Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je sob 25 led 2020 17:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jarní setkání "U Jeffa v Praze" 2013
PříspěvekNapsal: stř 15 kvě 2013 11:44 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
A máme to pozítří! Slunéčko nám pěkně svítí a mělo by svítit i přes víkend, i když má být sem tam nějaká ta bouřka. Zdá se, že to meteorologům i vyjde, aspoň teď.
Doposud máme 32 přihlášených, 33 je E_man a dalším ještě nějaký čas zbývá, nebo nás taky mohou svým nenadálým příjezdem překvapit, věřím že příjemně.
Trochu se nám změnil stav:

Rival, Waldes, martin11, Poota, hari, ivule, martinq, kutil, Barbucha, vanad + 4, Anri + 1, id77777, energetik + 1, Lukas164 + 2, papax, Jim, Ilem, elnik60, tichys, felda, adam.benda, Pego + 1, ZAJJI, E_man

E_mane, jak jsou na tom kočky? domácí i divoké? Koukám, že u Rossiho je pořád klid po pěšině a je to škoda a kdo ví, jak to nakonec bude. Podobně je na tom i nadace Keshe.
No nic, musím teď objednat pivo a připravit prostor ve studiu, Tibor zase objednává maso na gulášek, děláme prostě takové ty závěrečné práce před akcí. Tak v Pátek!

Jeff

Profil  ICQ 

PříspěvekNapsal: stř 15 kvě 2013 12:49 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 26 zář 2007 23:23
Images: 0
Darovaná ocenění: 1726
Ziskaná ocenění: 2450
Dovolím si "malou technickou" :D

Nezapomeňte si, pánové a dámy, vzít s sebou každý "delegačenku", to je takový ten průhledný futrálek na vizitku, co se přikousne a nebo přišpendlí viditelně na oděv.
Dovnitř si umístěte škartici s vlastním nickem, že abychom již letmým pohledem mohli uznamenat, s kýmže se to vlastně bavíme. Avatar na škartici není povinný, ale vítán.
Označení se týká i hostů - ve formě "Host - Nick"
Výjimky se nebudou trpět ani u notorických lenochů, kteří se s oblibou vymlouvají, že je přece už každý dávno zná.

Označení je známkou slušnosti a ohleduplnosti k ostatním!

Kdo nebude náležitě označen, nebude brán jako účastník srazu a nebudiž se s ním ani baveno!

Zdravím - poota
P.S. Vstupné není stanoveno ani vyžadováno, nicméně k dobrým zvykům patří přispět nějakou platnou bankovkou na chod fóra :lol:

PříspěvekNapsal: stř 15 kvě 2013 13:12 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 17 led 2008 17:08
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 385
Ziskaná ocenění: 243
... :idea: Kdo nebude náležitě označen, nebude brán jako účastník srazu a nebudiž se s ním ani baveno!

potvrzuji...posledně se se mnou nikdo nechtěl bavit :bhead:

jsme řešili již minule a je to opravdu důležité :good: ...mě například poznáte podle toho, že se červenám :oops: zdraví karkulka červená :oops:

PříspěvekNapsal: pát 17 kvě 2013 10:17 
Zasloužilý člen

Už je vymalováno, dnes nadešel první den našeho setkání. Na seznamu příchozích se už nic nezměnilo, tudíž budeme jen čekat, zda je tento stav konečný, nebo ještě ne. Současný stav ale vypadá dobře a záleží jen na nás, co s tím uděláme a co si z toho každý z nás odnese.
Jak píše poota a martin11 o kongreskách, opravdu by bylo dobré je na srazu nosit nejen k vůli naší vzájemné identifikaci, ale i pro obsluhu baru, aby nedocházelo k nesrovnalostem. Ale co se týká mojí maličkosti, tak mě tady opravdu zná každý a kdo ještě ne, tak na to brzy taky přijde :evil:
Jak tedy píšu po každé, od teď jsem tady, budu čekat a sledovat případné davy příchozích :jump:

Jeff

Profil  ICQ 

PříspěvekNapsal: pát 17 kvě 2013 11:50 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 05 dub 2008 20:46
Darovaná ocenění: 51
Ziskaná ocenění: 22
Hele mam se cestou stavit pro Sao, tak davam na znamost, ze pokud jej poceste nestratim, tak jej privezu az k Tobe :jump: :smoke:

PříspěvekNapsal: pát 17 kvě 2013 14:25 
Zasloužilý člen

zdarec prameňáci :hip: ....dotaz...v kolik se ráno proberete...ti z dneška přijedší....posledně ..na podzim...jsem mrznul na chodníku a SAO mě zachraňoval etanotem :pivko: ....Jeff šel koupit křupavé rohlíčky do pekařství....doufám, že bude v 9,15 odemčeno....jedu z velké dálky....chlaťe trubky....zdraví karkulka červená :oops: ...jelikož neumím psát, na jmenovce bude Karkulka namalovaná :devil: ...to aby jste mě poznali...ale ono není o co stát, takže to je jedno :color:

PříspěvekNapsal: pát 17 kvě 2013 15:09 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 26 zář 2007 23:23
Darovaná ocenění: 1726
Ziskaná ocenění: 2450
Je poněkud trapné, že FotoDrontu není trapné, že nedokáže udělat jednu jak se patří vizitku :laugh:

Zdravím - poota

PříspěvekNapsal: pát 17 kvě 2013 15:35 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 07 bře 2010 4:35
Darovaná ocenění: 2496
Ziskaná ocenění: 3281
:D Tak se tam ode mne všichni hezky pozdravujte a užijte si to. :pivko:
Ahoj, Slávek.

PříspěvekNapsal: pát 17 kvě 2013 15:40 
Zasloužilý člen

Slavek Krepelka píše:
Tak se tam ode mne všichni hezky pozdravujte a užijte si to.

Neboj se, budeme. A proč se taky nepřijedeš podívat? vždyť to máš co by kamenem dohodil a zbytek doplivnul :lol:

Jeff

Profil  ICQ 

PříspěvekNapsal: ned 19 kvě 2013 9:40 
Stálý člen

Registrace: stř 18 lis 2009 21:48
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 4
No, dorazila jsem pozdě (ale přece), možná se uvidím s jinými někdy příště - většina už odjela. Díky Jeffe za vše...a děkuji i těm, co mě rozebrali. Teď už jen "složit se zas dohromady". Podařilo se mi stihnout poslední metro, čekalo ....

PříspěvekNapsal: ned 19 kvě 2013 15:38 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 15 bře 2007 13:03
Darovaná ocenění: 170
Ziskaná ocenění: 263
Přátelé,
díky za pěkný sraz, vybraným jedincům díky za pěkné a přínosné přednášky a v neposlední řadě díky Jeffovi za tradičně zajištěné zázemí.

Mimochodem, jak jsme měli s některými diskuzi na téma oběžná rychlost, gravitace atd., teď jsem umístil do vlákna Gravitace takový pokus o dovysvětlení, proč oběžné těleso blíže centrálnímu tělesu obíhá rychleji a vzdálenější obíhá pomaleji...

Jeffe, při odchodu jsem Tě už nikde moc nespatřil, takže ještě dodatečně ahoj a doufám, že se další akce probíhající paralelně se srazem fóra zvládly.

Pěkný závěr víkendu všem :bye:

P.S.: Nedělejte si ze Slávka sprťouchlata, on pak navrhne, že příští sraz bude v Ontariu a budem v háji :evil:

PříspěvekNapsal: ned 19 kvě 2013 20:35 
Stálý člen

Registrace: pon 13 úno 2012 18:33
Darovaná ocenění: 66
Ziskaná ocenění: 30
Tak to tentokrát neklaplo, jen doufám, že jsem nepřišel o nic zásadního. I když po pravdě řečeno už by bylo načase, aby něco zásadního vylezlo na povrch, abychom se konečně mohli začít posouvat k nezávislosti (teď myslím hlavně tu energetickou).

Tak snad mi to vyjde aspoň na podzim, alespoň mám do té doby ještě čas dodělat nějaké načaté pokusy, aby se už taky bylo s čím podělit.

Předmět příspěvku: Poděkování ...
PříspěvekNapsal: pon 20 kvě 2013 3:08 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1209
... v zastoupení Rivala (jemuž nenadálé pracovní záležitosti bohužel nedovolily dorazit na sraz) bych rád touto cestou za administrační tým poděkoval vám všem, kteří jste se zúčastnili letošního jarního setkání (a to včetně Sao, který díky přehlédnutí hodlal dorazit až během příštího víkendu :angel: ) a zvláště potom těm, kteří sebou dovezli i zajímavé exponáty, nad jimiž se společně diskutovalo ... zkrátka celou dobu bylo co řešit a čem si povídat ...... speciální poděkování samozřejmě patří Jeffovi (a jeho týmu) za poskytnutí "azylu" a zajištění občerstvení, bez čehož by tato vícedenní setkání nebyla vůbec možná ... Jeffe, ještě jednou díky !!! ... :good: :good: :pivko: ... bez Tvé nemalé zásluhy a úsilí by naše fórum zřejmě zůstalo pouze ve virtuální rovině ...

... zároveň také děkuji všem, kteří v rámci setkání finančně přispěli na chod fóra ... bylo opravdu velmi milé překvapení, že tentokráte fórum podpořilo téměř 90% účastníků (a to opětně i včetně Jeffa, přestože on je z logických důvodů od této "dobrovolně morální povinnosti" takříkajíc "čestně osvobozen") ... :good: ..... pokud snad chtěl někdo přispět a nebylo mu to umožněno (např. protože byl na setkání přítomen pouze v pátek večer nebo v sobotu dopoledne, popř. z jiných dalších důvodů), může tak dodatečně učiniti dle pokynů ve vlákně viewtopic.php?p=87324#p87324 ...

... věřím, že každý z účastníků si domů krom dobré nálady odvezl i zajímavé poznatky + hřejivý pocit u srdce ze setkání s přáteli ...... těším se, že se opět všichni setkáme v plném zdraví na podzimním srazu ... Anri ... :bye: ...

----------------
PeS: ... za sebe pak osobně moc děkuji Feldovi, že mi sám od sebe nabídl odvoz až k autobusu (který jsem díky tomu stihl a stačil se tak ještě během sobotního večera dopraviti zpět k rodině), aniž by přitom tušil, že v zápalu zkušebních jízd na elektro-skútříku se akumulátory následně nestačily dobít na plnou kapacitu (což však byla jen a pouze má chyba, že jsem si pořádně nepohlídal potřebný čas :oops: :roll: ) ...... mmch, jen tak pro zajímavost: ... během sobotního odpoledne bylo účastníky setkání po přilehlých uličkách najezděno celkem 19,486 km (přičemž nejvyšší zaznamenaná rychlost byla 25,8 km / hod ) ... :) ... skrz motor přitom proteklo 23,147 Ah, což vyjádřeno ve spotřebované energii z elektrorozvodné sítě vyšlo na kouzelných 1,40 CZK ... :D ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

PříspěvekNapsal: pon 20 kvě 2013 11:27 
Zasloužilý člen

zdravím čtoucí....u Jeffa jako vždy "senza"...zlatý hřeb byl samozřejmě elektroskůtr, na kterém jsem se nesvezl....páč došly baterie. posílám fotku pro představu, jak vypadá../ ten skůtr/ :hip:/ dotazy a vše kolem na Anri/ , ještě je dobré připomenout, že za tento byl předveden i přívěsný vozík :idea: ...kola od něho vlevo vzadu na fotce. / Jo fotka je ve 3D...ode mne jak jinak :oops: ...takže na 3D efekt si vezměte ty červeno-modré brýle/.
Pro nepřítomné něco z dění v Barunčině ulici. Poota :bye: předvedl výrobu stříbrného koloidu bez elektřiny :good: :good: :good: Adam Benda proškolil karkulku v gravitaci setrvačníku a vědách podobných... :good: ...je zajímavé že potichu poslouchalo i několik dalších příchozích :eclap: ...Ilem popsal rozklad vody na H2 +O bez přísad ve vodě :idea: :good: Pišta dodal Kotvičník :pivko: :good: a eventuelní zahrádkáři si odvezli Kalisii :D . Osobně jsem neodolal a opět navštívil Jeffovu garáž...tam je tolik krásných věcí :smoke: Ilem si také nějaký šrot odvezl....ale Karkulka :oops: zde objevila housle a tak jsem se stal majitelem Mistrovského nástroje :jump:
Myslím, že to je první hudební nástroj prodaný v dějinách Fora "U pramene" :ewhistle: Martin11 :D předvedl poslední typy "krasohledů" a neodolatelnou vrtulku - vrtulníček....bude popsána jindy jinde.
Na několik dotazů, zdali bude letní setkání v Kadlíně na mělnicku o prázdninách zatím nepadlo konkrétní rozhodnutí, oznámíme zde později.
Poota navázal online spojení se Slávkem Křepelkou :bye: ...setkání v kanadské zemi by nebylo marné.
Tak ještě jednou poděkování Jeffovi a Anrimu za zorganisování ...no a na podzim se "snad" zase sejdeme :pivko: m11 :D +kč :oops:

Přílohy:
elektromoped ANRI ve 3D.jpg
elektromoped ANRI ve 3D.jpg [ 123.29 KiB | Zobrazeno 8122 krát ]

PříspěvekNapsal: úte 21 kvě 2013 15:29 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 05 dub 2008 20:46
Darovaná ocenění: 51
Ziskaná ocenění: 22
Take moc dik za prijemne stretnuti :good:

Anri, tohle bude asi cenove "jinde", ale zese to ma pekny dojezd a bez kompromisu :roll:
http://www.zeromotorcycles.com/de/zero-s-specs

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]