Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je pon 16 pro 2019 13:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Podzimní sraz 2008
PříspěvekNapsal: pon 22 zář 2008 23:54 
Hlavní admin

Registrace: stř 16 lis 2005 10:44
Images: 0
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 14
Ziskaná ocenění: 173
Přátelé, mám tu milou povinnost oznámit Vám, že pro letošní podzimní setkání v Praze u Jeffa jsou vybrány tyto dva termíny 17. 10. a 24. 10. Záleží na Vás, který termín se ukáže jako vhodnější. Takže prosím o kratičké info od všech, kteří mají zájem se tohoto setkání osobně zúčastnit. Všechny Vaše nápady ohledně programu jsou jako vždy vítány ;).

Profil Zobrazit autorovy stránky  Personal album  

Předmět příspěvku: Re: Podzimní setkání v Praze u Jeffa - 2008
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 1:30 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 19 črc 2008 3:10
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 5
Ziskaná ocenění: 64
Rival píše:
Přátelé, mám tu milou povinnost oznámit Vám, že pro letošní podzimní setkání v Praze u Jeffa jsou vybrány tyto dva termíny 17. 10. a 24. 10. Záleží na Vás, který termín se ukáže jako vhodnější. Takže prosím o kratičké info od všech, kteří mají zájem se tohoto setkání osobně zúčastnit. Všechny Vaše nápady ohledně programu jsou jako vždy vítány ;).

Osobně mi je termín docela jedno. Přizpůsobím se většině. A programem by mohly být Windows alá Amsterdam, neboli, osvědčené, víno, zpěv a ženy. Znáte to: kam :devil: nemůže, nastrčí babu. :laugh: :pivko: :smoke: :bye:

Předmět příspěvku: Podzimní setkání v Praze u Jeffa - 2008
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 9:35 
Stálý člen

Registrace: ned 01 čer 2008 23:09
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
Nováčky jako jsem já by jistě zajímalo jaké jsou podmínky učasti....Je to počet příspěvků?Množství karmy?......

S pozdravem

Carpy

Předmět příspěvku: carpy
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 9:48 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Darovaná ocenění: 468
Ziskaná ocenění: 204
Účastníci jsou hodnoceny podle počtu vypitých piv, jiné další podmínky neznám? Spacák sebou, hlásím svou účast také, ať může Jeff počítat.

Předmět příspěvku: Re: Podzimní setkání v Praze u Jeffa - 2008
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 10:31 
Hlavní admin

Registrace: stř 16 lis 2005 10:44
Darovaná ocenění: 14
Ziskaná ocenění: 173
carpy.t píše:
Nováčky jako jsem já by jistě zajímalo jaké jsou podmínky učasti....Je to počet příspěvků?Množství karmy?......

S pozdravem

Carpy

Jedinou podmínkou účasti je dobrá nálada a chuť poznat ostatní nadšence z tohoto fóra :mrgreen:. Při nezávazných debatách obvykle vznikají nová přátelství a člověk se dozví i ledacos zajímavého...

Jeff sem určitě písne info o možnosti přespání, jídle a pití. Kdo chce může si připravit malou prezentaci svých dosažených výsledků, případně se podělit o nějaké zajímavé myšlenky. K dispozici je projektor i tabule s křídama.

A samozřejmě nezapomeňte přivézt své doma postavené vyvíječe, magnetické motory, spořiče, zařízení na výrobu koloidního stříbra... prostě vše, co by ostatní mohlo inspirovat a ukázat jim jak vypadá realizace některých na fóru prezentovaných zařízení v praxi. Mohu prozradit, že o takové věci je vždy obrovský zájem.

Také se osvědčilo sbírání zajímavých souborů (videa, fotky, patenty, články) na CD (DVD). Takže pokud někdo něco takového máte vezměte vše sebou. Vytvoříme jedno velké CD nebo DVD, které si bude moci každý zkopírovat. Nic nezkazíte pokud si přibalíte pár vlastních prázdných CD nebo DVD nosičů.

Předpokládám, že zde bude možnost koupit si první kompletní zálohu celého fóra. O tom napíšu více v samostatném příspěvku.

Ještě jsem se nezmínil o vizitkách. Každý dostane vizitku se svou přezdívkou. Chci požádat o její viditelné nošení. Staří pardálové se sice vzájemně znají, ale novým příchozím to nesmírně ulehčí jejich situaci. A velmi to usnadní vzájemnou komunikaci.

Pokud jsou nějaké další dotazy.... klidně se ptejte ;).

Profil Zobrazit autorovy stránky  Personal album  

Předmět příspěvku: jo jo
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 11:50 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 09 led 2007 13:49
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 21
přijedu autem které jsem koupil, když jsem nesehnal místenky :D .....
zatím je tam jeden spořič aspoň jeden další přibude , jediný co mně mrzí je to , že to šetří zatím málo.
K.

Profil Zobrazit autorovy stránky   

Předmět příspěvku: A zase je to tady!
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 15:55 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
Léto nám uběhlo, leccos se přihodilo, vyřešilo, nebo nevyřešilo a k vůli tomu, aby se mohlo řešit dál a možná i snadněji, dáváme dohromady další pravidelný sraz obce vodíkářské, magnetářské, orgonové.... snad jsem na žádnou nezapomněl, zkrátka setkání všech fandů volné energie.
Jak už výše psal Rival, začátek je během pátku, jak kdo přijede. Pátek je spíše seznamovací s večerním volným programem, posezení u piva, něco k jídlu bude taky. Oficiální část začíná v sobotu mezi 9 - 10h ráno dle dohodnutého programu. K dispozici je tabule s křídama, videoprojektor a samozřejmě i celá hospoda až do 18h, kdy je otevírací hodina pro veřejnost. Během dne bude zajištěno občerstvení včetně teplého jídla na oběd. Pokud by se všechno nestihlo, můžeme pokračovat ještě celou neděli. Na spaní nechť si každý vezme spacák a nějakou tu karimatku, spát se bude v dílně u Habany a ve studiu. Kdo by chtěl vědět víc podrobností, ať mi pošle SZ.

Jeff

p.s.Tentokrát bude vše zajištěno k všeobecné spokojenosti

Profil  ICQ 

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 16:19 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 25 zář 2006 21:52
Darovaná ocenění: 74
Ziskaná ocenění: 350
Preferuju pozdější termín, pokud možno, ještě pozdější, než navržený. Zima se zeptala, co jsem dělal v létě, a já zjistil, že jsem zase nic nestihl.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 16:24 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 09 led 2007 13:49
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 21
Ilem píše:
Preferuju pozdější termín, pokud možno, ještě pozdější, než navržený. Zima se zeptala, co jsem dělal v létě, a já zjistil, že jsem zase nic nestihl.

Pozdější termín by byl lepší i pro mně, ale přizpůsobit se není až tak nemožné.
K.

Předmět příspěvku: martin11
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 16:42 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 17 led 2008 17:08
Darovaná ocenění: 385
Ziskaná ocenění: 243
...zdravím všechny.....prosím prosím až 24. ja 17 nemůžu..... a bude větší zima a tam bude hezky milo a teplíčko a dobrý pifko a gulášek a hliník přijede z Humpolce......co vy všichni co jste tam už byli..... zdravím všechny .... a vezmu s sebou lepší foťák a udělám vám - nám společnou fotku....martin11 p.s .....a založíme společnost " za lepší vědu bez vědeckého zatížení " t.j Einstein ano, ale možná to jde i jinak :jump:
...osobně jsem na tom jako Ilem.....zima se zeptá a já v létě nic ... tak by i možná bylo lepší, jak budou mít možnost naše " kapacity "...15.11 to už bude dobře mrznout...vzpomeňte si na mě :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 17:09 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 21 lis 2006 12:01
Ziskaná ocenění: 6
Také bych se klonil k pozdějšímu termínu, 24. nemůžu. Pravdou je že moje případná nepřítomnost zase takovou ztrátou pro sraz nebude. :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 19:18 
Zasloužilý člen

Ilem píše:
..... Zima se zeptala, co jsem dělal v létě, a já zjistil, že jsem zase nic nestihl.

To je akorát výmluva, ten kdo nepochopil že se nikdy nic nestihne tak jak to předpokládal, je nenapravitelná idealista, optimista, nebo nevědomky obalamuceje sám sebe. Hele, mě je 54 a až na několik málo světlých vyjímek jsem nikdy nic nestačil jak jsem si představoval. Vždycky ten skurvený časoprostor byl rychlejší než já. Akorát doufám že ta zubatá bude mít stejný přístup jako já a nebude příliš aktivní.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 20:05 
Stálý člen

Registrace: ned 02 bře 2008 2:16
Ziskaná ocenění: 0
Ja by som tiež rád išiel, ale: 1. Nemám dokončený m.motor..
2. Som moc mladý...
Pokiaľ bude niake stretnutie na jar určite sa tam objavím aj s funkčným m.m. :lol: ;)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 21:38 
Zasloužilý člen

blackjoe9 píše:
Ja by som tiež rád išiel, ale: 1. Nemám dokončený m.motor..
2. Som moc mladý...
Pokiaľ bude niake stretnutie na jar určite sa tam objavím aj s funkčným m.m. :lol: ;)

ADD 1: odpověď je o řádku výše.
ADD 2: pokud místo piva nemáš ve flašče mléko a místo trenclí pemprsky tak je to ok. Psát a mluvit dovedeš tak o co kráčí.

Přílohy:
24-Ježibaba.MP3 [592.86 KiB]
509 krát

Naposledy upravil Barbucha dne stř 24 zář 2008 2:31, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 23 zář 2008 21:50 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 25 zář 2006 21:52
Darovaná ocenění: 74
Ziskaná ocenění: 350
Barbucha píše:
To je akorát výmluva, ten kdo nepochopil že se nikdy nic nestihne tak jak to předpokládal, je nenapravitelná idealista, optimista, nebo nevědomky obalamuceje sám sebe. Hele, mě je 54 a až na několik málo světlých vyjímek jsem nikdy nic nestačil jak jsem si představoval. Vždycky ten skurvený časoprostor byl rychlejší než já. Akorát doufám že ta zubatá bude mít stejný přístup jako já a nebude příliš aktivní.
Tobě se to řekne, když nemáš v baráku 18 st C.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]