Fórum U Pramene
http://wwww.upramene.cz/forum/

Nově vzniklé spřízněné weby a spolupráce s tímto fórem
http://wwww.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=1&t=369
Stránka 1 z 1

Autor:  Rival [ úte 09 led 2007 23:05 ]
Předmět příspěvku:  Nově vzniklé spřízněné weby a spolupráce s tímto fórem

Jsem rád, že postupně vznikají nové české i slovenské weby zabývající se alternativní energií. Některé z nich byly inspirovány ke svému vzniku i tímto fórem. Jen čas ukáže, které z nich vydrží a dokáží se prosadit. Zda dokáží zaujmout a inspirovat své návštěvníky natolik, že se na ně budou rádi a pravidelně vracet. Každý začátek je těžký, to víme všichni...

Občas jsem zakladateli těchto nových webů osloven s nabídkou spolupráce. Osobně se žádné spolupráci nebráním, naopak... Velkou silou tohoto fóra je zdejší fungující komunita. Zatím nám to docela jde a já osobně věřím, že to je teprve začátek :D.

Nabízím tedy každému zájemci, který zakládá nebo již provozuje své vlastní webové stránky, možnost propojit je s tímto fórem. Vytvořím zde novou sekci nazvanou "Spřízněné weby". V ní dotyčný dostane moderátorská práva a bude si moci sám moderovat část fóra, vyhraženou patřičnému webu. Získá tak pro svůj web rozjeté fórum, které mu přinese nové přátele a jistě i zvýšení návštěvnosti. Samozřejmostí bude i má pomoc při řešení případných technických problémů. Pro nás ostatní jistě budou přínosem nové informace :).

Navíc, naše síly takto nebudou štěpeny a přitom zůstane zachována možnost idividuálního projevu...

Autor:  Waldes [ úte 27 bře 2007 3:58 ]
Předmět příspěvku: 

Plne suhlasim, s myslienkami vyslovenými autorom, aj ja som svojho casu uvazoval zalozit forum o volnej a alternativnej energii, najme v case obnovy staronovych stránok Asociacie UFO Badatelov. Potom som sa priklonil k nazoru radsej nestepit nase snazenie a prihlasil sa do tohto fora kde som aj zopar prispevkami prispel. Ak teda je to aktualne tak sa hlasim k spolupraci ... Waldes. http://www.aufob.org :D

Autor:  1220 [ úte 27 bře 2007 10:41 ]
Předmět příspěvku:  linka

http://www.aufob.org

Autor:  Merlin [ úte 07 črc 2009 12:42 ]
Předmět příspěvku:  Paráda.

"Na úvodní stránce fóra vznikla nová sekce "Nadšenců". Sekce "Realistů" se připravuje..."

Kdy vznikne sekce pro nadšené realisty? ;)

Autor:  Rival [ úte 07 črc 2009 13:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Paráda.

gewo píše:
"Na úvodní stránce fóra vznikla nová sekce "Nadšenců". Sekce "Realistů" se připravuje..."

Kdy vznikne sekce pro nadšené realisty? ;)

Teď jsi na to kápnul :D. Proto jsou u obou názvů ty uvozovky. Neb se mají tato označení brát s jistou rezervou ;). A perlička nakonec. Jistě se najdou jedinci, kteří budou členy obou skupin. Totiž členství v jedné skupině automaticky neznamená, že je vyloučeno členství ve skupině druhé. Je to jen o respektování způsobu práce v dané skupině. A tito lidé, troufám si tvrdit, skutečně budou " Nadšení realisté". :lol:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/