Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je úte 10 pro 2019 13:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Už zítra
PříspěvekNapsal: čtv 20 kvě 2010 19:44 
Starší člen

Registrace: čtv 22 úno 2007 20:32
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 5
Ahoj. Jestli mohu,tak bych se přihlásil taky.Ahoj Morse59

Předmět příspěvku: Re: Už zítra
PříspěvekNapsal: čtv 20 kvě 2010 21:48 
Stálý člen

Registrace: pon 02 črc 2007 22:20
Pohlaví: Muž
Ziskaná ocenění: 0
jeff píše:
Blíží se konec pracovního týdne a zvolna začíná víkend, to znamená, že zítra touto dobou se začneme scházet. Počasí jsme si naprogramovali myslím si, že slušné, tak to snad i vydrží a budeme moci trávit nějaký čas i venku na vzduchu. Přesto, že je již čtvrtek odpoledne, tak doposud nevím, kdo vlastně všechno přijede. Něco jsem se dozvěděl oklikou, tak s tím radši počítám, aby byla rezerva.
Jak vypadá doplněný seznam:

Rival, martin11, Waldes, poota, Palo, papax, Jim68, hubert, habana, Edgar, lajos, A(&F), ivule, ikr, martinq, NAVAR, Nevo, Ilem, Barbucha, energetik, Jim.

Raději počítám i 1220, přesto že se pořád nevyjádřil, podobně jako několik dalších, které zde uvádět zatím nebudu, ponechám to jako překvapení. V sobotním programu by měly být zastoupeny všechny obory, kterými se naše fórum zabývá, věřím že se bude nač dívat, i o čem diskutovat. Kdo to všechno ve zdraví vydrží do sobotního večera a ještě nebude mít dost, může buď zůstat u žejdlíku piva, nebo se vydat s Karlem 1220 do Makotřas na koncertní rituál "himalájská zpívající mísa". Po koncertě se samozřejmě může vrátit zpět na základnu.
Pro dnešek asi tolik, zítr odpoledne již budu vyhlížet!

Jeff

p.s. Koncert Mako v Makotřasech. Jen mi to připomnělo takovou starou věc a sice hierarchické rozdělení zaměstnanců v japonské firmě. Ředitel - nemako, sekretářka - omako, mistr - mako, dělník - mako jako pako

Mako jako pako je nás dost, jak se říká: blbejm práci, chytrejm svět...... ale koho by bavilo nic nedělat? Člověk nemusí být úplně blbý, aby mohl být výzkumník, ale to je veliká výhoda svobody.
Je nás dost, ale jak to, že nejede Sao?
A jeffe beru tu válendu, dítka mi půjčí ostatní. Od kdy začíná páteční setkání?
Abych nebyl pozdní účastník, a nedošlo pivo!

Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: pát 21 kvě 2010 8:58 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Darovaná ocenění: 467
Ziskaná ocenění: 204
Dorazím až sobotu dopoledne, tím pátkem budu šetřit játra

Předmět příspěvku: právě teď
PříspěvekNapsal: pát 21 kvě 2010 11:44 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
Dobrá, Morse 59, beru na vědomí, papax můžeš přijet jak Ti to vyjde, jsme tady celé odpoledne a pivo budeme narážet asi v 18h. Lajošu, jen si pěkně opoatruj jatérka, Svijanská kvasnicová 13 je připravená, doufám, že ji dnes všechnu nezlikvidujem.
Dnes se sem asi už moc nedostanu a nezaručuji proto, že se mi podaří ještě na další dotazy reagovat.
Takže večer, nebo zítra, těším se na vás!

Jeff

Profil  ICQ 

Předmět příspěvku: Re: právě teď
PříspěvekNapsal: pát 21 kvě 2010 19:05 
Stálý člen

jeff píše:
Dobrá, Morse 59, beru na vědomí, papax můžeš přijet jak Ti to vyjde, jsme tady celé odpoledne a pivo budeme narážet asi v 18h. Lajošu, jen si pěkně opoatruj jatérka, Svijanská kvasnicová 13 je připravená, doufám, že ji dnes všechnu nezlikvidujem.
Dnes se sem asi už moc nedostanu a nezaručuji proto, že se mi podaří ještě na další dotazy reagovat.

Jeff

jeffe, přijedu ráno, myslím, že tak kolem desáté to bude tak akorát. Bolí mne nohy a tak nebudu moc mačkat plyn a zároveň také ušetřím kousek jatýrek na další dny. Beru si spacák a snad se u tebe nějak vyspím, a to čerstvě naražené také dám. Ráno se těším sa setkání s tebou i ostatními.

Předmět příspěvku: Ahoj Jeff
PříspěvekNapsal: pát 21 kvě 2010 19:23 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 09 úno 2006 0:48
Ziskaná ocenění: 18
starám sa o dvoch lazarov v rodine. Takže sa ospravedlňujem z jarného stretnutia. Rád by som prišiel, ale situácia nedovolí.

Pozdravujem všetkých Prameňákov. A prajem, aby niekoľko ročné úsilie prinieslo nejaké hmotné výsledky.

Rival a spol.: Neuvažovali ste o nejakom časopise?

Naposledy upravil sano dne pát 21 kvě 2010 19:28, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Re: právě teď
PříspěvekNapsal: pát 21 kvě 2010 19:24 
Stálý člen

jeff píše:

Jeff

To se mi nějak nevyvedlo, omluva!

Předmět příspěvku: setkání
PříspěvekNapsal: sob 22 kvě 2010 9:09 
Stálý člen

Registrace: sob 27 led 2007 13:54
Ziskaná ocenění: 1
Chlapci, tak se musím omluvit ze setkání, práce nedovolila, dělám do vodních elektráren a ještě teď jsem na Třinecku a dávám dohromady jednu vypláchnutou do provozu, nejde tady říct, že teď nemám čas. Příště snad už nebudou žádný katastrofy. Dík. Energetik.

Předmět příspěvku: Setkání
PříspěvekNapsal: sob 22 kvě 2010 20:33 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 23 úno 2008 22:41
Darovaná ocenění: 36
Ziskaná ocenění: 43
Zdravím
Brno zdraví Prahu..... :bye:
Ať se vám daří .....a hodně konstruktivních diskusí.....

Profil Zobrazit autorovy stránky  ICQ 

Předmět příspěvku: jef
PříspěvekNapsal: ned 23 kvě 2010 18:31 
Nový člen

Registrace: stř 10 led 2007 23:58
ahoj potvrzuji příchod, mějte se

Předmět příspěvku: zhodnotenie stretnutia
PříspěvekNapsal: ned 23 kvě 2010 21:18 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 09 úno 2006 0:48
Ziskaná ocenění: 18
Možno by pomohlo veci, aby sa zo stretnutí urobili krátke záverečné pojednania. Niekoľkými vetami napísať, kto, čo, referoval.
Poslúžilo by to ako hodnotný archív. Časom by to malo určite hodnotu.

Předmět příspěvku: Re: zhodnotenie stretnutia
PříspěvekNapsal: pon 24 kvě 2010 11:57 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 17 led 2008 17:08
Darovaná ocenění: 385
Ziskaná ocenění: 243
sano píše:
Možno by pomohlo veci, aby sa zo stretnutí urobili krátke záverečné pojednania. Niekoľkými vetami napísať, kto, čo, referoval.
Poslúžilo by to ako hodnotný archív. Časom by to malo určite hodnotu.

...jelikož nikdo nereferuje...tak je to zase na Karkulce..... :oops: .....
co se dělo v pátek večer nevím...ale podle zarudlých očí těch co se přišourali v sobotu kolem 10.00 to muselo být zajímavé....
....přijela jsem...asi v 9 přitahla jsem 13 kg antikorového šrotu...s tím , že toto je jako ten MM.....několika málo příznivcům jsem vysvětlila...jak že by to tedy mělo fungovat.....Navar, Jova a Ilem mě sprdli že tohle a tamto mělo být jinak.....což jsem uznala....ale jsem obdržela pochvalu...že tohle udělat v kuchyni na stole je obdivuhodné.....JOVA se nabídl....že vytrobí...v zájmu pokroku lidstva nové osy s ložiskama do toho motoru....no doufám , že se mu to doma nerozjede jako mě a nevybílí muto domácnost....
.....kolem 10.oo se k "řečnickému" postu dostavil kolegy JVK a svěřoval se s vými zkušenostmi z oboru psychotroniky...a problemy s tím spojené....mezi tím.....jsme zkonzumovali několik piv a výborný Jeffuv gulášek....po obědě jsme fandy hokeje byli vyhnáni na terasu....překrásný výhled na Prahu...a slova se ujal Waldez..a pod jeho vedením jme probrali kde co...včetně mimozemských civilisací.....
...paralelní kroužek Luby Nováka diskutoval na tema rozbití atomů světelným šokem.../ Lubo poreferuj ... :idea: /...
...při waldezově přednášce se odbočilo...a Navar slíbil , že založí vlákno "Pokovování čehokoli... :idea: "...což bude velmi zajímavé.....vyplynulo to z potřeby Waldeze mít hladké stříbrné koule.... :lol: ....
....v pozdním odpoledni přijel Anry..../AF@F/...přivezl sadbu špenátu..../jsem zvědavej na ty svaly co mě narostou..../a poreferoval o starém favoritu bez alternátoru....a že šetří 1/3 paliva.... :shock: ....také popsal nápad se slunečním kolektem...vyrobeným z PVC plachty....
....v malých diskus skupinkách jsme probírali kde co....no, jak to na setkání kamarádů bývá.... :roll:
v osobním rozhovoru s Rivalem jsme pak probrali několik možností "oživení " Fora. Osobně se budu snažit podpořit vlákno "hračky našim Dětem a zároveň organisuji letní setkání v Kadlíně. náplň tohoto setkání bude...." virgule..." a hledání pomocí virgulí všeho druhu....účast již několik členů přislíbilo.....no když nepřijedete ...tak tam budu sama.....ale to se o moc připravíte....páč zase bude zabijačka...a ohýnek s buřtíky... :idea: ...pod rozhlednou....
...ještě musím poděkovat Lajošovi...páč mě přeložil z Maďarštiny návod na složení pozoruhodné vlaštovky....kterýžto plánek upravím....vytisknu a přivezu pro děti do Kadlína....../...vlaštovka se bude jmenovat...Lajošova HOLUBICE.../ :hip: ..
....tak takhle proběhl den u Jeffa....kdo byl viděl...kdo nebyl...uvidí příště.....zdraví Vás Karkulka :oops: & m11 :lol:

Předmět příspěvku: holubice?
PříspěvekNapsal: pon 24 kvě 2010 12:48 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Darovaná ocenění: 467
Ziskaná ocenění: 204
martineee!!! já slon v porcelánu a tu tvoji holubici pojmenuješ po mně?? No co se dá dělat, problém to není

Předmět příspěvku: Dodatečná omluva
PříspěvekNapsal: pon 24 kvě 2010 13:34 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 09 led 2007 13:49
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 21
Protože jsem p ..o, tak jsem zůstal v Mako, nebudete mi věřit, že je osmý den půstu celkem krize............
A další minus je v tom, že ani přístroj ani klobouk nebyl tím pádem v tom správném stavu .............
Prostě nekázeń :oops:
Pokud ten půst přežiju, tak se pokusím polepšit ........... :evil:
K.

Profil Zobrazit autorovy stránky   

Předmět příspěvku: Re: zhodnotenie stretnutia
PříspěvekNapsal: pon 24 kvě 2010 13:35 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1209
martin11 píše:
....v pozdním odpoledni přijel Anry .... a poreferoval o starém favoritu bez alternátoru....že tím šetří 1/3 paliva....

... doplnil bych slůvko ... věta by tedy správně měla znít takto: "že tím dosahuje úspory až 1/3 paliva" ... jinak, co se týče tohoto tematu, časem (co nejdříve) k tomu založím samostatné vlákno (již se těším na klasické oponenty :P ), ale raději nebudu slibovat kdy, jelikož jsem teď momentálně dost silně zaneprázdněm stěhováním firmy ... (nehledě na to, že sem stále ještě dlužím popis mých příspěvků z listopadovéhjo setkání :oops: :oops: )

... přítomné jsem též seznámil s jednou zajímavou užitečností do auta: http://www.tvproducts.cz/cz/detail/Solarni-ventilator/ ... a Ivuli jsem navrhl, aby vyzkoušela možnost výroby zahradního biohumusu z odpadního papíru pomocí plžů (zvaných Plzák španělský ) namísto klasických žížal ... tož uvidíme, jestli to bude fungovat, ... třeba konečně budou užiteční ... ;)

... A(&F) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]