SELF BAN

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět
StepanPepan
Zasloužilý člen
Příspěvky: 255
Registrován: pát 02 dub 2010 11:39
Dostal: 1 poděkování

SELF BAN

Příspěvek od StepanPepan »

Rozhodl jsem se opustit tohle fórum.

Jste snílkové a žvanilové. Pokud se pustíte do nějakého projektu a opravdu něco postavíte a nepovede se to, nejste ochotní podat nějakou upřímnou zpětnou vazbu, z níž by se třeba někdo mohl poučit. Praktický význam tohohle fóra je nulový.

Praktické příklady: Jim oznámil krach svého projektu s čerpadlem a zdůvodnil to spiknutím. Žádné jiné informace o čerpadle nepodal. Martin nebyl ochotný ukázat ani popsat chování jeho dokončeného magnetického motoru. Jiný člen provedl zkažený pokus, navrhnul jsem, jak pokus provést lépe, ochota pokus opakovat z nějakého záhadného důvodu nebyla.

Banování Hatlíka a Akorda považuju za potvrzení sektářského a uzavřeného charakteru tohohle fóra. Žádný z nich se tady nechoval tak nepřijatelným způsobem, abyste je museli umlčet, pravým důvodem k banu je samotné umlčení, nikoli (údajné) porušení nějakého pravidla.

Někteří členové fóra mi nepřipadají psychicky úplně v pořádku, případně si o nich či o některých jiných myslím, že jsou blbci, komunikaci s blázny nebo blbci, pokud není životně nutná, je dobré se vyhýbat.


Opouštím tohle fórum, k radosti mojí i Vaší! :)


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: SELF BAN

Příspěvek od jvj56 »

StepanPepan píše:Rozhodl jsem se opustit tohle fórum.

Jste snílkové a žvanilové. Pokud se pustíte do nějakého projektu a opravdu něco postavíte a nepovede se to, nejste ochotní podat nějakou upřímnou zpětnou vazbu, z níž by se třeba někdo mohl poučit. Praktický význam tohohle fóra je nulový.

Praktické příklady: Jim oznámil krach svého projektu s čerpadlem a zdůvodnil to spiknutím. Žádné jiné informace o čerpadle nepodal. Martin nebyl ochotný ukázat ani popsat chování jeho dokončeného magnetického motoru. Jiný člen provedl zkažený pokus, navrhnul jsem, jak pokus provést lépe, ochota pokus opakovat z nějakého záhadného důvodu nebyla.

Banování Hatlíka a Akorda považuju za potvrzení sektářského a uzavřeného charakteru tohohle fóra. Žádný z nich se tady nechoval tak nepřijatelným způsobem, abyste je museli umlčet, pravým důvodem k banu je samotné umlčení, nikoli (údajné) porušení nějakého pravidla.

Někteří členové fóra mi nepřipadají psychicky úplně v pořádku, případně si o nich či o některých jiných myslím, že jsou blbci, komunikaci s blázny nebo blbci, pokud není životně nutná, je dobré se vyhýbat.


Opouštím tohle fórum, k radosti mojí i Vaší! :)
Praktický význam tohohle fóra je nulový ? Co to tady kvákáš mag..e !!! Nerad jsem vulgární ale to se nedá. :shock:


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: SELF BAN

Příspěvek od aNONym »

StepanPepan píše:Rozhodl jsem se opustit tohle fórum.
A proč nám to sděluješ, navíc v samostatném vlákně umístěného do "Úvodní informace"? :D Non

Hele, a budeš nás sledovat alespoň z povzdálí? ;)


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: SELF BAN

Příspěvek od Slavek Krepelka »

aNONym píše:
StepanPepan píše:Rozhodl jsem se opustit tohle fórum.
A proč nám to sděluješ, navíc v samostatném vlákně umístěného do "Úvodní informace"? :D Non

Hele, a budeš nás sledovat alespoň z povzdálí? ;)
NoNe, ježišmarja neptej se ho na nic, nebo si to rozmyslí. :epray:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SELF BAN

Příspěvek od 1220 »

udělej to i na Aldebaranu a bude Ti líp
K. :idea: ;)


Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“