Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je pon 16 pro 2019 0:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Podzimní sraz 2010
PříspěvekNapsal: stř 06 říj 2010 12:43 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 17 led 2008 17:08
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 385
Ziskaná ocenění: 243
Tak už je to tady .... :shock:
Po konzultaci s naším hostitelem Jeffem se vypisuje termín setkání přátel volné energie na sobotu 27. listopdu 2010.

Pokud má někdo jiný návrh tak prosím sem, ale ne vždy všichni můžou...Vánoce ještě nebudou a je to měsíc po Dušičkách...

Přespolní už vědí, že mohou přijet o den dříve a přespat v šenku na podlaze... :zzz:

Dotazy na toto tema prosím Jeffovi...zrovna tak , kde že to je.....sám to pokaždé v Práglu hledám :shock: ...

další diskuse na toto tema bude probíhat pouze zde na tomto vláknu.....na setkání se těší Jeff a karkulka :oops:

p.s. na výstavišti PVA Letňany bude probíhat veletrh AQATERM....mimopražští mohou spojit užitečné s dobrým..... :idea:

otazka na Jeffa...bude gulášek a Svijanské...???... ;)

...prosím hlaste svoji účast zde...

Předmět příspěvku: poota
PříspěvekNapsal: stř 06 říj 2010 13:58 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 26 zář 2007 23:23
Images: 0
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 1726
Ziskaná ocenění: 2450
Hlásím se,
a to celkem i na jakýkoli jiný termín, samozřejmě pokud nezasáhne vyšší moc.

Zdravím - poota

Předmět příspěvku: a zase máme podzim
PříspěvekNapsal: stř 06 říj 2010 14:58 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
Jako již vícekrát, tak i letos máme zase podzim a s podzimem jsme si již zvykli po několik roků, myslím že po čtyři roky, kromě běžných každodenních problémů, starostí a radostí si udělat ještě jednu malou radost navíc a uspořádat sraz příznivců neobvyklých jevů v nejrůznějších oborech vědy, techniky, léčitelství a v neposlední řadě i sebe samých, což v poslední době nabývá obzvláštního významu.
Děkuji Martinovi za úvodní zprávu s předběžným termínem uskutečnění 27. 11. 2010 na obvyklém místě v našem klubu. Podmínky budou stejné, jako při předchozích srazech, kdo bude potřebovat nějaké informace, ať sem napíše, odpovím na SZ. Taktéž termín prozatím ponecháme otevřený, aby se k tomu mohli vyjádřit i ostatní. Pište své návrhy a připomínky k programu, teprve jej budeme společně vytvářet, vše zajímavé bude vítáno.
Těším se na vaše náměty, návrhy, připomínky....

Jeff

Profil  ICQ 

Předmět příspěvku: taky
PříspěvekNapsal: stř 06 říj 2010 15:48 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Darovaná ocenění: 468
Ziskaná ocenění: 204
hlásím se

Předmět příspěvku: Taktéž
PříspěvekNapsal: stř 06 říj 2010 16:07 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 16 dub 2008 11:00
Darovaná ocenění: 37
Ziskaná ocenění: 264
Taktéž se pokusím dorazit sebe k Jeffovi. :)

Moderátor raději žádný než vadný.

Předmět příspěvku: setkání 27.11 2010
PříspěvekNapsal: stř 06 říj 2010 16:30 
Zasloužilý člen

...tak ..je nás 5 a nikdo zatím proti termínu neprotestoval, tak si to píšte napevno do diaře.... :idea:

prosím pro přehlednost do kolonky Předmět psát 27.11 2010...dík.....bude to přehlednější....martin11 :lol:

p.s. pište , kdo co přivezete ukázat...

..pokusím se přesvědčit Jim-a 68 aby přivezl COP 18
/ má ho v dílně na stole...a bude pracovat u mě doma....až pověsím radiatory.... :jump: ....udělám instalace a veškerou vodu, díru do domečku atd./

....také mě napadlo....udělat setkání se Slávkem Křepelkou.....umí to někdo přes internet....???.....Slávek asi k Jeffovi nepřijede....tak někdo vymyslete jak .../ tedy jestli Slávek bude chtít.... :lol: / tak pro dnes....dobrou noc....martin11 :lol:

Předmět příspěvku: konečné datum
PříspěvekNapsal: stř 06 říj 2010 16:42 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
Je nás pět, to mi připomíná ten obrázek, jak čtyři chlapíci nesou rakev a pod tím obrázkem nápis "bylo nás pět".
Nemám nic osobního proti datu 27. 11. 2010, dokonce s ním i tak nějak počítám, ale dejme ještě den, či dva, ať se ještě pár lidí vyjádří, třeba nakonec přijede i ten Slávek :lol:
Když nepřijede, tak by jsme s ním mohli komunikovat třeba přes Skype s kamerou, jestli má dost rychlý net, ale určitě mít bude.

Jeff

Profil  ICQ 

Předmět příspěvku: 27.11.2010
PříspěvekNapsal: stř 06 říj 2010 18:14 
Starší člen

Registrace: čtv 09 zář 2010 18:30
Darovaná ocenění: 64
Ziskaná ocenění: 27
Jako nováček bych se také rád zúčastnil. Jsem od Ostravy a můj starý favoš by tu jízdu už asi nepřežil. Pojede někdo prosím přes Ostravu autem? Nebo je nějaká jednoduchá cesta z vlakového nádraží?

Předmět příspěvku: Re: 27.11.2010
PříspěvekNapsal: čtv 07 říj 2010 19:59 
Zasloužilý člen

Nemo píše:
Jako nováček bych se také rád zúčastnil. Jsem od Ostravy a můj starý favoš by tu jízdu už asi nepřežil. Pojede někdo prosím přes Ostravu autem? Nebo je nějaká jednoduchá cesta z vlakového nádraží?

...z kterého nádraží...ti poradím.....nasedni do Pindolína.....f klídku dorazíš do Práglu..nejspíš na Hlavní..doporučil bych už v pátek ráno....s nikým se nebav.....pPraha je plná podvodníků.....podíváš se po městě.....pak si nalistuj na netu mapu Prahy....a kde je BRUNČINA ULICE....nějak tam dojedeš....večer zde přespíš na podlaze.....po svijanským pivu ti bude jedno , kde ležíš.....v sobotu poznáš několik magorů, kteří věří na perpetů mooobile a jiné fyzikální nesmysly..., dáš si několik piv...a večer opět ulehneš na podlaze....v neděli ráno dojedeš na nádraží, z kterého jsi přijel a opačným gardem pojedeš pln dojmů domů.... :idea: .....nic lepšího ti nikdo neporadí....na setkání s kýmkoli se těší nejen..... :oops: ...ale i martin11 :lol:

PříspěvekNapsal: čtv 07 říj 2010 20:27 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 18 pro 2008 21:43
Darovaná ocenění: 6
Ziskaná ocenění: 7
martin11 píše:
....a kde je BRUNČINA ULICE....

Nemyslels náhodou BARUNČINU ulici, Martine? ;) Non

The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.

Předmět příspěvku: Re: setkání 27.11 2010
PříspěvekNapsal: čtv 07 říj 2010 20:44 
Stálý člen

Registrace: pon 02 črc 2007 22:20
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
martin11 píše:
...tak ..je nás 5 a nikdo zatím proti termínu neprotestoval, tak si to píšte napevno do diaře.... :idea:

prosím pro přehlednost do kolonky Předmět psát 27.11 2010...dík.....bude to přehlednější....martin11 :lol:

p.s. pište , kdo co přivezete ukázat...

/ má ho v dílně na stole...a bude pracovat u mě doma....až pověsím radiatory.... :jump: ....udělám instalace a veškerou vodu, díru do domečku atd./

....také mě napadlo....udělat setkání se Slávkem Křepelkou.....umí to někdo přes internet....???.....Slávek asi k Jeffovi nepřijede....tak někdo vymyslete jak .../ tedy jestli Slávek bude chtít.... :lol: / tak pro dnes....dobrou noc....martin11 :lol:

Zdravím všechny bádající........Také se hlásím.....jeden kus lida!!! Ahój...Papax

PříspěvekNapsal: pát 08 říj 2010 7:08 
Zasloužilý člen

aNONym píše:
martin11 píše:
....a kde je BRUNČINA ULICE....

Nemyslels náhodou BARUNČINU ulici, Martine? ;) Non

...Setkání je na adrese BARUNČINA ulice .... v Praze.. / 27.11 2010 / .to je pro Nemo a spol, co tam nikdy nebyli ...Jeffe jaký je číslo popisný...???.... je to v zatáčce ...s výhledem na Prahu.... :idea: :pivko: m11 :lol:

Předmět příspěvku: Re: setkání 27.11 2010
PříspěvekNapsal: pát 08 říj 2010 7:47 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 09 led 2007 13:49
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 21
martin11 píše:
..

/.martin11 :lol:

to se Ti skoro bych se vsadil, nepovede,
Já bych se spíš těšil Martine na Tvůj jedno pixelový foťáček obskurní ...... ;)
Hm a taky se vsadím , že Jeff dosud nemá odsávání, :cry:
Čiže pokud, ano tak v sobotním odpoledni na skok......
čágo belo šílenci
K.

Profil Zobrazit autorovy stránky   

Předmět příspěvku: 27. 11 2010
PříspěvekNapsal: pát 08 říj 2010 15:14 
Zasloužilý člen

....tak takhle to vypadá, když někdo žije ve svém vnitřním světě....

dnes zaslaný dotaz....

martinq
Zasloužilý člen

: 58
Zasláno: pá 08 říjen 2010 14:54 Předmět: Sraz

--------------------------------------------------------------------------------

Co další srazík ? Už jsou nějaké termíny na výběr ? Říjen, Listopad ?

odpověď

pro martinaq....setkání bude 27. 11 2010 na obvyklém místě.....m11 :lol:

PříspěvekNapsal: pát 08 říj 2010 16:15 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 25 zář 2006 21:52
Darovaná ocenění: 74
Ziskaná ocenění: 350
martin11 píše:
Nemo píše:

...z kterého nádraží...ti poradím.....nasedni do Pindolína.....f klídku dorazíš do Práglu..nejspíš na Hlavní..doporučil bych už v pátek ráno....s nikým se nebav.....pPraha je plná podvodníků.....podíváš se po městě.....pak si nalistuj na netu mapu Prahy....a kde je BRUNČINA ULICE....nějak tam dojedeš....večer zde přespíš na podlaze.....po svijanským pivu ti bude jedno , kde ležíš.....v sobotu poznáš několik magorů, kteří věří na perpetů mooobile a jiné fyzikální nesmysly..., dáš si několik piv...a večer opět ulehneš na podlaze....v neděli ráno dojedeš na nádraží, z kterého jsi přijel a opačným gardem pojedeš pln dojmů domů.... :idea: .....nic lepšího ti nikdo neporadí....na setkání s kýmkoli se těší nejen..... :oops: ...ale i martin11 :lol:
Martine, jel jsi někdy Pindolínem?Já ano, a už nikdy bych to nechtěl opakovat. Ten krám je asi dělaný pro liliputány. Nejsem žádný obr a jel jsem jen z Ostravy do Pardubic. V Pardubicích jsem se nemohl narovnat. Kdybych měl dojet až do Prahy, asi by mě z toho vlaku museli vyndat. Takže radši EC, nebo IC. Je to asi o 10 min delší, mnohem levnější a nesrovnatelně pohodlnější.
Nejhorší je, že tam téměř není místo na zavazadla. Takže i když ty jedeš na lehko, proti tobě si sedne někdo s báglem, který se nevejde nikam jinam, než mezi vaše nohy (v uličce být nemůže, protože tam jezdí ten pikolík s tím pivem, které... no, když jsem se zeptal na cenu, tak mě přešla žízeň). Takže máš celou cestu nohy zaražené pod sedadlem a nemůžeš se pohnout. Tím krámem by se mělo jezdit za trest.

Profil Zobrazit autorovy stránky   

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]