Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je čtv 12 pro 2019 16:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz u Jeffa 2016
PříspěvekNapsal: čtv 26 kvě 2016 16:10 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
Tak zítra, případně pozítří, v každém případě ale tento víkend!
Dívám se a najednou vidím, že jsem na někoho úplně zapomněl. Jedná se o Jima, který přijede společně s Ilemem. Dávám tedy vše do pořádku a zřejmě konečný seznam teď vypadá zase trochu jinak, už nás bude jedenáct, s mojí maličkostí dvanáct. :lol:

Rival, Peter11, ivule, Ilem, Jim, pista + 2, sao, hari, Barbucha, Jirka V

Jime, gulášek už je uvařený! :good:
No a mě nezbývá nic, než abych zítra, jako pokaždé, vyhlížel ty davy příchozích :jump:

Jeff

Profil  ICQ 

PříspěvekNapsal: čtv 26 kvě 2016 19:57 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
A ještě v rychlosti. V sobotu odpoledne nás navštíví jeden ze starých známých, který si nepřeje být jmenován a budeme se bavit o tom, jak si poradit v případě zasažení elmg impulsem :spirit:

Jeff

Profil  ICQ 

PříspěvekNapsal: ned 29 kvě 2016 23:14 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 22 čer 2006 22:04
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 94
Ziskaná ocenění: 174
Ahoj,tak máme sraz za sebou, díky Jeffe.Nálada dobrá,účast taky... Illeme dík za disperzi,zajímavé info,Sao za entuziasmus a Pasekovo recepis- a za to droždí se nezlob,bylo to jen technického rázu....EMG pulsy jsme taky přežili, apropo Anri,v tom tvém povídání o snaze rostlin přežít jsem zapíchnul výštipky rajčat do země -chytly se a ,,jedou".
Takže díky a příště naviděnou

PříspěvekNapsal: pon 30 kvě 2016 19:24 
Nový člen

Registrace: sob 30 říj 2010 21:37
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 11
... vďaka všetkým

Hara

PříspěvekNapsal: sob 18 čer 2016 8:45 
Stálý člen

Registrace: stř 18 lis 2009 21:48
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 4
K radám na bolest zad: Vyzkoušela jsem vše: droždí ze sámošky, droždí z vyhlášené pekárny (díval se pekař na mě divně, moc prodat nechtěl .... a říkal, že je stejné jako z krámu, když prý mu dojde, jde do obchodu koupit balené kostky a výsledky jsou stejné), obklady bezinkovým listím. Stále nic, každý způsob nejméně 3x.
Svítím lampou Zepter, Biostimulem, cvičím, mažu se vším možným, hledám v čem je zakopán pes.
Dnes jsem bolestí před pátou vstala, řekla si, že to třeba vůbvec nejsou záda a šla lovit na internet, jak se projevuje slinivka. O té vím, ale bolesti tam popisují zcela jiné. Takže díky za rady, leč vůbec žádnou změnu jsem nepozorovala - ještě párkrát zopakuji.

PříspěvekNapsal: sob 18 čer 2016 16:50 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 30 dub 2015 10:17
Darovaná ocenění: 86
Ziskaná ocenění: 97
ivule píše:
Vyzkoušela jsem vše...
Skús "5 tibeťanov". Daj si pozor na to aby si ich cvičila poctivo bo i pri ních pravdou je to že flákačov vždy dobieha len ich vlastný zaslúženy osud. Dávam tomu tak maximálne týždeň pravydelného cvičenia a máš zaručene že budeš mať po bolestiach - nie raz a nie len u jedného človeka jest to overené. A nepreháňaj bo jednou z nevyvratitelných právd je že celý tvoj dosavadný život aj s tým zbytkom čo máš ešte pred sebou je až príliš krátky na to aby bola hoc i len štipka pravdy na tom že si v tejto veci vyskúšala všetko... :bye:

Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...

PříspěvekNapsal: úte 21 čer 2016 10:50 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 16 dub 2008 11:00
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 37
Ziskaná ocenění: 264
ivule píše:
K radám na bolest zad: Vyzkoušela jsem vše: droždí ze sámošky, droždí z vyhlášené pekárny (díval se pekař na mě divně, moc prodat nechtěl .... a říkal, že je stejné jako z krámu, když prý mu dojde, jde do obchodu koupit balené kostky a výsledky jsou stejné), obklady bezinkovým listím. Stále nic, každý způsob nejméně 3x.
Svítím lampou Zepter, Biostimulem, cvičím, mažu se vším možným, hledám v čem je zakopán pes.
Dnes jsem bolestí před pátou vstala, řekla si, že to třeba vůbvec nejsou záda a šla lovit na internet, jak se projevuje slinivka. O té vím, ale bolesti tam popisují zcela jiné. Takže díky za rady, leč vůbec žádnou změnu jsem nepozorovala - ještě párkrát zopakuji.

Ještě je dobré ládovat se MSM - mehylensulfonylmethanem a jinými doplňky pro koně (3x-2x denně). (chondroitin, glukosaminsulfát).
Případně potírat lihovým roztokem MSM.
Jo a pozor záda jsou běh na dlouhou trať (klidně i 0,5roku) a každé záda tedy problémy s nimi jsou jiné, každý je originál.

Moderátor raději žádný než vadný.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]