenění: 8
Ziskaná ocenění: 39
Je mi jasný,že někteří z vás to musí ještě "ztrávit".Ani jste si nikdo nevšiml.že jsem za těch pár minut "spálil" přes dvě deci vody a nikdo se v místnosti nedusil a ani neotrávil.Ve vláknu to ale nikdy nebudu prezentovat.Tohle patří pouze mezi úzkou skupinu zájemců a i tak si myslím,že mě následovat bude pouze několik jedinců.Hodně zdaru!

Předmět příspěvku: setkání
PříspěvekNapsal: pon 24 lis 2008 20:28 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 09 led 2007 13:49
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 21
Děkuji Přírodě za milá a neočekávaná setkání. Vám všem děkuji.
Kouř už jsem rozdejchal.
Však ono to půjde, už je to i vidět, zatím ne všude, ale neva.
K.

Profil Zobrazit autorovy stránky   

Předmět příspěvku: setkání
PříspěvekNapsal: pon 24 lis 2008 22:16 
Stálý člen

Registrace: pát 05 zář 2008 11:20
Zdravím lidi. Setkání bylo výborné. Příště si musím udělat čas na celý víkend. Ukázky ani nelze popsat. To se musí vidět. Zdaleka netušíme co je za energii v kapce vody. Sao, Ilem, další(plete se mi kdo co měl )a především Novák jsou toho jasným důkazem. Díky všem, kteří se na organizaci podíleli.

Předmět příspěvku: Podakovanie za ucast !
PříspěvekNapsal: pon 24 lis 2008 23:52 
Nový člen

Registrace: úte 18 lis 2008 14:03
Zdravim vsetkych, ktori boli zucastneni na stretnuti.

Hlasim statny prichod domov na slovensko v dnesnych rannych hodinach okolo 8:00 ! :-) Trosku nam to islo pomalsie na vasom uzemi ako na nasom, kedze ste pri prvej nadielke snehu, boli obdarovani viacej ako mi ! :-)
Chcem vlastne podakovat takto oficialne organizatorom stretnutia, cize Jeffovi a Rivalovi, za to, ze ako novacikovia na tomto fore sme, ja a Eter mohli byt tento vykend medzi vami. Velmi si vazim tu moznost byt s takymi ludmi, ktori navstevuju toto forum a na ktorych je vydied otvorenu mysel pre mnoho smerov fungovania a vyuzitia VE. Ked sme tam prisli, tak to sme so sebou nemali az tak vela batoziny, ako ked sme odtial odchadzali. Preco ?, no lebo sme si so sebou odniesli viac informacii a vedomosti ! :-) Aj ked nemam moznost porovnavat s predoslimi stretnutiami, ale toto bolo pre mna ozaj plodne. Ja zvyknem vraviet, ze ziadna alternativna komunikacia medzi ludmi nenahradi osobne stretnutia ! Mne osobne nestaci len citat prispevky nicku, ale realne s nim rozpravat.
Nesmiem zabudnut ani na pochvalu gulasiku a kvasnicoveho od Jeffa, Habanov \\\"romadůrkový pivní humusek\\\" atd.
Pre mna toto vsetko malo vecsi vyznam ako som cakal, lebo v nedelu mi este spravil Jeff exkurziu v studiu. To je totiz tak isto mojim konickom.
Este raz, dakujem vsetkym zucastnenym !
Uz sa tesim na dalsie stretnutie ! :-)

Předmět příspěvku: Sraz
PříspěvekNapsal: stř 26 lis 2008 12:54 
Hlavní admin

Registrace: stř 16 lis 2005 10:44
Darovaná ocenění: 14
Ziskaná ocenění: 173
Upřímně mne těší, že se sraz tolik líbil. Opravdu se povedl a můj dík patří Vám všem. Obzvláště si cením Jeffa, že dokázal vše organizačně velmi dobře zařídit :good:. Když to klapne vypadá to jednoduše, ale opak je pravdou. Nesmírně si cením všech přednášejících, kteří nám nezištně od prezentovali výsledky své dosavadní práce a zodpověděli spousty upřesňujících dotazů. Děkuji Vám všem za vytvoření perfektní atmosféry. Byla to radost vidět, že při komunikaci z očí do očí vůbec nedochází k některým ostřejším "nedorozuměním" jak se občas zde na fóru děje. Osobní kontakt je prostě osobní kontakt...

Už teď se moc těším na Vás všechny na jarním setkání v Brně !!! :mrgreen:

Profil Zobrazit autorovy stránky  Personal album  

Předmět příspěvku: setkání na jaře u SAO
PříspěvekNapsal: stř 26 lis 2008 13:34 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 17 led 2008 17:08
Darovaná ocenění: 385
Ziskaná ocenění: 243
....zdravím všechny....já vím , že budou Vánoce a Velikonoce, ale mohl by se naznačit nějaký předběžný termín na květen 2009. také by se mohlo založit vlákno SETKÁNÍ BRNO 09. nechám to na oganisátorech.....Rival a SAO....ale už se těším....bude zase teplo..... zatím hezký den všem martin11 :lol: :bye: :pivko:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]