Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je pon 27 led 2020 15:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: když ženský
PříspěvekNapsal: pon 26 dub 2010 22:21 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 468
Ziskaná ocenění: 204
A(&F) píše:
ivule píše:
Já sem vlastně vlezla, abych našla spojení na dva chlapi :
1) toho, co pěstuje (a už taky prodává ???) žížaly ........že bych rovnou nějaké mohla odnést v květnu na svou zahrádku ? Nějak se mi nechce rýt v zemi, přenechala bych to žížalkám.

... na děštovky byla letošní zima hodně moc krutá, takže na prodej to zatím moc není, ... ale uvidíme koncem léta, jak se z toho ty holky žížalatý vzpamatujou ... :|

... Anri neboli AandF ... ;)

PeS: ... žížaly se nepěstujou ... žížaly se chovaj ... :D:D;)

Prosím tě, nemůžeš po mně chtít si pamatovat všechny tvé obměny, a ještě při psaní zprávy přepínat mezi Engl a Cz klávesnicí. třeba máš snadnější novou přezdívku(y a i vynechávám).

Předmět příspěvku: Re: když ženský
PříspěvekNapsal: pon 26 dub 2010 22:26 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1209
lajos píše:
A(&F) píše:
ivule píše:
Já sem vlastně vlezla, abych našla spojení na dva chlapi :
1) toho, co pěstuje (a už taky prodává ???) žížaly ........že bych rovnou nějaké mohla odnést v květnu na svou zahrádku ? Nějak se mi nechce rýt v zemi, přenechala bych to žížalkám.

... na děštovky byla letošní zima hodně moc krutá, takže na prodej to zatím moc není, ... ale uvidíme koncem léta, jak se z toho ty holky žížalatý vzpamatujou ... :|

... Anri neboli AandF ... ;)

PeS: ... žížaly se nepěstujou ... žížaly se chovaj ... :D:D;)

Prosím tě, nemůžeš po mně chtít si pamatovat všechny tvé obměny, a ještě při psaní zprávy přepínat mezi Engl a Cz klávesnicí. třeba máš snadnější novou přezdívku(y a i vynechávám).

... ale no taááák, Lajošu ... :D ... ;) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

Předmět příspěvku: Anry
PříspěvekNapsal: pon 26 dub 2010 22:34 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 25 lis 2005 15:32
Darovaná ocenění: 468
Ziskaná ocenění: 204
Proberem to u Jeffa, zřejmě ale není co, ahoj

Předmět příspěvku: Re: Anry
PříspěvekNapsal: pon 26 dub 2010 23:06 
Zasloužilý člen

lajos píše:
Proberem to u Jeffa, zřejmě ale není co, ahoj

... těším se ... A. ... :)

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

Předmět příspěvku: čarodějnice
PříspěvekNapsal: úte 27 dub 2010 11:24 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 28 lis 2005 2:25
Darovaná ocenění: 34
Ziskaná ocenění: 98
Náš sraz je až za tři týdny, ale do té doby tady chystáme ještě jednu velkou každoroční akci - čarodějnice. Je to akce, při níž záleží hlavně na počasí, tudíž se to vždy nemusí povést, ale svůj význam má, že se při přípravách taky trochu uklidí a připraví se na letní provoz i zahrádka. Nakonec, když bude 22. května venku hezky, tak tam taky můžeme trávit nějaký čas, má to výhodu, ža se tam smí bez omezení kouřit. :lol:
Jak jsme jinak postoupili? Přihlásil se Anri, doufám, že už s sebou doveze nějaké pivo ze svého pivovaru a taky naše dvě velké dámy, ivule a iva, aby jsme tady moc nezvlčeli.
Seznam teda vypadá zatím takhle:

Rival, martin11, Waldes, poota, Palo, papax, Jim68, hubert, habana, Edgar, lajos, A(&F), ivule, ikr

To je úplně celkem 15 i se mnou. Na obsazování aut, mířících k nám se domluvte na vlákně, je tam na to dost místa a je to lepší, než domlouvat to zprostředkovaně. Jo a Lajošu & se Ti napíše, když současně zmačkneš "Alt Gr" a "C".

Jeff

Profil  ICQ 

Předmět příspěvku: Re: čarodějnice
PříspěvekNapsal: úte 27 dub 2010 12:14 
Zasloužilý člen

jeff píše:
Přihlásil se Anri, doufám, že už s sebou doveze nějaké pivo ze svého pivovaru

... kdepa ... na pívo z mého pívovárku je zatím ještě hóódně moc brzo (i když náhvrh etikety mám již téměř hotový ;) ) ... zatím tak jediný, čím teď momentálně bohatě disponuji jsou ovčí bobky od Be-Be ... táákže, pokud by snad měl někdo zájem, možná i pár desítek tisíc by se jich tam našlo (ale musí si je sám posbírat) ... :lol: :lol: :lol: ... jj, jede jak divá, na nádvoří nenajdeš jedinej kousek zelenýho, proto ji nechávám během procházek přikrmovat i na obecních pozemcích ... a místní vesnický děti z ní mají vohromnou atrakci, protože živou ovci, krom televize, ještě nikdy předtím neviděli ... :D

Přílohy:
Be-Be.jpg (137.98 KiB) Zobrazeno 3417 krát

nejkrásnější pohled na svět je z hřbetu ovce.jpg (151.98 KiB) Zobrazeno 3417 krát

Předmět příspěvku: Re: čarodějnice
PříspěvekNapsal: čtv 29 dub 2010 20:49 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 08 srp 2006 19:01
Darovaná ocenění: 41
Ziskaná ocenění: 454
Můžu do Prahy vzít i věci, co mám k dispozici, tak kdyžtak mi dejte vědět, co kdo budete chtít. Tak to můžete mít bez poštovného. MMS a kyselinu citronovou Jeff má, tak zbytek... Teď akororát není k dispozici Praziquantel.

Profil Zobrazit autorovy stránky  ICQ 

Předmět příspěvku: Sraz
PříspěvekNapsal: čtv 06 kvě 2010 11:23 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 27 bře 2006 17:33
Images: 0
Darovaná ocenění: 32
Ziskaná ocenění: 203
Přijedu 22.5. a těším se na všechny.

Předmět příspěvku: Pivo
PříspěvekNapsal: čtv 06 kvě 2010 18:11 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 20 srp 2006 16:33
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 8
Ziskaná ocenění: 39
Nedávno jsem kouknul k Jeffovi do výčepu a tam se dějou věci viz foto:

Přílohy:
čínský točený.jpg (49.11 KiB) Zobrazeno 3425 krát

Předmět příspěvku: Re: Pivo čínský točený
PříspěvekNapsal: čtv 06 kvě 2010 19:31 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 26 zář 2007 23:23
Images: 0
Darovaná ocenění: 1726
Ziskaná ocenění: 2450
Novák píše:
Nedávno jsem kouknul k Jeffovi do výčepu a tam se dějou věci

Dává k tomu Jeff i slaměný brčka, nebo si máme vzít svoje z domova? :D
Zdravím - poota

Předmět příspěvku: něco jako pivo
PříspěvekNapsal: pát 07 kvě 2010 11:51 
Zasloužilý člen

Tak do igelitek jsem pivo ještě netočil. Hodně se točí do džbánků, jako dříve, pak do petek a jedni mladí si na nějakej mejdan chodili se skleněnou koulí z lustru, nebyla ani moc velká a vešlo se do ní 20 piv, koule se jako objemové těleso nezdá. Vyjímkou nejsou ani kyblíčky a kýble, když je moc horko. Jinak ale pořád platí, stejně jako dřív a dnes možná i víc, než dřív, že pivo se může dva krát přelít a potřetí vylít, k pití to už nějak moc není. Ovšem jsou pivní prostituti, kterým to nevadí.
Jinak koukám a nic nového se neděje, zbývají ještě dva týdny do srazu, tak je ještě vlastně relativně dost času, asi to bude tím počasím, které nám asi signalizuje blížící se dobu ledovou a jak všichni víme, tak doba ledová je doba ledová. Snad to nějak přežijeme, chce to akorát mít čím topit a o tom by to tady vlastně mělo všechno být, hlavně topení se přece týká energie, všechno ostatní, jako třeba svícení, vaření, i to ježdění autem se nějak dá, ale topení bude čím dál větší problém a s tím je třeba něco udělat. Staré zkušenosti, jako že nejlepší briketka je bota naplněná vyjetým olejem už dnes neprojde, dnes už neprojde ani topení hnědým uhlím a za nedlouho neprojde ani koks, dřevo, nebo zemní plyn, či propan. Je to jen na nás, jestli se nám podaří s tím něco udělat. I kdyby prošla při volbách defenestrace, stejně nás brzy sejme neviditelná ruka trhu, která má v úmyslu ceny plynu odvíjet od ceny ropy a spolu s uhlíkovou daní si pak budeme na konci léta říkat: bude zima, bude mráz, kam se ptáčku.......
Jsou to jenom takové zatím dost nejasné představy, ale bylo by dobré s tím trochu počítat a malinko se na to připravit.

Jeff

Profil  ICQ 

Předmět příspěvku: Sraz
PříspěvekNapsal: stř 12 kvě 2010 15:31 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 16 dub 2008 11:00
Darovaná ocenění: 37
Ziskaná ocenění: 264
Počítám taktéž že bych se zastavil. Jednak dlužím Habanovi semínka ačokči, který mi už tak měsíc leží v obálce, jen je poslat, pak pár sazenic medvědího česneku a za sebe bych si od Jeffa vzal (koupil) pár výbojek.

Moderátor raději žádný než vadný.

Předmět příspěvku: za pár
PříspěvekNapsal: stř 12 kvě 2010 16:27 
Zasloužilý člen

Zbývá ještě týden a něco málo, zkrátka za pár. Přihlásily se nám další dvě zbloudilé ovečky, NAVAR a martinq, čímž je taky vítám a budu je mezi ostatními vyhlížet. Navare, to sem pojedeš sám? Vezmi s sebou Jardu ovčáka! Jednak by se taky k nám jednou podíval a taky jsme tu ještě neposekali zahradu, tak kdyby přivezl nějakou tu ovečku, že by jsme ji tu pustili, aby tu trávu posekala.... :evil: :lol: Jinak výbojky pro Tebe mám, jak jsme již dříve psali, i když pocházejí kdoví z jakých vod, ale taky za ně něco chtěli.
Náš seznam teď vypadá takhle:

Rival, martin11, Waldes, poota, Palo, papax, Jim68, hubert, habana, Edgar, lajos, A(&F), ivule, ikr, martinq, NAVAR

Zase je nás trochu víc, do tolika už ani neumím počítat. Z pravidelných účastníků mi tu ještě chybí některá jména, jako třeba sao, la, pista, Ilem, belamachina........ No zbývá ještě ten týden a něco, vlastně za pár, tak se třeba nějaké změny ještě dočkáme.

Jeff

Profil  ICQ 

Předmět příspěvku: Jarní setkání v Praze u Jeffa
PříspěvekNapsal: stř 12 kvě 2010 22:06 
Nový člen

Registrace: pon 17 lis 2008 19:56
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
Ahojte, rozmyslal som ze by som sa aj ja zastavil, kedze akurat v tom obdobi by som mal byt v Prahe (pracovne)
aj ked na tomto fore niesom moc aktivny, stale sa chystam ze nieco napisem,
ale az ked docitam cele vlakno a je fakt ze su tu poriadne dlhe diskusie :-)

Takze ak by som mal moznost kde sa to bude konat?
NEVO

Předmět příspěvku: Re: za pár
PříspěvekNapsal: stř 12 kvě 2010 22:54 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 25 zář 2006 21:52
Darovaná ocenění: 74
Ziskaná ocenění: 350
jeff píše:

Rival, martin11, Waldes, poota, Palo, papax, Jim68, hubert, habana, Edgar, lajos, A(&F), ivule, ikr, martinq, NAVAR

Zase je nás trochu víc, do tolika už ani neumím počítat. Z pravidelných účastníků mi tu ještě chybí některá jména, jako třeba sao, la, pista, Ilem, belamachina........ No zbývá ještě ten týden a něco, vlastně za pár, tak se třeba nějaké změny ještě dočkáme.

Jeff
S velkou pravděpodobností se taky objevím. Jen nevím kdy a na jak dlouho. Budu toho mít v Praze víc.

Profil Zobrazit autorovy stránky   

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]