Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je stř 11 pro 2019 3:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Přijde ti to normální se takto chovat?
Jsem debil a proto se chovám takto. Pche, co je mi do ostatních. 50%  50%  [ 1 ]
Jsem ještě větší debil a proto se chovám takto. Pche, co je mi do ostatních. 50%  50%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ...
PříspěvekNapsal: čtv 17 bře 2011 7:38 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1209
Slavek Krepelka píše:
Tak jsem zmáčkl portál a tohle ................... Něco se děje. to tu ještě nebylo. To už by virus být mohl.

S laskavým pozdravem, Slávek

... ale bylo ... s tím už se setkal prakticky každý z moderátorů, když dělal nějaké úpravy vláken nebo hromadná mazání ... vznikne tak krátkodbé přetížení serveru ... (a Tobě se to může objevit také, když se trefíš právě do toho okamžiku ... ;) ...) ... nezapomeňte, že při přesunu nebo odstranění byť i jediného příspěvku, musí databázový systém běžící na serveru webhostingu projít kompletně celou databázi, jestli na tento příspěvek v jiném příspěvku fóra není vytvořen odkaz (ten následně přepočítat - změnit index), ... a kromě toho zároveň obsloužit požadavky všech ostatních přistupujících (prohlížení, psaní, editace, příspěvků i SZ, přílohy, atd.) ... to vše v reálném čase ... zjednodušeně řečeno, ... je toho ještě mnohem víc ... A. ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

Předmět příspěvku: Re: ...
PříspěvekNapsal: čtv 17 bře 2011 11:00 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 01 lis 2007 9:41
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 2
Ziskaná ocenění: 2
Hmm... už je to skoro typické pre toto fórum - bez toho, že by sa niekto spýtal či som napr. neklikol na aktívny link a odtiaľ nenatiahol vírus, hneď "nerozširuj panikuuu!" - jo, priznávam, bolo to natiahnuté z takéhoto linku tu na fóre. Ako som písal, problém prekonaný.
Ale ak chcete paniku, tak - systém HAARP možno používa celosvetovú sieť na vyhodnotenie účinkov "pokusu so zemskou kôrou" z piatku minulého týždňa (prepočítavajú tiež zasiahnuté eurázijské územia rádioaktívnym spadom a následné uvoľnenie trhu pre amerických investorov a producentov)........ ;)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]