Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je úte 10 pro 2019 13:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jarní sraz 2008
PříspěvekNapsal: ned 23 bře 2008 17:28 
Hlavní admin

Registrace: stř 16 lis 2005 10:44
Images: 0
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 14
Ziskaná ocenění: 173
Přátelé, už nastal ten správný čas, začít plánovat letošní první setkání příznivců tohoto fóra. Jeff ještě upřesní vyhovující termín a společně pak zkusíme vymyslet program a všechny potřebné náležitosti. Jestli máte nějaké nápady... sem s nima :-)

Naposledy upravil Rival dne úte 27 kvě 2008 8:46, celkově upraveno 1

Profil Zobrazit autorovy stránky  Personal album  

Předmět příspěvku: a zase snad přijde i jaro...
PříspěvekNapsal: ned 23 bře 2008 17:53 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
Je to tak, zima alespoň podle kalendáře je za námi a abychom zůstali věrni tradicím, tak podle loňského roku by měl být koncem dubna sraz všech milovníků vodíku, magnetů a vůbec všeho, co se volné energie týká. Ti z vás, kteří jste zde už byli, víte o co se jedná, novým zájemcům nově sdělíme podrobnosti.
Díval jsem se do kalendáře a nabízejí se dva termíny a sice pátek 18. 4. 2008 a 25. 4. 2008, případně i pátek 2. 5. 2008, ale to už je květen. Termín se vybere podle toho, které datum bude vyhovovat největšímu počtu zájemců. Celá akce bude trvat od pátku do neděle, je na každém kdy se dostaví. Zahájení bude s prvním příchozím.

Jeff

Profil  ICQ 

Předmět příspěvku: Re: a zase snad přijde i jaro...
PříspěvekNapsal: ned 23 bře 2008 18:22 
jeff píše:
Je to tak, zima alespoň podle kalendáře je za námi a abychom zůstali věrni tradicím, tak podle loňského roku by měl být koncem dubna sraz všech milovníků vodíku, magnetů a vůbec všeho, co se volné energie týká. Ti z vás, kteří jste zde už byli, víte o co se jedná, novým zájemcům nově sdělíme podrobnosti.
Díval jsem se do kalendáře a nabízejí se dva termíny a sice pátek 18. 4. 2008 a 25. 4. 2008, případně i pátek 2. 5. 2008, ale to už je květen. Termín se vybere podle toho, které datum bude vyhovovat největšímu počtu zájemců. Celá akce bude trvat od pátku do neděle, je na každém kdy se dostaví. Zahájení bude s prvním příchozím.

Jeff

No senza, už konečně zase budou moje proslulý Romadůrky slavit pivní svátek :P

Předmět příspěvku: setkání u Jeffa
PříspěvekNapsal: stř 02 dub 2008 19:33 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 17 led 2008 17:08
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 385
Ziskaná ocenění: 243
...jo a bude také gulášek ?....posledně..na podzim byl fakt dobrej..a to pivínko.....jen se přiznám že nestačím sestrojit ten magnetickej hvězdicovej 6 ti válec....tak přivezu alespoň papírovou maketu jako inspiraci pro následníky...přivezu JEN ten zobrazovač magnetických čar....termín jakýkoliv mam to jen 50 km ....na setkání se všemi se těší Martin11 :lol:

Předmět příspěvku: Sraz
PříspěvekNapsal: stř 02 dub 2008 20:37 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 20 srp 2006 16:33
Darovaná ocenění: 8
Ziskaná ocenění: 39
Byl jsem na každém srazu,budu tam i teď.Tentokrát ale budu sedět v koutě!!

Předmět příspěvku: Re: Sraz
PříspěvekNapsal: pon 07 dub 2008 21:06 
Stálý člen

Registrace: úte 06 úno 2007 16:50
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
Novák píše:
Byl jsem na každém srazu,budu tam i teď.Tentokrát ale budu sedět v koutě!!

Nebudeš tam mít svůj influenční stroj?

Předmět příspěvku: setkání 2. 5 ???
PříspěvekNapsal: pon 07 dub 2008 21:21 
Zasloužilý člen

navrhuji setkání 2. - 3. května vyjádřete se konečně všichni co maj zájem.....Jeff navrhl 2 termíny 18 je už dost brzy....tak...všichni kdo chce napište SEM...!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pivko: .....Martin11

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07 dub 2008 21:30 
Cau kluci.Vubec vas neznám ,ale rád bych se na vas podival.Můžu?Taky neco tvořim kolem vodíku ,atd.Ted se snažim neco udelat do auta ,ale zatim nic... Jediný co mi 100% funguje je vivíječ vodíku na 240V a udelal jsem si z toho kyslíkovodíkovou svářečku a je to fajn...

PříspěvekNapsal: pon 07 dub 2008 23:22 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 17 led 2007 2:59
Ziskaná ocenění: 1
jeff píše:

Jeff

skor to vidim na ten 2 maj lebo 25 treba odovzdat dph takze bude frmol

PříspěvekNapsal: úte 08 dub 2008 0:45 
belamachina píše:
jeff píše:

Jeff

skor to vidim na ten 2 maj lebo 25 treba odovzdat dph takze bude frmol

S tim DPHáčkem má belamachina pravdu.
A termín 2. května je senza.
Mám ten den náhodou narozeniny, a tož poteče asi pívo zadara, cooo???? (zařídí Jeff) :P :P :P
......ale určitě poteče zadara koloidek. kdo bude potřebovat, dostane koloidu tolik, co pobere.
Jen mi prosím písněte na SZ, kdo a kolik budete chtít litránků, musím dovalit vodu a taky odpovídající počet a potažmo i objem nádob.
Za tímto účelem dovalím svůj cestovní výrobník koloidku s výstavem 0,7l koloidku za 47 minut. můžeme vařit po celé dny a pokud vystačí voda... :P
podle propočtů za 24 hod se dá mým speciálnám cestovním výrobníkem udělat 16,8 litru koloidku.
Dva dny setkání tedy teoreticky dají tak 33,6 litránků koloidku.
A vezmeme li i polovinu pátku, tak je to celých 42 litránků zcela a naprosto bezbarvého moku.
Nepočítejte prosím nyní cenu vyrobené kapaliny, bude opravdu zadarmo.
A zvu tedy i našeho významného alchymistu gewa, i když tedy gewo jaksi požívá zcela zásadně koloidek žlutě zbarvený, aby ochutnal z mé hnusné, bezbarvé dílny. :P
A jestli tedy bude až velký zájem, tak mohu nějaký ten hekťáček koloidku předvyrobit pár dní před setkáním, aby se dostalo na všechny. :roll: :roll:
Musím mít ale předem hlášku na SZ.
habana

Předmět příspěvku: tak jo
PříspěvekNapsal: úte 08 dub 2008 10:44 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
Doba nám zase kousek pokročila a aby se vše stihlo domluvit, bude asi ten 2. květen rozumný. Takže 2. květen beru jako závazný termín! Bude to zajímavý týden, protože ve středu 30. 4. jsou Čarodějnice a to je akce, kterou zde též pořádáme, ale to nevadí - máme volný den 1. 5. , což je Svátek práce a v tento den pracovat nebudeme ani my. Kdo má něco zajímavého funkčního, může se pochlubit, jistě to ostatní ocení, ať už to bude vodíkové auto, magnetický motor, infulenční generátor, nebo třeba vrtulník. Případné další dotazy zodpovím zde na vlákně, plánek cesty pak na SZ.
:jump: Pozor! Blíží se začátek odpočtu! :jump:

Jeff

Profil  ICQ 

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08 dub 2008 11:13 
Stálý člen

Registrace: úte 06 úno 2007 16:50
Jsem taky pro 2. kveten.
Jsem pro ustavení pražského týmu kolem Testatiky.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08 dub 2008 11:46 
Stálý člen

Registrace: stř 16 led 2008 12:35
ak by mal niekto zaujem, pojdem trasou Zilina, Trencin, Brno, Praha.Auto bude pohanane olejnatymi rastlinkami :-) zatial mam volne miesto, kto chce z SK moze sa ku mne pridat.

Předmět příspěvku: vzkaz pro LUKAS... anonymní
PříspěvekNapsal: úte 08 dub 2008 14:39 
Zasloužilý člen

.LUKAS anonym......zdravim....pokud mužeš ozvi se na moji soukromou adresu ohledně vodik kyslik svařečka....zajímá mě ten vodík...nebo napiš ...třeba na toto vlákno i když to sem nepatří ... jaký má příkon vyvíječ ve W. a jak je celé zařízení velké... mam nějaký nápad a rád bych ho konzultoval....zatim soukromě...nebo napiš na pithart@atlas.cz[/b]

Předmět příspěvku: co so sebou
PříspěvekNapsal: úte 08 dub 2008 16:07 
Stálý člen

Registrace: stř 16 led 2008 12:35
bol by som rad, ak by mi niekto cez SZ dal blizsie info, co vsetko si treba zobrat so sebou (slivovica je samozrejme uz nachystana :-P ) napr. stan, spacak....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]